Абонементи та акредитації

Звертаємо вашу увагу – 11-й ОМКФ проходитиме в онлайн-форматі не традиційно в липні, а восени - з 25 вересня по 3 жовтня. Інформація щодо придбання Фестивальних Абонементів на онлайн-подію буде повідомлена найближчим часом

Фестивальний абонемент

Цього року, через пандемію коронавірусу COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження у всьому світі Одеський міжнародний кінофестиваль цього року вперше відбудеться в онлайн-форматі. Крім того, змінено дати проведення 11-го ОМКФ: фестиваль проходитиме не традиційно в липні, а восени - з 25 вересня по 3 жовтня. Інформація щодо придбання Фестивальних Абонементів на онлайн-подію буде повідомлена найближчим часом.
ДетальнішеButton arrow

Акредитація Кіноринка

Для представників кінотеатрів, дистриб’юторів, технічних, сервісних та кіновиробничих компаній. Цього року, через пандемію коронавірусу COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження у всьому світі Одеський міжнародний кінофестиваль цього року вперше відбудеться в онлайн-форматі. Крім того, змінено дати проведення 11-го ОМКФ: фестиваль проходитиме не традиційно в липні, а восени - з 25 вересня по 3 жовтня. Інформація щодо придбання Фестивальних Абонементів та Фестивальних Акредитацій на онлайн-подію буде повідомлена найближчим часом.
Детальніше Button arrow

Акредитація преси

Для представників ЗМІ з метою висвітлення подій фестивалю
Детальніше Button arrow