Регламент

ПРОФЕСІЙНА СЕКЦІЯ FILM INDUSTRY OFFICE

1.1. Film Industry Office - це діловий майданчик для кінопрофесіоналів, що включає програму заходів: презентації, лекції, програми Works In Progress, Пітчинг кінопроєктів, панельні дискусії, круглі столи тощо, спрямовані на створення комунікативної платформи для міжнародних та українських професіоналів кіноіндустрії, розвиток українського кіновиробництва та дистрибуції, а також сприяння розвитку міжнародної копродукції за участю суб'єктів продюсування з України. Професійна секція Film Industry Office Дванадцятого Одеського міжнародного кінофестивалю (далі - Фестиваль) відбудеться в період з “17” серпня до “20” серпня 2021 в місті Одеса.

1.2. Заявки на акредитацію “Film Industry” для участі у Професійній секції Film Industry Office приймаються від юридичних осіб та фізичних осіб, які досягли 18-річного віку, без обмежень щодо громадянства і місця проживання (перебування), та є представниками галузі кіноіндустрії, авторами фільму / кінопроєкту, що відповідає вимогам цього Регламенту, або, як мінімум, володіють достатніми доказами досвіду роботи у кіногалузі. Стати учасником “Film Industry” можна шляхом отримання іменного акредитаційного бейджа.
Організатор має право витребувати додаткові документи (довідки та рекомендаційні листи) для підтвердження релевантного профілю, а також відмовити у наданні акредитації без пояснення причин. Вартість акредитації на Професійну секцію Film Industry Office до 01.08.2021 року становить – 450 грн., починаючи з 01.08.2021 – 900 грн

2. РЕГЛАМЕНТ ПРОГРАМИ WORK IN PROGRESS 2021

Даний регламент не є публічною обіцянкою винагороди в розумінні Цивільного законодавства України

До участі в презентації проєктів Work In Progress в межах Фестивалю запрошуються продюсери (продюсерки) та режисери (режисерки) проєктів повнометражних фільмів, що перебувають на фінальній стадії зйомок або в монтажно-тонувальному періоді (постпродакшн), запланованих для кінотеатрального або фестивального прокату найближчим часом. Проєкти мають бути українського або спільного з Україною виробництва.

2.1. Критерії відбору проєкту

Проєкти, подані на участь у презентації Work In Progress в межах Фестивалю, мають відповідати кожному з наступних критеріїв:

  • Проєкт фільму має бути повнометражним: ігровим, документальним або анімаційним;
  • На момент подання заявки проєкт повинен мати відзнятий матеріал;
  • Проєкт повинен мати художню цінність та/або комерційний потенціал;
  • Проєкт має вироблятися в Україні або в копродукції з Україною.
  • Проєкт не був презентований на інших індустрійних платформах в Україні (окрім офіційних пітчингів Держкіно).

2.2. Вимоги до оформлення документів та матеріалів під час подачі проєкту:

Проєкт вважається поданим для участі у програмі Work In Progress і буде розглянутий відбірковою комісією, якщо:

  • Заявка на участь заповнена відповідно до вимог, вказаних у Заявці та Регламенті, та надіслана до завершення строку подання такої Заявки;
  • Усі обов'язкові поля, вказані в Заявці, заповнені;
  • У поданій Заявці вказано посилання на трейлер або змонтовані фрагменти фільму з англійськими субтитрами (хронометраж від 3 до 5 хв.);
  • До Заявки долучено: кадри з фільму поліграфічної якості JPG,PNG (мінімум 3 шт.); фото режисера (режисерки) (.jpeg); фото продюсера (продюсерки) (.jpeg);
  • У Заявці вказані посилання на профілі режисера та українського продюсера/ко-продюсера на ресурсі Dzyga MDB.

2.3. Вимоги до матеріалів та документів проєктів-учасників:

2.3. 1. Офіційні представники проєкту-учасника мають заповнити заявки на акредитацію Film Industry Фестивалю для кожного представника проєкту (2 особи) на сайті Фестивалю.

2.3.2. Відеоматеріали для презентації мають бути подані у форматі MOV PRORES 422 з англійськими субтитрами.

2.3.3. Слайди презентації мають бути подані у форматі JPEG (1920x1080), кожен слайд окремим файлом.

2.3.4. Представникам проєктів-учасників також будуть надіслані окремі листи з інструкцією щодо підготовки матеріалів.

**Долучені документи подаються українською мовою.

2.4. Важливі дати:

2.4.1. Прийом реєстраційних форм на участь у презентації Work In Progress починається “13” квітня 2021 року. Заявки приймаються до “23” червня 2021 включно.

2.4.2. Список проєктів-учасників буде оголошено “01” серпня 2021 на офіційному сайті Фестивалю - oiff.com.ua.

2.4.3. Презентації Work In Progress відбудуться в межах подій секції Film Industry Office Фестивалю з “17” серпня до “20” серпня 2021 року.

2.5. Публічна інформація:

Загальна інформація про проєкти, авторів та представників проєктів, зазначених в заявці презентації Work In Progress, буде опублікована в каталозі Film Industry Office та на сайті oiff.com.ua.

2.6. Відбір проєктів-учасників:

2.6.1. Відбір проєктів відбувається у два етапи: технічний та відбірковий.

2.6.2. Технічний відбір проходять учасники, які подали усі документи та матеріали відповідно до правил, зазначених у цьому Регламенті;

2.6.3. Під час відбіркового етапу Відбіркова Комісія Фестивалю формує список проєктів-учасників, що відповідають критеріям якості, художньої цінності, мають національний та міжнародний потенціал.

2.6.4. Список проєктів-учасників погоджує Наглядова Рада Фестивалю.

2.7. Журі презентації Work In Progress :

2.7.1. Переможців презентації Work In Progress визначає професійне Журі, сформоване Оргкомітетом фестивалю.

2.7.2. До складу Журі входять авторитетні кінематографісти, продюсери, інвестори, фестивальні відбірники з України, Європи та інших країн.

2.8. Правила презентації:

2.8.1. Презентація проєкту на Фестивалі відбувається шляхом демонстрації відеоматеріалу (до 5 хв.), а також усної презентації проєкту творчою групою у довільній формі (до 5 хв.).

2.8.2. У презентації може брати участь будь-яка кількість членів творчої групи, але обов'язковою є присутність продюсера (продюсерки) або режисера (режисерки) проєкту.

2.8.3. В усній презентації також можуть бути задіяні додаткові відео-, фото- та аудіофрагменти. Відео-, аудіо- та інші матеріали, що використовуються у презентації проекту, мають бути надані фестивальній службі до “05” серпня 2021 року.

2.8.4. Оргкомітет Фестивалю формує Журі з числа міжнародних авторитетних кінематографістів, продюсерів, інвесторів, фестивальних відбірників. Після закінчення презентації учасники мають відповісти на запитання експертів. Загальний час, що відводиться на питання та відповіді за кожним проєктом, – до 10 хвилин.

2.8.5. Мови презентації: англійська та українська.

2.8.6. Учасник гарантує, що матеріали, які будуть задіяні у презентації, звільнені від претензій третіх осіб та отримані належним чином. У випадку виникнення претензій від третіх осіб до Організатора щодо порушення їх прав в контексті використання цих матеріалів, учасник бере на себе зобов’язання врегулювати ці претензії за власний рахунок.

2.9. Нагороди:

2.9.1. Проєкт, який за оцінкою Журі презентації Work In Progress відповідає критеріям якості, художньої цінності та має національний чи міжнародний потенціал, буде нагороджено премією призом у розмірі 60 000 (шістдесят тисяч) гривень від телеканалу «Україна».

2.9.2. Також можливі інші нагороди від Фестивалю.

2.9.3. Церемонія нагородження переможців Work in progress відбудеться “20” серпня 2021 року.

2.10. Особа, яка подає заявку на участь в презентації Work in Progress в межах Фестивалю, погоджується і приймає всі належні умови, що наведені в кожному з пунктів цього регламенту.

3. РЕГЛАМЕНТ ПІТЧИНГУ ПРОЄКТІВ 2021

Даний регламент не є публічною обіцянкою винагороди в розумінні Цивільного законодавства України

До участі у Пітчингу запрошуються продюсери (продюсерки) і режисери (режисерки) проєктів повнометражних фільмів, що перебувають на стадії «препродакшн», призначених для кінотеатрального та фестивального прокату в майбутньому. Проєкти мають бути українського або спільного з Україною виробництва.

3.1. Критерії відбору проєкту:

Проєкти, подані на участь у Пітчинг-сесії в межах Фестивалю, мають відповідати кожному з наступних критеріїв: :

  • Фільм, проєкт якого подається на Пітчинг, повинен бути повнометражним ігровим ( загальною тривалістю від 60 хв.), повнометражним документальним (загальною тривалістю від 60 хв.), повнометражним анімаційним (загальною тривалістю від 60 хв.);
  • На момент подання заявки перший драфт сценарію повинен бути завершений;
  • На момент подання заявки у проєкті мають бути режисер (режисерка) і продюсер (продюсерка);
  • Проєкт має бути виробництва України або у спільному виробництві з Україною;
  • Проєкт не був презентований на інших індустріальних платформах в Україні (окрім офіційних пітчингів Держкіно).

3.2. Вимоги до документів та матеріалів під час подачі проєкту:

  • Заявка на участь заповнена відповідно до вимог, вказаних у Формі та Регламенті, та надіслана до завершення строку подання такої Заявки;
  • Усі обов'язкові поля, вказані в Заявці, заповнені;
  • До Заявки долучено: фрагмент сценарію (до 10 сторінок), синопсис і розширений синопсис проєкту; режисерське бачення проєкту (1 стор.); фото режисера (режисерки) (.jpeg) фото продюсера (продюсерки) (.jpeg)
  • У Заявці вказані посилання на профілі режисера та українського продюсера на ресурсі Dzyga MDB.

Список додаткових документів для участі у сесії буде надіслано учасникам Пітчинг-сесії окремо.

3.3. Вимоги до матеріалів та документів проєктів-учасників:

3.3.1. Офіційні представники проєкту-учасника мають заповнити заявки на акредитацію Film Industry Фестивалю для кожного представника проєкту (2 особи).

3.3.2. Відеоматеріали для презентації мають бути подані у форматі mov.

3.3.3. Слайди презентації мають бути подані у форматі PDF, PPT тощо.

3.3.4. Представникам проєктів-учасників також будуть надіслані окремі листи з інструкцією щодо підготовки матеріалів.

3.4. Важливі дати:

Заявки приймаються з “13” квітня до “23” червня 2021 включно. Список учасників Пітчинг-сесії буде оголошено ”01” серпня 2021 року. Пітчинг-сесія на Одеському міжнародному кінофестивалі пройде в межах заходів програми Film Industry Office з “17” серпня до “20” серпня 2021 року.

3.5. Публічна інформація:

Загальна інформація про проєкти, авторів та представників проєктів, зазначених в заявці Пітчинг-сесії, буде опублікована в каталозі Film Industry Office та на офіційному сайті Фестивалю - oiff.com.ua.

3.6. Відбір проєктів-учасників:

3.6.1. Відбір проєктів відбувається у два етапи: технічний та відбірковий.

3.6.2. Технічний відбір проходять учасники, які подали усі документи та матеріали відповідно до правил, зазначених у цьому Регламенті;

3.6.3. Під час відбіркового етапу Відбіркова Комісія Фестивалю формує список проєктів-учасників, що відповідають критеріям якості, художньої цінності, мають національний та міжнародний потенціал, тощо.

3.6.4. Список проєктів-учасників погоджує Наглядова Рада Фестивалю.

3.7. Визначення переможців :

3.7.1. Переможців Пітчинг-сесії визначає професійне Журі, сформоване Оргкомітетом фестивалю.

3.7.2. До складу Журі входять авторитетні кінематографісти, продюсери, інвестори, фестивальні відбірники з України, Європи та інших країн.

3.8. Правила презентації:

3.8.1. Презентація проєкту на Фестивалі проходить в довільній формі й повинна тривати не більше 5 хвилин.

3.8.2. Робочою мовою презентації є українська або англійська (на вибір учасника).

3.8.3. У презентації може брати участь будь-яка кількість членів творчої групи, але обов'язковою є присутність продюсера (продюсерки) або режисера (режисерки) проєкту.

3.8.4. У презентації можуть бути задіяні відео- та аудіофрагменти. Відео- та аудіоматеріали, що будуть представлені під час презентації проєкту, повинні бути передані фестивальній службі до “05” серпня 2021 року.

3.8.5. Після закінчення презентації учасники повинні відповісти на запитання Журі. Загальний час, що відводиться на питання і відповіді за кожним проєктом, – до 10 хвилин.

3.8.6. Учасник гарантує, що матеріали, які будуть задіяні під час пітчингу, звільнені від претензій третіх осіб та отримані належним чином. У випадку виникнення претензій від третіх осіб до Організатора щодо порушення їх прав в контексті використання цих матеріалів, учасник бере на себе зобов’язання врегулювати ці претензії за власний рахунок.

3.9. Нагороди:

3.9.1. За результатами Пітчингу переможцю буде вручено грошовий приз у розмірі 60 000 (шістдесят тисяч) гривень від телеканалу «Україна». Сума грошової винагороди виплачується протягом 3 (трьох) місяців з моменту оголошення призерів фестивалю. Грошовий приз підлягає оподаткуванню. Виплата даної призової суми здійснюється з урахуванням обмежень, встановлених податковим законодавством України. Одержувач зобов'язується виконати всі необхідні формальності для здійснення йому виплати. Переможець розміщує у титрах майбутнього фільму інформацію про те, що брав участь та переміг у Пітчингу ОМКФ.

3.9.2. Також можливі інші нагороди від Фестивалю.

3.9.3. Церемонія нагородження переможців Пітчингу відбудеться “20” серпня 2021 року.

3.10. Подаючи заявку для участі у Пітчингу проектів на Одеському міжнародному кінофестивалі, особа погоджується та приймає всі визначені умови, прописані в кожному з пунктів цього регламенту.