Buy a Pass
Правила користування фестивальним абонементом ОМКФ

Правила користування фестивальним абонементом ОМКФ

Ці правила встановлено Товариством з обмеженою відповідальністю «Український кінофестиваль», що є організатором Одеського міжнародного кінофестивалю (далі –Кінофестиваль».

Фестивальний абонемент – документ, який дає право його власнику відвідувати заходи Кінофестивалю, користуватися певного роду послугами, що передбачені в даних Правилах, отримувати пільги від партнерів Кінофестивалю та інші права, передбачені даними правилами. Право власності на фестивальний абонемент появляється у покупця в момент отримання ТОВ «Український кінофестиваль» коштів за абонемент.

Фестивальна локація – місце безпосереднього проведення кінопоказів, інших заходів у м. Одеса, протягом проведення Кінофестивалю. Детальний перелік Фестивальних локацій розміщується на офіційному сайті Кінофестивалю.

При купівлі Фестивального абонементу, гість погоджується з наступними умовами та правилами користування:

 1. Всі фестивальні абонементи є іменними, з фотографією власника абонементу та не можуть передаватися третім особам.
 2. У випадку користування Фестивальним абонементом, який не належить його користувачу, такий абонемент буде вилучено оргкомітетом або службою охорони Кінофестивалю. Поновлення абонементу у такому випадку неможливе.
 3. Поновлення фестивального абонементу, у разі його втрати, коштує 500 грн. і може бути оформлене в Акредитаційній службі Кінофестивалю, за умови пред'явлення документів, що посвідчують особу. Втрачений абонемент буде автоматично анульований.
 4. Оргкомітет Кінофестивалю має право анулювати фестивальний абонемент у випадку, якщо:
  • його власник грубо порушує правила фестивалю;
  • його поведінка може призвести до пошкодження майна кінофестивалю або фестивальних локацій;
  • якщо поведінка є образливою та неприпустимою щодо глядачів та співробітників Кінофестивалю.
 5. Фото- і відеозйомка у залі під час кінопоказу категорично заборонена. В протилежному випадку Оргкомітет Кінофестивалю має право заборонити подальше перебування такої особи на фестивальній локації.
 6. У випадку особливої необхідності організатори мають право змінювати дату, час, місце проведення, а також програму фестивалю. Інформація про такі зміни буде оприлюднена на офіційному сайті Кінофестивалю.
 7. Вхід на територію всіх фестивальних локацій відбувається лише за наявності абонемента.
 8. Оргкомітет або охорона Кінофестивалю, має право відмовити у вході на локацію Кінофестивалю, якщо особа перебуває в стані алкогольного, або наркотичного сп’яніння, порушує загальноприйняті норми поведінки, ображає інших учасників, співробітників, волонтерів Кінофестивалю, демонструє поведінку, яка шкодить репутації Кінофестивалю.
 9. З метою гарантування безпеки Кінофестивалю організатори залишають за собою право проводити особистий огляд відвідувачів та у разі порушення правил Кінофестивалю, не допустити відвідувачів на фестивальні локації або примусити відвідувачів покинути Кінофестиваль без відшкодування вартості фестивального абонемента.
 10. В разі порушення правил перебування на Кінофестивалі, чинного законодавства України, правил пожежної безпеки, техніки безпеки, фестивальний абонемент такої особи анулюється без права на відшкодування.
 11. Власник фестивального абонементу ознайомлений та надає згоду на те, що він може бути об’єктом фото- та відеозйомки під час проведення Кінофестивалю. А також надає згоду на те що такі фото- та відеоматеріали можуть бути використані в інформаційних матеріалах Кінофестивалю.
 12. Організатори Кінофестивалю не несуть відповідальності за збереження особистого майна відвідувачів, за будь-який збиток, завданий особі внаслідок недотримання чинного законодавства України, норм громадського порядку, техніки безпеки, правил пожежної безпеки, правил заходу та інших загальноприйнятих норм поведінки.

КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЕНО:

 1. Перебувати на локаціях ОМКФ без фестивального абонементу.
 2. Проносити до зали показу фільмів алкогольні напої та харчові продукти.
 3. Проносити на територію фестивальних локацій зброю, колючі та ріжучі предмети.
 4. Проносити на територію фестивальних локацій вибухонебезпечні речовини, піротехніку.
 5. Проносити на територію фестивальних локацій наркотичні речовини.
 6. Перебування на території фестивальних локацій неповнолітніх без супроводу дорослих.
 7. Проявляти на території фестивальних локацій агресію до оточуючих.

У випадку недотримання п 13.2-13.5., 13.7 Оргкомітет Кінофестивалю має право анулювати фестивальний абонемент без права на відшкодування. У випадку порушень п. 13.1., 13.6. Оргкомітет або охорона кінофестивалю має право попросити таку особу покинути Фестивальну локацію. У випадку порушення п. 13.5. Оргкомітет або охорона кінофестивалю вимушена повідомити про цей факт правоохоронні органи України. Зазначені правила стосуються всіх Фестивальних локацій.

ДОСТУП ДО КІНОПОКАЗІВ та інших ЗАХОДІВ під час ОМКФ:

Фестивальний абонемент діє протягом усього Одеського кінофестивалю та надає доступ на:

 • Ранкові та денні сеанси (до 18:00) в Фестивальному палаці і Фестивальному центрі «Родіна»*.
 • Вечірні сеанси (після 18:00) у Фестивальному Палаці і Фестивальному центрі «Родіна» за умови попереднього замовлення квитка**. Last minute access можливий за 5 хвилин до початку сеансу при наявності вільних місць (за рішенням адміністратора кінозалу, у порядку черги).
 • Майстер-класи та творчі зустрічі з гостями фестивалю (режисерами, акторами, продюсерами та ін.) у Фестивальному центрі «Родіна».
 • Кінопокази просто неба.
 • Щоденні вечірки у Фестивальному Клубі ОМКФ.
 • Мистецькі заходи АРТ-ОМКФ.

*Замовлення квитка на такі сеанси відбувається згідно з правилами бронювання.

**Акредитовані гості фестивалю можуть отримати квиток у фестивальних касах за умови пред’явлення фестивального абонемента. На один сеанс можна взяти не більше одного квитка. Взяти квитки на паралельні сеанси неможливо. Квиток дійсний за умови пред'явлення фестивального абонемента волонтеру на вході до кінозали.

Фестивальний абонемент також включає:

 • можливість проїзду у фестивальних автобусах, які курсуватимуть протягом всього Кінофестивалю між Фестивальним палацом, Фестивальним центром «РОДІНА» та Одеською кіностудією;
 • знижку від 10% у ресторанах та кафе Одеси (перелік усіх ресторанів і кафе, що є партнерами Кінофестивалю, буде розміщений на офіційному сайті, в програмці та мобільному додатку Кінофестивалю).