ПРО WIP

подати проєкт WIP

Презентація проєктів Work in Progress – це представлення продюсерами та продюсерками, режисерами та режисерками відзнятого матеріалу повнометражних фільмів, що знаходяться на стадії постпродакшн або на фінальній стадії зйомок: завершення яких заплановане у 2021-2022 рр. Для демонстрації в межах Work in Progress відбіркова комісія ОМКФ обирає 10 проєктів українського або спільного з Україною виробництва, запланованих для кінотеатрального або фестивального прокату найближчим часом. Проєкти мають перебувати на стадії зйомок або в монтажно-тонувальному періоді.

Презентація в першу чергу орієнтована на міжнародних та українських дистриб'юторів, агентів з продажів, фестивальних відбірників, а також на всіх акредитованих учасників та учасниць секції Film Industry Office і журналістів.

Мета показів – просування фільмів з України на світовому та локальному ринках та привернення до них уваги міжнародних дистриб'юторів, а також пошук партнерів для майбутніх проєктів.

Проєкт, який за оцінкою журі Work in Progress має найбільший фестивальний/прокатний потенціал за кордоном, буде нагороджено премією у розмірі 60 000 грн від телеканалу «Україна».

Збір заявок на участь у презентації Work in Progress починається 13 квітня 2021 року. Заявки приймаються до 15 червня 2021 включно.

Список фіналістів-учасників буде оголошено 1 серпня 2021.

Презентації Work In Progress відбудуться в межах подій секції Film Industry Office Фестивалю з 17 серпня до 20 серпня 2021 року.

*Регламент секції.

Учасники Переможці 2019