Buy a Pass

Про КІНОРИНОК

Український Кіноринок – це єдиний у країні професійний майданчик для спілкування представників дистриб'юторських компаній та кінотеатрів, що працюють на території України, а також кіностудій та інших компаній, що надають послуги в галузі кіноіндустрії. Від грудня 2013 року, український Кіноринок відбувається двічі на рік:

  • Літній Кіноринок – у липні в Одесі в рамках Одеського міжнародного кінофестивалю;
  • Зимовий Кіноринок – у грудні в Києві.

Традиційно на учасників Кіноринку очікують презентації релізів дистриб'юторських компаній та українських кіновиробників, доповіді технічних та сервісних компаній, обговорення важливих для кіноіндустрії питань. Учасники можуть ознайомитися із новинками обладнання, а також відвідати вечірки, кінопокази та інші заходи Зимового Кіноринку.

Подача заявок на участь у Кіноринку стартує 11 листопада 2019 року. Зимовий Кіноринок пройде 11-13 грудня в Києві в кінотеатрі Сінема Сіті (ТРЦ Ocean Plaza, вулиця Антоновича, 176, Київ). Учасниками Кіноринку можуть стати:

  • представники кінотеатрів
  • дистриб'ютори та представники кіновиробничої галузі
  • представники кіногалузі України (технічні та сервісні компанії)

З питаннями та пропозиціями звертайтеся, будь ласка, до директора Українського Кіноринку ОМКФ – Катерини Звєздіної k.zvezdina@oiff.com.ua +38 063 434 01 56 або до асистента Кіноринку Ярослави Кіяшко +38(099)350-49-49 y.kiiashko@oiff.com.ua