Про секцію

Секція Film Industry Office заснована як платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроєктів та кіноіндустрії в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству.

В межах секції проводиться Пітчинг повнометражних кінопроєктів, що перебувають на стадії “предпродакшн”, презентації проєктів Work in Progress — повнометражних фільмів на фінальній стадії зйомок або стадії пост-продкшн, українського виробництва, або створених в копродукції з Україною, пітчинг творів для екранізації Book Pitch, а також позаконкурсні заходи.

Учасниками секції можуть стати дистриб’ютори, байєри, фестивальні відбірники, представники кінозакладів та спеціалізованих кінокомпаній, інвестори, автори фільмів (актори, режисери, сценаристи, оператори, художники-постановники), продюсери.

Акредитацію на секцію буде відкрито 15 червня.

Цього року секція відбудеться відбудеться в період з 17 до 20 серпня 2021 в місті Одеса.

З питаннями та пропозиціями звертайтеся, будь ласка, до координаторки секції Film Industry Office - Анастасія Новаківська / +38 063 165 68 60/ novakivska@arthousetraffic.com


Програма
Про секцію
Регламент