ПРОФЕСІЙНА СЕКЦІЯ FILM INDUSTRY OFFICE

1.1. Film Industry Office - це діловий майданчик для кінопрофесіоналів, програма заходів, презентацій, лекцій, презентацій works in progress, панельних дискусій, круглих столів та пітчингів кінопроектів та проектів телесеріалів, спрямованих на створення комунікативної платформи для міжнародних і українських професіоналів кіноіндустрії, розвиток українського кіновиробництва та дистрибуції, а також сприяння розвитку міжнародної копродукції за участю суб'єктів продюсування з України. Професійна секція Film Industry Office Десятого Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться в період з 16 по 19 липня 2019 року.

1.2. Заявки на участь у Професійної секції Film Industry Office шляхом придбання акредитаційного бейджа “Film industry” приймаються від будь-яких юридичних осіб або фізичних осіб, що досягли 18-річного віку, без обмежень щодо громадянства і місця проживання (перебування), які є співробітниками галузі кіноіндустрії, авторами фільму / кінопроекту, що відповідає вимогам цього Регламенту, або, як мінімум, володіють достатніми доказами досвіду роботи у кіногалузі. Організатор має право запросити додаткові документи (довідки та рекомендаційні листи) для підтвердження релевантного профілю, а також відмовити у наданні акредитації без пояснення причин. Вартість акредитації на Професійну секцію Film Industry Office з 10.04 до 01.07 - 1000 грн., з 02.07 до 19.07 - 1800 грн.

1.3. Професійна секція Film Industry Office складається з конкурсних програм Work in Progress та Пітчингу кінопроектів, EastSeries - пітчингу проектів телесеріалів із Східної та Центральної Європи, а також позаконкурсних заходів.

2. РЕГЛАМЕНТ СЕКЦІЇ WORK IN PROGRESS 2019

Цей регламент не є публічною обіцянкою винагороди в розумінні Цивільного кодексу України

До участі в презентації проектів Work in progress на Одеському міжнародному кінофестивалі запрошуються продюсери та режисери проектів повнометражних фільмів, що перебувають на фінальній стадії зйомок або в монтажно-тонувальному періоді (постпродакшн), що вироблені в Україні, в копродукції з Україною, а також проектів з країн Східно-Європейського парнерства (Грузія, Вірменія, Біларусь, Молдова, Азербайджан)* запланованих для кінотеатрального або фестивального прокату найближчим часом.

*проекти з країн Східно-Європейського партнерства приймають участь за запрошенням організатора шляхом скаутингу та внутрішнього відбору.

2.1. Критерії для відбору проекту

 • Для того, аби проект було відібрано для участі в презентації Work in progress на Одеському міжнародному кінофестивалі, він має відповідати таким критеріям:
 • Фільм, проект якого подається на Work in progress, повинен бути повнометражним, ігровим або документальним;
 • На момент подання заявки проект повинен мати відзнятий матеріал;
 • Проект повинен мати художню цінність та комерційний потенціал;
 • Проект має вироблятися в Україні або в копродукції з Україною.

2.2. Вимоги до документів:

 • Заповнена реєстраційна форма;
 • Трейлер або відеонарізка фільму з англійськими субтитрами (хронометраж від 3 до 5 хв.);
 • Кадри з фільму поліграфічної якості (мінімум 3 шт.);
 • Фото режисера (.jpeg);
 • Фото продюсера (.jpeg);
 • Коротка біографія та вибрана фільмографія режисера;
 • Заповнені заявки на акредитацію Film Industry для кожного представника проекту на ОМКФ. (2 особи)

Документи подаються українською та англійською мовами.

2.3. Важливі дати:

 • Збір заявок на участь у презентації Work in progress починається 16 квітня 2019.
 • Заявки приймаються до 1 червня 2019 включно.
 • Список фіналістів-учасників буде оголошено 15 червня 2019.
 • Презентація Work in progress на Одеському міжнародному кінофестивалі пройде в рамках подій секції Film Industry Office 16 - 19 липня 2019.

2.4. Друковані видання:

Інформація про авторів та проекти, представлені на презентації Work in progress, буде опублікована в каталозі Film Industry Office та на сайті oiff.com.ua.

2.5. Правила презентації:

Презентація проекту на Одеському міжнародному кінофестивалі проходить у вигляді демонстрації відеоматеріалу (5 хв.), а також усних коментарів творчої групи у довільній формі (не більше 5 хв.). В презентації може брати участь будь-яка кількість членів творчої групи, але обов'язковою є присутність продюсера або режисера проекту. В усній презентації також можуть бути задіяні додаткові відео- та/або аудіофрагменти. Відео-, аудіо- та інші матеріали, що беруть участь у презентації проекту, мають бути надані фестивальній службі до 1 липня 2019. Оргкомітет готовий сприяти в технічній підготовці презентації у випадку, якщо матеріали надані вчасно. Оргкомітет фестивалю формує міжнародну комісію експертів з числа авторитетних кінематографістів, продюсерів, інвесторів, фестивальних відбірників. Після закінчення презентації учасники мають відповісти на питання експертів. Окрім представників Експертної комісії, питання учасникам можуть ставити всі присутні в залі представники кіноіндустрії та журналісти. Загальний час, що відводиться на питання та відповіді за кожним проектом, – до 10 хвилин.

Учасник гарантує що матеріали, які будуть задіяні у презентації звільнені від претензій третіх осіб, та отримані належним чином. У випадку виникнення претензій від третіх осіб до Організатора, щодо порушення їх прав в контексті використання цих матеріалів, учасник бере на себе зобов’язання врегулювати ці претензій за власний рахунок.

2.6. Проживання в Одесі:

Оргкомітет фестивалю бере на себе зобов'язання забезпечити учасників проживанням протягом 2 (двох) ночей в одному двомісному номері. У разі якщо проект представляють більше 2-х осіб, перебування на фестивалі решти членів команди оплачується самостійно.

2.7. Нагорода:

Найкращий проект буде нагороджено призом: авіаквитками, номіналом у розмірі 2000 євро, від авіакомпанії № 1 в Україні – Міжнародні Авіалінії України – генерального авіаперевізника Одеського міжнародного кінофестивалю.

Проект, який за оцінкою журі Work in progress має найбільший фестивальний/прокатний потенціал за кордоном, буде нагороджено премією від Українського інституту у розмірі 150 000 гривень, яку можна буде використати на просування українського фільму за кордоном.

2.8. Подаючи заявку на участь в презентації Work in progress на Одеському міжнародному кінофестивалі, ви погоджуєтесь і приймаєте умови, що наведені в кожному з пунктів цього регламенту.

3. РЕГЛАМЕНТ ПІТЧИНГУ ПРОЕКТІВ 2019

Цей регламент не є публічною обіцянкою винагороди в розумінні Цивільного кодексу України

До участі у Пітчингу запрошуються продюсери і режисери проектів повнометражних фільмів, що перебувають на стадії «предпродакшн», українського виробництва або у спільному з Україною виробництві, а також проектів з країн Східно-Європейського парнерства (Грузія, Вірменія, Біларусь, Молдова, Азербайджан)** призначених для кінотеатрального та фестивального прокату в майбутньому.

**проекти з країн Східно-Європейського партнерства приймають участь за запрошенням організатора шляхом скаутингу та внутрішнього відбору.

3.1. Критерії для відбору проекту:

Для того, щоб проект був відібраний для участі у Пітчинг-сесії на Одеському міжнародному кінофестивалі, він повинен відповідати таким критеріям:

 • Фільм, проект якого подається на Пітчинг, повинен бути повнометражним ігровим (від 60 хв.) або повнометражним документальним (від 60 хв.);
 • На момент подання заявки перший драфт сценарію повинен бути завершений;
 • На момент подання заявки у проекті мають бути режисер і продюсер;
 • Проект має бути виробництва України або у копродукції з Україною;
 • Проект повинен мати мінімум 30% підтвердженого фінансування.

3.2. Вимоги до документів:

 • Заповнена реєстраційна форма;
 • Сценарій, синопсис (до 10 стор.) і трітмент проекту;
 • Режисерське бачення (1 стор.);
 • Фото режисера (.jpeg)
 • Фото продюсера (.jpeg)
 • Коротка біографія та вибрана фільмографія режисера та продюсера
 • Бюджет та фінансовий план (коротка інформація про бюджет проекту й тієї його частини, пошук якої є для продюсера метою участі у Пітчингу);

Список додаткових документів, необхідних для надання, буде надіслано фіналістам-учасникам Пітчинг-сесії.

3.3. Важливі дати:

Заявки приймаються з 16 квітня до 1 червня 2019 включно. Список фіналістів-учасників Пітчинг-сесії буде оголошено 15 червня 2019. Пітчинг-сесія на Одеському міжнародному кінофестивалі пройде в рамках заходів секції Film Industry Office 16 - 19 липня 2019.

3.4. Друковані видання:

Інформація про авторів та проекти, представлені на Пітчингу, буде опублікована в каталозі Film Industry Office та на сайті oiff.com.ua.

3.5. Правила презентації:

Презентація проекту на Одеському міжнародному кінофестивалі проходить в довільній формі й повинна тривати не більше 5 хвилин. Робочою мовою презентації є українська або англійська (на вибір учасника). У презентації може брати участь будь-яка кількість членів творчої групи, але обов'язковою є присутність продюсера чи режисера проекту. У презентації можуть бути задіяні відео-та/або аудіофрагменти. Відео- та аудіоматеріали, що беруть участь у презентації проекту, повинні бути передані у фестивальну службу до 1 липня 2019. Оргкомітет готовий надати сприяння в технічній підготовці презентації у випадку якщо матеріали передані вчасно. Оргкомітет фестивалю формує міжнародну комісію експертів з числа авторитетних кінематографістів, продюсерів, інвесторів, фестивальних відбірників. Після закінчення презентації учасники повинні відповісти на питання експертів. Крім представників Експертної комісії питання учасникам можуть ставити всі присутні в залі представники кіноіндустрії та журналісти. Загальний час, що відводиться на питання і відповіді за кожним проектом, – до 10 хвилин.

Учасник гарантує що матеріали, які будуть задіяні під час пітчингу звільнені від претензій третіх осіб, та отримані належним чином. У випадку виникнення претензій від третіх осіб до Організатора, щодо порушення їх прав в контексті використання цих матеріалів, учасник бере на себе зобов’язання врегулювати ці претензій за власний рахунок.

3.6. Проживання в Одесі:

Оргкомітет фестивалю бере на себе зобов'язання забезпечити учасників проживанням протягом 3 (трьох) ночей в одному двомісному номері У разі якщо проект представляють більше 2-х осіб, перебування на фестивалі решти членів команди оплачується самостійно.

3.7. Переможці:

Переможців Пітчингу визначає колегія експертів. За результатами Пітчингу переможцю буде вручений приз у розмірі 60000 гривень від Одеського міжнародного кінофестивалю. Сума грошової винагороди виплачується протягом трьох місяців з моменту оголошення призерів фестивалю. У момент виплати із суми винагороди утримується податок на доходи фізичних осіб згідно з законодавством України. Переможець розміщує у титрах майбутнього фільму інформацію про те, що брав участь та переміг у Пітчингу ОМКФ. Церемонія нагородження переможців Пітчингу відбудеться 19 липня 2019.

3.8. Подаючи заявку на участь у Пітчингу проектів на Одеському міжнародному кінофестивалі, ви погоджуєтесь та приймаєте умови, описані в кожному з пунктів цього регламенту.

4. Регламент для участі у EastSeries

Цей регламент не є публічною обіцянкою винагороди в розумінні Цивільного кодексу України

4.1. Організатор

EastSeries організовано Одеським міжнародним кінофестивалем за підтримки Star Media, найбільшої міжнародної кінокомпанії України, та ScripTeast, європейської програми підготовки для найкращих сценаристів Східної Європи, організованої Незалежною кінофундацією.

4.2. Опис

EastSeries обирає від 4 до 6 найкращих проектів телесеріалів з міжнародним потенціалом, написаних найкращими сценаристами східно- та центральноєвропейського походження та/або тих проектів, що належать продакшнам, зареєстрованим у одній з країн Східної та Центральної Європи. Ці проекти будуть публічно представлені потенційно зацікавленим телепровайдерам, дистриб’юторам, ко-продюсерам.

4.3. Загальний розклад програми

Оголошення приймання заявок 28 березня, 2019 Дедлайн подачі заявок 1 червня, 2019 Оголошення результатів 15 червня, 2019 Публічний пітчинг 19 липня, 2019

4.4. Відбіркова комісія

Переможців обирає комісія, спільно призначена Одеським кінофестивалем, Star Media та ScripTeast.

4.5. Мова

Робоча мова пітчингу EastSeries – англійська.

4.6. Відбірковий процес

Для пітчингу обирається від 4 до 6 оригінальних проектів телесеріалу. Вибір залежить від таких факторів:

 • оригінальність проекту;
 • міжнародний потенціал проекту;
 • попередня робота сценаристом/шоураннером.

Вибір робиться виключно організатором. Організатор залишає за собою право не пояснювати та не оголошувати причини, за якими проект не пройшов відбір. Представники проектів, що потрапили до шортлісту, будуть проінформовані у червня. Кінцевий вибір буде оголошено за 2 тижні до пітчингу.

4.7. Процес подачі заявок

Оплата за подачу заявки не стягується. Власник прав має бути фізичною або юридичною особою з країн Центральної та Східної Європи: Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Боснія те Герцеговина, Болгарія, Хорватія, Чехія, Естонія, Грузія, Угорщина, Латвія, Литва, Македонія, Чорногорія, Польща, Румунія, Словаччина, Сербія, Україна. Заявник повинен мати досвід роботи над щонайменше одним художнім телефільмом та телесеріалом, що вже був відзнятий, або великий досвід роботи сценаристом, журналістом або режисером. Проекти драматичних серіалів повинні бути оригінальною роботою або адаптацією. ВЛАСНИК ПРАВ ПОВИНЕН ПІДТВЕРДИТИ ПОДАЧУ ПРОЕКТА НА УЧАСТЬ У ВІДБОРІ І ПІДПИСАТИ БЛАНК ЗАЯВКИ НЕ ПІЗНІШЕ 6 ЧЕРВНЯ, 2019 РОКУ

Учасник гарантує що матеріали, які будуть задіяні під час подачі заявки звільнені від претензій третіх осіб, та отримані належним чином. У випадку виникнення претензій від третіх осіб до Організатора, щодо порушення їх прав в контексті використання цих матеріалів, учасник бере на себе зобов’язання врегулювати ці претензій за власний рахунок.

4.8. Пакет документів

Цифровий пакети документів повинен бути поданий англійською мовою і містити: Ідея (макс. 600 символів) Логлайн (макс. 500 символів)

 • Бачення сценариста (макс. 1200 символів)
 • Аутлайн серіала та опис персонажів (макс. 15000 символів)
 • Сценарій пілотної серії (якщо є)
 • Файл презентації, якщо є (з картинками, мудбордами і т.д.)
 • Профіль сценариста
 • Копія чинного реєстраційного документа (з іменами офіційних представників) власника прав (якщо їм не є сценарист)
 • Фотографії представників проекту, які будуть присутніми на EastSeries (сценарист, продюсер, шоураннер)
 • Коротка біографія та вибрана фільмографія сценариста, продюсера, шоураннера
 • Посилання на попередні роботи сценариста та продюсера

4.9. Журі пітчингу

Пітчинг публічно оцінюється журі, призначеним Одеським міжнародним кінофестивалем, Star Media та ScripTeast.

4.10. Винагорода

 • Журі обере отримувача винагороди EastSeries. Приз - комплекс послуг постпродакшн на суму 20000 євро від компанії Star Media.
 • Спеціальна нагорода від Series Mania - персональне запрошення взяти участь у Series Mania Writers‘ Campus

4.11. Підтримка організаторів

Організатор пропонує представникам вибраних проектів поселення на 4 доби (для двох осіб від проекту – один сценарист та один продюсер або два сценариста) та переліт.

4.12. Згадування EastSeries

Після завершення EastSeries сценарист(и) відібраних до участі проектів повинен розмістити помітний напис “Вибір EastSeries”: На першій сторінці усіх подальших версій презентацій та сценаріїв будь-якою мовою в електронному та друкованому вигляді У титрах будь-якого телесеріалу, створеного на основі проекта телесеріалу

Після завершення EastSeries сценарист(и) проекту-переможця повинен розмістити помітний напис “Нагорода EastSeries”: На першій сторінці усіх подальших версій презентацій та сценаріїв будь-якою мовою в електронному та друкованому вигляді У титрах будь-якого телесеріалу, створеного на основі проекта телесеріалу

4.13. Контакти

Для отримання детальної інформації, будь ласка, пишіть на:

o.sidorushkina@oiff.com.ua або series@scripteast.pl

5. Позаконкурсні заходи

В межах позаконкурсних заходів Професійної секції щорічно проводяться спеціалізовані освітні проекти для кінопрофесіоналів, панельні дискусії, круглі столи, майстер-класи и т.д. Детально ознайомитися з позаконкурсними заходами Професійної секції можна на офиційному сайті Кінофестивалю.