Як замовити квиток

Цього року Одеський кінофестиваль запровадив нову квиткову систему, котра зробить ваше перебування на кінофестивалі зручнішим та дозволить спланувати ваш час з максимальною користю!

Щоб придбати квитки на сеанси та майстер-класи перейдіть за посиланням ticket.oiff.com.ua. Вам потрібно буде тільки ввести ваш актуальний e-mail, яким вам зручно користуватися, та пароль.

Одразу після введення даних для вас буде створено особистий кабінет, де ви зможете у будь-який час переглянути замовлені квитки.

Будь ласка, завжди використовуйте одну e-mail адресу для входу у персональний кабінет на ticket.oiff.com.ua,

Якщо ви власник бейджу, перевірте свою електронну пошту и скористайтеся посиланням для реєстрації у квитковій системі, щоб мати можливість замовити безкоштовні квитки.

Якщо у вас виникли питання, звертайтеся у повідомленнях на сторінці фестивалю у Facebook, пошту info@oiff.com.ua або до Ticket Office у Фестивальному Палаці та Фестивальному центрі "Родіна" (з 13 липня).

Правила відвідування сеансу:

 • Ви можете придбати квитки онлайн на ticket.oiff.com.ua або у касах біля Фестивального палацу та Фестивального центру “Родіна”.
 • Всі власники бейджів мають замовити безкоштовний квиток на всі покази та майстер-класи.
 • Винятком є покази open-air або сеанси з іншими умовами доступу, що зазначені в розкладі та друкованій програмі фестивалю.

У випадку, коли квитки на сеанс закінчилися, власники бейджів можуть скористатися входом Last Minute Access і в порядку живої черги за наявності вільних місць потрапити на сеанс.

Допуск на сеанс завершується за 10 хвилин до початку.

Замовлення та покупка квитків: Після створення особистого кабінету кожен відвідувач фестивалю зможе отримати квитки, якщо вони є в наявності.

 1. На сторінці фільму натисніть "Отримати квиток" на обраний сеанс. Введіть e-mail та пароль у спливаючому вікні, якщо ви не були авторизовані, та отримайте замовлений квиток, що у випадку наявності буде додано автоматично у ваш особистий кабінет.
 2. Якщо квитки закінчилися, система відобразить це повідомленням. Рекомендуємо час від часу перевіряти їхню наявність, квитки можуть з'являтися поступово.
 3. Замовлений квиток ви можете переглянути в особистому кабінеті. Його PDF-копія надійде на e-mail адресу вказану вами при реєстрації.
 4. Власники бейджів не зможуть замовити більше 1 безкоштовного квитка на сеанс, система попередить вас про це. Але ви можете придбати додаткові квитки за умови їхньої наявності. І придбані, і безкоштовні квитки зберігаються в особистому кабінеті.
 5. Якщо ви хочете передати комусь придбаний квиток, ви можете переслати лист з PDF-бланком квитка. Зверніть увагу: безкоштовний квиток передати неможливо, він буде недійсним без фестивального бейджу!

Повернення безкоштовних замовлених квитків:

 1. Повернути замовлені безкоштовні квитки ви можете в особистому кабінеті, натиснувши "Повернути квиток" поряд із відповідним сеансом. PDF-версія квитка, що надійшов вам на пошту, анулюється автоматично.
 2. Зверніть увагу! Якщо ви не плануєте відвідати сеанс, але замовили квиток, обов`язково поверніть його не пізніше, ніж за 30 хвилин до початку сеансу. При систематичному порушенні цього правила фестиваль лишає за собою право обмежити доступ до подальшого замовлення безкоштовних квитків.
 3. Придбанні квитки, за умови, що сеанс відбувся, поверненню не підлягають.