Шановні колеги! 


Інформація щодо професійної секції Film Industry Office 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю (12-20 липня 2019 року) буде повідомлена незабаром. Акредитація на секцію буде відкрита в квітні. 

Запрошуємо вас відвідати професійну секцію Film Industry Office 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю (13-21 липня 2018 року). Для отримання акредитації “Film Industry Office” вам необхідно зареєструватися за посиланням

У програмі Film Industry Office можуть взяти участь продюсери, режисери, актори, представники world-sales компаній, фестивальні відбірники, дистриб’ютери, баєри, інвестори, а також представники кіновиробничих та інших спеціалізованих компаній. 

Профсекція відбудеться в рамках Одеського кінофестивалю з 17 до 20 липня (Одеська кіностудія, арт-центр Віри Холодної, Французький бульвар, 33). 

Акредитація Film Industry Office діє протягом усього фестивалю (13-21 липня, 2018) та дає право відвідувати: 
  • Усі заходи Film Industry Office, у тому числі Pitching та Work in Progress (17-20 липня) 
  • Всі фестивальні покази у Фестивальному Палаці і Фестивальному центрі «Родіна», Зеленому Театрі. За умови обов'язкового попереднього замовлення безкоштовного квитка та якщо наявні вільні місця за 5 хвилин до початку сеансу через вхід LAST MINUTE ACCESS (за рішенням адміністратора кінозалу, у порядку черги);
  • Майстер-класи та творчі зустрічі з гостями фестивалю (режисерами, акторами, продюсерами та ін.) за умови замовлення безкоштовного квитка або за наявністю вільних місць; 
  • Покази просто неба; 
  • Щоденні вечірки у Фестивальному Клубі ОМКФ, на яких збираються учасники та гості кінофестивалю; 
  • Мистецькі заходи АРТ-ОМКФ. 

NB! Акредитаційний бейдж не дає права на відвідування урочистих церемоній відкриття та закриття Одеського кінофестивалю. Вхід на церемонії тільки за запрошеннями (надіслати запит ви можете за адресою protocol@oiff.com.ua. Кожен запит розглядається у індивідуальному порядку, надання не гарантується). 

Приймання заявок відкрито до 12 липня. 

Вартість акредитації при подачі заявки: 
10.04 - 16.06 - 800 грн. 
17.06 - 01.07 - 1000 грн. 
02.07 - 12.07 - 1400 грн.  

Ви зможете забрати акредитаційний бейдж у Акредитаційній службі з 9 липня. Служба розташовується в Одеському академічному театрі музкомедії імені Михайла Водяного (вул. Пантелеймонівська, 3). Службовий вхід, навпроти стадіону “Спартак”. Важливо! Підтвердження акредитації відсилається після отримання оплати.