Про Actor's Workshop 2018

Інформація щодо Actor’s Workshop в межах професійної секції Film Industry Office 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю (12-20 липня 2019 року) буде повідомлена незабаром.

Actor’s Workshop – це воркшоп для акторів від провідних спеціалістів в галузі кіномистецтва. Відбудеться з 15 до 18 липня в межах професійної секції Film Industry Office 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю. Заняття для учасників проведуть найкращі світові кінопрофесіонали, серед яких актор та режисер Іван Шведов.

Мета занять – відпрацювання необхідних кроків у професійній діяльності, спрямованих на те, щоб акторська кар’єра вийшла на новий, більш високий, рівень.

На практичних заняття ми розберемо:

  • Відмінності та специфіку роботи актора на сцені та перед камерою
  • Навички читання сценарію та дієвого аналізу персонажа
  • Процес підготовки до ролі
  • Принцип фрагментарної гри
  • Технічні прийоми, що підвищують ефективність акторської роботи в кіно
  • Поведінку на знімальному майданчику та професійну етику

Розбір кожної теми супроводжуватиметься практичними вправами, котрі ми зніматимемо на відео, передивлятимемося та аналізуватимемо. Кількість місць обмежена. Учасниками можуть стати 14 людей, відібраних за результатами попереднього заочного кастингу після розгляду заявок від кандидатів.

Іван Шведов – актор, педагог, режисер. Зіграв більше 80-ти ролей в кіно- та телефільмах, серед яких великі міжнародні кінопроекти “Місія нездійсненна” (режисер Бред Берд), “Сталінград. Ворог біля воріт” (режисер Жан-Жак Анно). Працював з багатьма видатними кінодіячами – Майклом Кейном, Жан-Жаком Анно, Джудом Лоу, Рейчел Вайс, С’юзан Сарандон, Меттом Деймоном, Томом Крузом, Гері Олдменом та Стівеном Спілбергом. Був членом журі шести міжнародних кінофестивалів. Володар престижної німецької нагороди Grimme-Preis. З 2014 року займається викладанням та акторськими тренінгами. З 2015 року навчає кіноакторів у Міжнародній празькій школі (Prague Film School).

Заявки приймають з 25 квітня до 31 травня включно. Результати відбору будуть опубліковані на сайті 15 червня.

Місце проведення Actor’s Workshop 2018: Одеська кіностудія, арт-центр Віри Холодної (Французький бульвар, 33).

>