Подача заявки на Book Pitch

Book Pitch

Одеський міжнародний кінофестиваль та Х Міжнародний фестиваль Книжковий Арсенал започатковують спільний проєкт Book Pitch. Мета книжкового пітчингу – знайти сучасні українські книжки, що мають потенціал для подальших екранізацій як художні ігрові фільми. Перший етап Book Pitch відбудеться під час Х Книжкового Арсеналу (20-24 травня). Фінал — на Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю (10-18 липня).

Заявки на участь у Book Pitch приймаються з 27 лютого по 1 травня включно. Після опрацювання селекційною комісією, до якої увійдуть кінокритики, продюсери, режисери, сценаристи та літературні критики, буде обрано до 15 творів-фіналістів. Їхні автори будуть запрошені до участі в пітчингу 22-23 травня під час Книжкового Арсеналу в Києві. На ньому експерти відберуть п'ятьох переможців, чиї твори будуть представлені в Одесі на Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю. Там 5 найкращих творів Першого етапу Book Pitch будуть представлені українським та міжнародним інвесторам кіноіндустрії для потенційної екранізації.

Подача заявки на Book Pitch

  • Для участі у проекті допускаються літературні художні твори, опубліковані у 2018-2020 роках, накладом не менше 1000 примірників, які мають потенціал для екранізації (художній ігровий фільм).

  • Твір повинен мати схвальні рецензії критиків. Нагороди та премії є перевагою. Також перевагу матимуть твори, презентовані на міжнародних фестивалях і книжкових ярмарках.

  • Аплікант гарантує, що має необхідні права на екранізацію твору.

  • Заявки приймаються від авторів, видавництв і літагентів. Один подавач може подати не більше 5 творів.