Про секцію кіноіндустрія

Секція Film Industry Office заснована як платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроектів та кіноіндустрії в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству.

В межах секції проводиться Пітчинг повнометражних кінопроектів, що перебувають на стадії “предпродакшн”, презентації проектів Work in Progress — повнометражних фільмів на фінальній стадії виробництва, запланованих для кінотеатрального показу, українського виробництва, в копродукції з Україною, а також проектів з країн Східно-Європейського партнерства (Грузія, Вірменія, Біларусь, Молдова, Азербайджан), пітчинг проєктів телесеріалів із Східної та Центральної Європи - EastSeries, пітчинг творів для екранізації Book Pitch, а також позаконкурсні заходи.

Учасниками секції можуть стати дистриб’ютори, байєри, фестивальні відбірники, представники кінозакладів та спеціалізованих кінокомпаній, інвестори, автори фільмів (актори, режисери, сценаристи, оператори, художники-постановники), продюсери.

Дату прийому заявок на участь у секції Film Industry буде оголошено пізніше.

Цього року секція відбудеться в період з 29 вересня по 2 жовтня в онлайн-форматі, через пандемію коронавірусу COVID-19 та пов’язані з нею карантинні обмеження у всьому світі.

З питаннями та пропозиціями звертайтеся, будь ласка, до координатора секції Film Industry Office - Ольга Сидорушкіна / +38 097 218 59 82 / o.sidorushkina@oiff.com.ua