Фестивальний абонемент

Стань частиною головної кіноподії літа - 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю!

До новорічно-різдвяних свят Одеський міжнародний кінофестиваль підготував особливий подарунок для всіх кіноманів та поціновувачів найкращого кіно. Із 20 грудня 2019 до 10 січня 2020 року фестивальний абонемент на 11-й ОМКФ можна буде придбати за спеціальною акційною ціною – 1400 грн. Кількість святкових абонементів обмежена – всього 50, тож плануйте своє літо вже зараз! Тим більше, що абонемент на головну кіноподію року стане чудовим подарунком до Нового року і для себе, і для коханої людини, і для друзів та близьких.

З 10 до 18 липня 2020 року на березі Чорного моря зберуться кіномитці та кіномани з усього світу. 9 днів ексклюзивних прем'єр зарубіжних та українських фільмів від кращих режисерів, майстер-класи провідних світових кінопрофесіоналів, унікальний open-air кіноперформанс на Потьомкінських сходах, спеціальні покази та найяскравіші вечірки сезону – все це об'єднає в собі Одеський міжнародний кінофестиваль!

Ексклюзивне кіно: Одеський міжнародний кінофестиваль – це унікальна можливість першим побачити прем'єри кінофільмів з усього світу.

Переможця обирають глядачі: Головними арбітрами ОМКФ стають самі глядачі – саме вони обирають найкращі фільми Міжнародної та Національної конкурсних програм, які за результатами голосування отримують головні нагороди ОМКФ.

Фестивальний Абонемент діє протягом усього Одеського кінофестивалю і дозволяє відвідувати:

  • Всі фестивальні покази у Фестивальному Палаці і Фестивальному центрі «Родіна», Зеленому Театрі. За умови обов'язкового попереднього замовлення безкоштовного квитка та якщо наявні вільні місця за 5 хвилин до початку сеансу через вхід LAST MINUTE ACCESS (за рішенням адміністратора кінозалу, у порядку черги);
  • Майстер-класи та творчі зустрічі з гостями фестивалю (режисерами, акторами, продюсерами та ін.) за умови замовлення безкоштовного квитка або за наявністю вільних місць;
  • Покази просто неба (вільний вхід);
  • Щоденні вечірки у Фестивальному Клубі ОМКФ, на яких збираються учасники та гості кінофестивалю;
  • Мистецькі заходи АРТ-ОМКФ;

Вартість фестивального абонемента:

  • 20.12-10.01 — 1400 грн.

Всі власники Фестивального Абонемента візьмуть участь в програмі лояльності від Одеського міжнародного кінофестивалю та отримають знижки та приємні бонуси в ресторанах та кафе Одеси. Також передбачений шаттл, який курсує між локаціями кінофестивалю.

Щоб придбати Фестивальний абонемент, натисніть кнопку "Придбати Щасливий Абонемент" (зверху на сторінці), або перейдіть за посиланням https://ticketsbox.com/ua/omkf-2020/ заповніть інформацію на сторінці оплати та оберіть зручний спосіб оплати. У відповідь на e-mail ви отримаєте лист про розпочату процедуру купівлі абонемента та фінальне підтвердження від адміністрації фестивалю з подальшими детальними інструкціями. На ваше ім'я буде виписаний акредитаційний бейдж, який ви зможете отримати в Акредитаційній службі. Служба розташована з правого бокового входу до театру Музичної комедії ім. М. Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3 службовий вхід, навпроти стадіону «Спартак»).

Графік роботи Акредитаційної служби буде повідомлено пізніше