Професійна секція Film Industry Office 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться 12-20 липня 2019 року

Акредитація на секцію відкрита з 10-го квітня.

Шановні колеги! 

Запрошуємо вас відвідати професійну секцію Film Industry Office 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю, яка відбудеться в період з 16 по 19 липня 2019 року.

У програмі Film Industry Office можуть взяти участь продюсери, режисери, актори, представники world-sales компаній, представники кінофестивалів, дистриб’ютери, баєри, інвестори, а також представники кіновиробничих та інших спеціалізованих компаній. 

Професійна секція відбудеться в рамках Одеського кінофестивалю з 16 до 19 липня (готель «Лондонська», Приморський бульвар, 11). 

Акредитація Film Industry Office діє протягом всього фестивалю та дає право відвідувати: 
  • Заходи Film Industry Office (16-19 липня), у тому числі Pitching та Work in Progress, позаконкурсні події. (Повна програма буде повідомлена пізніше) 
  • Всі фестивальні покази у Фестивальному Палаці, Фестивальному центрі «Родіна» і Зеленому Театрі протягом фестивалю. За умови обов'язкового попереднього замовлення безкоштовного квитка та якщо наявні вільні місця за 5 хвилин до початку сеансу через вхід LAST MINUTE ACCESS (за рішенням адміністратора кінозалу, у порядку черги);
  • Вхід за наявності бейджа на всі фестивальні покази через вхід LAST MINUTE ACCESS протягом всього фестивалю (за рішенням адміністратора кінозалу, у порядку черги та за наявності вільних місць);
  • Майстер-класи та творчі зустрічі з гостями фестивалю (режисерами, акторами, продюсерами та ін.) за умови замовлення безкоштовного квитка або за наявністю вільних місць;
  • Покази просто неба;
  • Щоденні вечірки у Фестивальному Клубі ОМКФ, на яких збираються учасники та гості кінофестивалю;
  • Мистецькі заходи АРТ-ОМКФ.

NB! Акредитаційний бейдж не дає права на відвідування урочистих церемоній відкриття та закриття Одеського кінофестивалю. Вхід на церемонії тільки за запрошеннями (надіслати запит ви можете за адресою protocol@oiff.com.ua. Кожен запит розглядається у індивідуальному порядку, надання не гарантується). 

Приймання заявок відкрито до 19 липня. 

Вартість акредитації при подачі заявки: 
10.04 - 01.07 - 1000 грн. 
02.07 - 19.07 - 1800 грн. 

Ви зможете забрати акредитаційний бейдж у Акредитаційній службі з 9 липня. Служба розташовується в Одеському академічному театрі музкомедії імені Михайла Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Важливо! Підтвердження акредитації відсилається після отримання оплати.