33er

Подати проект WIP

Презентація проектів Work in progress – це представлення продюсерами та режисерами відзнятого матеріалу повнометражних фільмів на стадії постпродакшн: завершення яких заплановане у 2019-2020 рр. Для демонстрації в рамках Work in progress cелекційна комісія ОМКФ відбирає 10 проектів, вироблених в Україні, в копродукції з Україною, а також проектів з країн Східно-Європейського парнерства (Грузія, Вірменія, Біларусь, Молдова, Азербайджан) запланованих для кінотеатрального або фестивального прокату найближчим часом. Проекти мають перебувати на стадії зйомок або в монтажно-тонувальному періоді та відповідати прийнятим світовим стандартам якості. 
 
Презентація в першу чергу орієнтована на міжнародних та українських дистриб'юторів, агентів з продажів, фестивальних відбірників, а також на всіх акредитованих учасників секції Film Industry Office і журналістів.
 
Мета показів – просування фільмів з України на світовому та локальному ринках та привернення до них уваги міжнародних дистриб'юторів, а також пошук партнерів для майбутніх проектів.
 
Збір заявок на участь у презентації Work in progress починається 16 квітня 2019.
Заявки приймаються до 1 червня 2019 включно.
Список фіналістів-учасників буде оголошено 15 червня 2019.