Odesa IFF ScripTeast Series Projects – це конкурс проектів телесеріалів. Конкурс організовано Одеським міжнародним кінофестивалем за підтримки Star Media, найбільшої міжнародної кінокомпанії України, та ScripTeast, європейської програми підготовки для найкращих сценаристів Східної Європи, організованої Незалежною кінофундацією.

Для участі у Public Pitching буде відібрано від 4 до 6 найкращий проектів драматичних сералів з міжнародним потенціалом, написаних найкращими сценаристами східно- та середньоєвропейського походжння і/або тих проектів, що належать продакшнам, зареєстрованим в одній з країн Східної та Центральної Європи.

Вибір залежить від трьох факторів:
 • оригінальність проекту;
 • міжнародний потенціал проекту;
 • попередня робота сценаристом/шоураннером

Відбір проводить комісія, спільно призначена Одеським міжнародним кінофестивалем, Star Media та ScripTeast. Приз - комплекс послуг постпродакшн на суму 20 тисяч доларів від компанії Star Media.

Заявки приймаються з 19 квітня до 6 червня 2018 року включно. Результати відбору буде оголошено 20 червня. Відібрані проекти будуть публічно представлені потенційно зацікавленим телемовникам, дистриб'юторам, ко-продюсерам під час пітчингу 18 липня в рамках секції Film Industry Office.

 

 1. Схованки, реж. Ірина Громозда, сценарист Олександр Процюк, прод. Олеся Лук'яненко, Україна
 2. Квадрат, реж. Володимир Тихий, Євгеній Матвієнко, сценарист Володимир Тихий, Євгеній Матвієнко, прод. Ігор Савиченко, Україна, Німеччина, Нідерланди, Польща, Ізраїль, Швеція, Норвегія, Фінляндія, Чехія, Австрія, Данія, Естонія, Латвія, Литва
 3. Smokey Eyes, сценарист Малгожата Пілачінська, Польща
 4. Любовь та ненависть, реж. Даріян Пейовскі, сценарист Огнен Георгієвські, прод. Емілія Чочкова, Македонія
 5. Сімейні архіви , реж. Крістіан Міліч, сценарист Андаміон Муратай, Мар'ян Алчевський, Звонімір Муніврана, Хорватія
 6. Шпиталь у в’язниці, реж. Мартон Нийтрай, сценарист Марсель Паткай, прод. Іштван Майор, Гюль Тогай, Угорщина

Переможці Odesa IFF ScriptEast Series Projects:

 • "Сімейні архіви", Хорватія, сценарій: Мар'ян Алчевський, Андаміон МуратайПриз: комплекс послуг постпродакшн на суму 20 тисяч доларів від компанії Star Media.

 • "Smokey Eyes", Польща, Малгожата Пілачінська

 • Спеціальна нагорода від Series Mania - персональне запрошення взяти участь у 2019 Series Mania Writers‘ Campus, що відбудеться у березні у Ліллі (Франція).