Book Pitch

Одеський міжнародний кінофестиваль та Х Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал започатковують спільний проєкт Book Pitch. Мета книжкового пітчингу – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні ігрові фільми. Фінал — на Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю (25 вересня - 3 жовтня).

Заявки на участь у Book Pitch приймаються з 27 лютого по 1 травня включно. Після опрацювання селекційною комісією, до якої увійдуть кінокритики, продюсери, режисери, сценаристи та літературні критики, буде обрано до 15 творів-фіналістів. 5 найкращих творів Book Pitch будуть представлені українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації.

Подача заявки на Book Pitch

  • Для участі у проекті допускаються літературні художні твори, опубліковані у 2018-2020 роках, накладом не менше 1000 примірників, які мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм).
  • Твір повинен мати схвальні рецензії критиків. Нагороди та премії є перевагою. Також перевагу матимуть твори, презентовані на міжнародних фестивалях і книжкових ярмарках.
  • Аплікант гарантує, що має необхідні права на екранізацію твору.
  • Заявки приймаються від авторів, видавництв і літагентів. Один подавач може подати не більше 5 творів.