Акредитація ЗМІ

14-й Одеський міжнародний кінофестиваль відкриває акредитацію ЗМІ. Подати заявку на акредитацію можна за лінком: https://forms.gle/TT2sdc8Z39r3C7Hc9

Акредитація преси відкрита до 10 серпня.

Акредитація надається співробітникам ЗМІ та блогерам із метою висвітлення 14-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який цьогоріч проходитиме з 19 по 26 серпня. Церемонії відкриття та закриття, покази конкурсних програм фестивалю та індустрійні заходи відбуватимуться у Чернівцях, у Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука. Покази спеціальних програм відбудуться в Одесі в кінотеатрі Multiplex.

Зверніть увагу! Акредитація діє лише на події 14-го ОМКФ, які проходитимуть у Чернівцях.

Подача заявки не гарантує автоматичного підтвердження. Відповідь щодо акредитації буде надана до 11 серпня.

Акредитація діє протягом усього фестивалю та дає право безкоштовно відвідувати заходи для преси (прес-конференції, зустрічі тощо), усі сеанси програм у період показу фільмів або за наявності вільних місць, заходи професійної секції Film Industry Office за додатковою акредитацією та майстер-класи і творчі зустрічі з гостями фестивалю за наявності вільних місць.

Перевага в акредитації буде надаватись ЗМІ, які планують робити спецпроєкти, присвячені ОМКФ, а також готувати анонси і гайди фестивалем та рецензії на фільми програм. Додатково підготовлені матеріали будуть перевагою.

З питань щодо акредитації та роботи ЗМІ на фестивалі звертайтесь, будь ласка, до PR директорки Одеського міжнародного кінофестивалю Тетяни Власової за контактами: t.vlasova@oiff.com.ua.