Акредитація Film Industry Office

Професійна секція Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться з 29 вересня по 2 жовтня 2020 року в онлайн-форматі, через пандемію коронавірусу COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження.

Дату старта акредитації на секцію буде оголошено найближчим часом.

Шановні колеги! 

Запрошуємо вас відвідати професійну секцію Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, яка відбудеться в період з 29 вересня по 2 жовтня 2020 року в онлайн-форматі.

У програмі Film Industry Office можуть взяти участь продюсери, режисери, актори, представники world-sales компаній, представники кінофестивалів, дистриб’ютери, баєри, інвестори, а також представники кіновиробничих та інших спеціалізованих компаній. 

Акредитація Film Industry Office діє протягом всього фестивалю та дає право відвідувати: 
  • Усі заходи Film Industry Office (з 29 вересня по 2 жовтня), у тому числі Pitching та Work in Progress та позаконкурсні події (повна програма буде повідомлена пізніше) 
  • Всі фестивальні онлайн-покази протягом фестивалю (25.09.20 – 3.10.20). Увага! На деяких показах будуть діяти обмеження по кількості переглядів, тож на них треба буде обов’язково попередньо реєструватися;
  • Онлайн майстер-класи та творчі зустрічі з гостями фестивалю (режисерами, акторами, продюсерами та ін.)
  • Приймання заявок відкрито до 2 жовтня. 

Вартість акредитації при подачі заявки: 
До 01.09 - 500 грн. 
02.09 - 02.10 - 700 грн. 

Важливо! Підтвердження акредитації надійде вам на пошту після отримання оплати.