Акредитація Кіноринок

Якщо ви бажаєте придбати акредитацію Film Market Вам потрібно або

АКРЕДИТАЦІЯ

ДЛЯ ПРЕДСТАВНИКІВ КІНОТЕАТРІВ:

Літній Кіноринок ОМКФ запрошує до співпраці представників кінотеатрів і кінотеатральних мереж. Вартість акредитації для цієї категорії буде оголошено згодом.

Учасники Літнього кіноринку ОМКФ отримують можливість в період з 15 до 18 липня:

• Відвідувати закриті покази, презентації та семінари офіційної програми Кіноринку, а також вечірки для учасників Кіноринку (за окремими запрошеннями)

ДЛЯ ДИСТРИБ'ЮТОРІВ, ТЕХНІЧНИХ, СЕРВІСНИХ ТА КІНОВИРОБНИЧИХ КОМПАНІЙ

До участі в Літньому Кіноринку ОМКФ запрошуються дистриб'ютори та представники технічних, сервісних та кіновиробничих компаній.

Вартість акредитації для цієї категорії буде оголошено згодом.

Власники акредитації «Кіноринок» отримують можливість:

• Відвідувати закриті покази, презентації та семінари офіційної програми Кіноринку, а також вечірки для учасників Кіноринку (за окремими запрошеннями)

Можливості для учасників:

Презентація в межах Літнього Кіноринку ОМКФ:

Запрошуємо представників дистриб'юторів, кіновиробників, сервісних і технічних компаній, що надають послуги в сфері кіноіндустрії, провести презентацію для всіх учасників Кіноринку або розмістити в фойє інформацію про компанію, а також обладнання для демонстрації.

Компанії, які проводять презентацію в рамках роботи Кіноринку, отримують дві акредитації для своїх співробітників.

Розміщення інформації в каталозі Кіноринку:

  • Акредитовані дистриб'ютори можуть розмістити в офіційному каталозі Літнього Кіноринку
  • Логотип в форматі EPS
  • Довідку про компанію
  • Інформацію про фільми з короткою анотацією (близько 500 знаків) і фото.

В анотації необхідно вказати точні назви фільмів (для закордонних - оригінальні), короткий зміст і вихідні дані (рік випуску, країну та студію виробництва, продюсера, автора сценарію, режисера, виконавців головних ролей, жанр, хронометраж). У всіх випадках адміністрація залишає за собою право на редагування.

Вся інформація повинна бути надана українською мовою до 1 червня 2019 року.

Технічні вимоги до ілюстрацій в каталог Кіноринку: файли зображень приймаються у форматах TIFF, JPG, в колірній моделі CMYK. Розміри зображень: 90х60 мм або 60х90 мм.

Розміщення рекламного макету в каталозі Кіноринку:

Для привернення уваги до найбільш очікуваного фільму сезону акредитовані дистриб'ютори можуть розмістити макетну рекламу в офіційному каталозі Кіноринку за спеціальною ціною - 3300 грн за сторінку (формат А5, розмір 148х210 мм, конфігурація вертикальна, колір).

Звертаємо вашу увагу на те, що всі рекламні матеріали для каталогу повинні бути надані не пізніше 1 червня 2019 року. Файли приймаються у форматі TIFF CMYK з роздільною здатністю 300 dpi. При поданні файлів зі шпальтовим форматом 148 x 210 мм і при напівшпальтовими модулями 148x105 мм і 74х210 мм необхідно передбачити по 4 мм навиліт з кожного боку. Файл не повинен містити шари, маски та відсічні контури.

Документація:

Для участі в Кіноринку дистриб'ютор повинен підписати з організатором договір про співпрацю. Договір буде підготовлений після бронювання екранного часу, і відправлений для ознайомлення на електронну адресу представника компанії.

Додаткові рекламні можливості:

Вкладення промо-матеріалів у сумки учасників Кіноринку, розміщення інформації на рекламних площинах кінотеатру і в фойє, на сайті Кіноринку.

Ми також можемо допомогти в організації кави-брейка, обіду або вечірки від імені вашої компанії.

З питаннями та пропозиціями звертайтеся, будь ласка, до директора Українського Кіноринку ОМКФ – Катерина Звєздіна k.zvezdina@oiff.com.ua +38 063 434 01 56