Buy a Pass

Акредитація преси

Увага! Про відкриття акредитації ЗМІ на 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль буде повідомлено додатково.

Цього року, через пандемію коронавірусу COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження у всьому світі, Одеський міжнародний кінофестиваль вперше проходитиме в онлайн-форматі. Крім того, змінено дати проведення 11-го ОМКФ: фестиваль проходитиме не традиційно в липні, а восени - з 25 вересня по 3 жовтня.

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль запрошує до співпраці журналістів та представників ЗМІ.

КІЛЬКІСТЬ АКРЕДИТАЦІЙ ДЛЯ ЗМІ

  • для друкованих та онлайн ЗМІ – 1 особа
  • для радіостанцій – 1 особа
  • для телеканалів – 2 особи

ФОТОКОРЕСПОНДЕНТИ ТА НЕЗАЛЕЖНІ ФОТОГРАФИ акредитуються в індивідуальному порядку, підтвердження їх участі проводиться на розсуд прес-служби фестивалю.

УМОВИ АКРЕДИТАЦІЇ

Акредитація ПРЕСА надається тільки співробітникам офіційних ЗМІ з метою висвітлення подій фестивалю. До початку фестивалю необхідно зробити не менше двох матеріалів: один обов’язковий анонс та авторський матеріал про фестиваль. Додатково підготовлені матеріали будуть перевагою.

Необхідність отримання акредитацій в кількості, що перевищує квоту для окремого ЗМІ, повинна бути обґрунтована й підтверджена офіційним листом від керівника проекту/видання.

Подача заявки не гарантує автоматичної акредитації, оскільки кількість місць для преси обмежена. Прес-служба ОМКФ залишає за собою право при розгляді заявки запросити додаткові матеріали у апліканта, а також відмовити в акредитації без пояснення причин.

Отримання акредитації ПРЕСА передбачає автоматичне включення електронної адреси журналіста в базу поштової розсилки прес-центру ОМКФ (новини, прес-релізи, інформація для акредитованих ЗМІ).

Журналіст, який отримав акредитацію, зобов'язується надавати копії матеріалів про ОМКФ ( .pdf, відео-, аудіо -, лінки) у встановлений прес-службою термін. У випадку не надання матеріалів, журналісту може бути відмовлено в акредитації у наступні роки.

ПРАВИЛА АКРЕДИТАЦІЇ:

Акредитація діє протягом усього фестивалю та дає право відвідувати:

  • Події для преси (прес-конференції, зустрічі та інш.)
  • Доступ на усі онлайн-сеанси за програмою.
  • Заходи секції Film Industry Office та відкриті для преси події Кіноринку (перелік подій буде оголошений додатково);
  • Майстер-класи та творчі зустрічі з гостями фестивалю (режисерами, акторами, продюсерами та ін.);
  • Покази просто неба;

Акредитовані журналісти мають можливість:

  • подати заявки з організації ексклюзивних інтерв'ю з гостями фестивалю.
  • отримати фото- та відеоматеріали фільмів програми, всіх подій фестивалю для використання у роботі над власними матеріалами

Акредитаційний бейдж є власністю Одеського міжнародного кінофестивалю, надається безпосередньо акредитованому представнику ЗМІ та не передається іншим особам. В іншому випадку бейдж буде вилучено, а акредитацію анульовано. У разі втрати акредитаційного бейджа відновлення проводиться на платній основі.

Форму подачі заявки на акредитацію буде відкрио пізніше

З питань стосовно акредитації ПРЕСА звертайтеся до відповідного медіа - координатора:

Українські ЗМІ: Анна Бурдина / a.burdina@oiff.com.ua

Одеські ЗМІ: Олена Лебединська / e.lebedinskaya@oiff.com.ua

Міжнародні ЗМІ: international@oiff.com.ua

З нетерпінням чекаємо вас на 11-му Одеському міжнародному кінофестивалі, і впевнені, що саме завдяки вам ОМКФ-2020 стане однією з головних масштабних культурних подій країни!

Стежте за ОМКФ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

Офіційна сторінка ОМКФ в Facebook

Офіційна сторінка ОМКФ в Instagram

Офіційна сторінка ОМКФ в YouTube