ПРО WIP

подати проєкт WIP

Через повномасштабну війну, яку Росія веде проти України, частина 13-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах. На фестивалі відбудеться презентація українських проєктів Works in Progress, що є частиною професійної секції ОМКФ Film Industry Office. Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах триватиме з 1 до 9 липня. У Карлових Варах програма називатиметься OIFF WIP Selection.

Презентація проєктів Work in Progress на Одеському міжнародному кінофестивалі – це представлення продюсерами та режисерами закінчених повнометражних фільмів, прокат яких заплановано у 2022-2023 роках.

Заявки приймаються до 10 травня.

Мета Work in Progress полягає у просуванні фільмів з України на світовому та локальному ринках та приверненні до них уваги міжнародних дистриб'юторів, а також у пошуку партнерів для майбутніх проєктів. Відбіркова комісія ОМКФ відбирає 8 проектів повнометражних фільмів, які знаходяться на завершальній стадії зйомок або постпродакшн, вироблені в Україні або в копродукції з Україною. Проекти повинні відповідати міжнародним стандартам якості, які будуть продемонстровані в рамках презентації Works in Progress.

Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах — найбільший кінофестиваль у Чеській Республіці та один з найпрестижніших фестивалів у Центральній та Східній Європі. Це один із найстаріших кінофестивалів класу “А”. Щороку на фестивалі представлено близько 200 фільмів з усього світу, а також фестиваль регулярно відвідують відомі та режисери. Фестиваль у Карлових Варах розрахований як на професіоналів кіно, так і на широку публіку, і пропонує відвідувачам ретельно розроблену програму та широкий спектр інших активностей.

Секція Film Industry Office ОМКФ заснована як платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроєктів та кіноіндустрії в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству. В межах секції проводиться Пітчинг повнометражних кінопроєктів, що перебувають на стадії “предпродакшн”, презентації проєктів Work in Progress — повнометражних фільмів на фінальній стадії зйомок або стадії пост-продкшн, українського виробництва, або створених в копродукції з Україною, пітчинг творів для екранізації Book Pitch, а також позаконкурсні заходи.

*Регламент секції.

Учасники Переможці