Buy a Pass

Програма 11-го ОМКФ

Зверніть увагу - розділ оновлюється

Фільм Відкриття

  • Босий імператор /2019, 98’/ Пітер Бросенс, Джессіка Вудворт / Бельгія, Нідерланди, Хорватія, Болгарія

Міжнародний конкурс

  • Атлантида /2019, 108’/ Валентин Васянович / Україна
  • Невидимий / 2019, 108’/ Іґнас Йонінас / Латвія, Литва, Україна, Іспанія
  • На абордаж! / 2020, 95’/ Ґійом Брак / Франція
  • Звірі, які чіпляються за соломинку / 2020, 108’/ Кім Йон-Хун / Південна Корея
  • Служителі / 2020, 80’/ Іван Остроховський / Словакія, Румунія, Чехія, Ірландія
  • Ти помреш у двадцять / 2019, 105’/ Амджаж Абу-Алала / Судан, Франція, Єгипет, Німеччина, Норвегія, Катар
  • Арабська туга / 2019, 88’/ Манель Лабіді / Туніс, Франція
  • Материнство / 2019, 91’/ Маура Дельперо / Італія, Аргентина
  • Волонтерський рік / 2020, 86’/ Ульріх Колер, Геннер Вінклер / Німеччина
  • Вечеря в Америці / 2020, 106’/ Адам Ремейер / США
  • Обожнювання / 2019, 98’/ Фабріс дю Вельс / Бельгія, Франція
  • Товариш Дракуліч / 2019, 95’/ Марк Боджар / Угорщина

Національний конкурс. Повний метр

  • Віктор_Робот / 2020, 75’/ Анатолій Лавренишин / Україна
  • Урсус. Кавказький бурий ведмідь / 2019, 110’/ Отар Шаматава / Україна, Грузія, Німеччина, Болгарія
  • Бєс / 2020, 87’/ Єгор Трояновський / Україна
  • Мій милий дім / 2020, 80’/ Сергій Сторожев / Україна
  • Родина / 2019, 132’/ Джейден Стівенс / Україна, Австралія
  • Поміж кадрами / 2020, 92’/ Анастасія Тиха / Україна
  • Не все буде добре / 2020, 82’/ Адріан Пірву, Олена Максьом / Румунія

Національний конкурс. Короткий метр

  • Від цього моменту й назавжди / 2020, 13’/ Ігор Стеколенко / Україна
  • Прощавай, Головін / 2019, 14’/ Мат’ю Ґрімар / Канада, Україна
  • Нетерпимість / 2020, 17’/ Станіслав Битюцький / Україна
  • Двоє / 2020, 23’/ Владислав Вітрів / Україна
  • Ой! / 2020, 16’/ Ольга Золотарьова / Україна
  • Ще нам усміхнеться доля / 2020, 34’/ Жоан Ракотоарісуа / Україна, Франція
  • Шибайголови / 2020, 20’/ Микола Рідний / Україна, Італія, Німеччина
  • Альфа / 2020, 16’/ Олена Рубашевська / Україна
  • Поміж тіней / 2020, 22’/ Олександр Стеколенко / Україна
  • Чачьо / 2020, 20’/ Віталій Гавура / Україна
  • Слава / 2020, 27’/ Марина Нікольчева, Максим Васянович / Україна

Конкурс європейських документальних фільмів

  • Перед оркестром / 2020, 74’/ Анна-Карін Ґренрос / Фінляндія
  • Конкурс краси / 2020, 82’/ Ейтан Іпекер / Туреччина, Ізраїль, Франція, Німеччина
  • Воєнні канікули / 2019, 78’/ Моріц Шульц / Німеччина, Україна
  • Я – сонце / 2020, 82’/ Іларія Ґамбареллі / Іспанія, Франція
  • Я хочу тебе, якщо наважишся / 2019, 84’/ Даґмар Смржова / Чехія
  • Сестри Росінанта / 2020, 82’/ Александра Кауфманн / Німеччина, Швейцарія
  • Пророк і прибульці / 2020, 86’/ Йоав Шамір / Австрія, Ізраїль
  • Земля Ґеварa / 2020, 75’/ Кутайба Баргамджі / Катар, Франція

Фестиваль фестивалів

  • Мартін Іден / 2019, 129’/ П’єтро Марчелло / Італія, Франція, Німеччина / *Приз за найкращу чоловічу роль на Венеційському кінофестивалі (2019)
  • Ялда / 2019, 89’/ Массуд Бакші / Іран, Франція, Німеччина, Швейцарія, Люксембург, Ліван / *Гран-прі журі кінофестивалю Санденс (2020)
  • Ласкаво просимо до Чечні / 2020, 107’/ Девід Франс / США / *Приз Тедді і Приз глядацьких симпатій Берлінале (2020)
  • Ікар. Легенда про М’єтека Коша / 2019, 110’/ Мацей Пепшиця / Польща / *Володар 7 нагород Польського кінофестивалю (2019)
  • Вулиця Пустельна, 143 / 2019, 100’/ Хассен Ферхані / Алжир, Франція, Катар / *Найкращий молодий режисер на кінофестивалі у Локарно (2019)
  • Серпнева діва / 2019, 125’/ Хонас Труеба / Іспанія / *Спеціальна відзнака і приз FIPRESCI на фестивалі у Карлових Варах (2019)
  • Івана Грізна / 2019, 86’/ Івана Младеновіч / Румунія, Сербія / *Спеціальний приз журі на фестивалі у Локарно (2019)

Візії

  • Дванадцять тисяч / 2019, 111’/ Надеж Требаль / Франція
  • Тламес / 2019, 120’/ Алаеддін Слім / Туніс, Франція
  • Тягар бути народженим / 2020, 94’/ Зандра Вольнер / Австрія, Німеччина
  • Жовта тварина / 2020, 100’/ Феліпе Браґанса / Бразилія, Португалія
  • Любовна трилогія: Оголена / 2018, 119’/ Ярон Шані / Ізраїль, Німеччина
  • Любовна трилогія: Скутий / 2019, 112’/ Ярон Шані / Ізраїль, Німеччина
  • Любовна трилогія: Відроджена / 2019, 108’/ Ярон Шані / Ізраїль, Німеччина
  • Сплетіння / 2019, 89’/ Мінос Ніколакакіс / Греція, Велика Британія
  • Ісаак/ 2020, 84’/ Юрґіс Матулявічюс / Литва

Спеціальні покази

  • Кубрик про Кубрика / 2020, 73’/ Ґреґорі Монро / Франція
  • Останній кінопоказ у Бухаресті / 2020, 75’/ Люді Бокен / Ізраїль
  • Номери / 2020, 104’/ Олег Сенцов, Ахтем Сеітаблаєв / Польща, Україна, Чехія, Франція

Особливі події: Кіно_Live

  • Голем: як він прийшов у світ / 1920, 91’/ Карл Бьозе, Пауль Вегенер / Німеччина

Ретро: Одеське вільне кіно

  • Пустеля / 1991, 128’/ Михайло Кац / СРСР
  • Кульгаві увійдуть першими / 1993, 109’/ Михайло Кац / Україна
  • Людина К / 1992, 86’/ Сергій Рахманін / Україна
  • Крамниця "Рубінчик і…" / 1992, 77’/ Юрій Садомський / Україна
  • Дорога в парадиз / 1991, 88’/ Юрій Белянський / Україна

Ретро: Рой Андерссон

  • Шведська історія кохання / 1970, 115’/ Рой Андерссон / Швеція
  • Пісні з другого поверху / 2000, 98’/ Рой Андерссон / Швеція
  • Про нескінченність / 2019, 78’/ Рой Андерссон / Швеція

Серіали

  • Сага / 2020, 96’ (2 серії по 46 хв.)/ Дмитро Лактіонов / Україна

ОМКФ Дітям

  • Подорож принца / 2019, 77’/ Жан-Франсуа Лаґйоні, Ксав’є Пікар / Франція, Люксембург
  • Смерть Нінтендо / 2020, 99’/ Рея Мартін / США, Філіппіни
  • Гол! / 2019, 99’/ Тревор Гарді / Велика Британія
  • Лос Бандо / 2018, 94’/ Крістіан Лу / Норвегія, Швеція
  • Показ фіналістів конкурсу дитячих фільмів, Україна, 41'

Майстер-класи

  • Рой Андерссон (Режисер, Швеція)
  • Роман Балаян (Режисер, Україна)
  • Говард Шор (Композитор, Канада)