Про секцію кіноіндустрія

Секція Film Industry Office заснована як платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроектів та кіноіндустрії в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству.

В межах секції проводиться Пітчинг повнометражних кінопроектів, що перебувають на стадії “предпродакшн”, презентації проектів Work in Progress — повнометражних фільмів на фінальній стадії виробництва, запланованих для кінотеатрального показу, українського виробництва, в копродукції з Україною, а також проектів з країн Східно-Європейського партнерства (Грузія, Вірменія, Біларусь, Молдова, Азербайджан), пітчингу проектів телесеріалів із Східної та Центральної Європи - EastSeries, а також позаконкурсних заходів.

Учасниками секції можуть стати дистриб’ютори, байєри, фестивальні відбірники, представники кінозакладів та спеціалізованих кінокомпаній, інвестори, автори фільмів (актори, режисери, сценаристи, оператори, художники-постановники), продюсери.

Прийом заявок на участь у секції Film Industry починається 10 квітня.

Дати проведення: 16-19 липня 2019

Місце проведення: готель «Лондонська» (Приморський бульвар, 11)

З питаннями та пропозиціями звертайтеся, будь ласка, до координатора секції Film Industry Office - Ольга Сидорушкіна / +38 097 218 59 82 / o.sidorushkina@oiff.com.ua