Волонтерам

Одеський міжнародний кінофестиваль запрошує вас стати частиною головної кіноподії літа та приєднатися до дружньої команди волонтерів ОМКФ!

Якщо ви любите кіно, бажаєте отримати безцінний досвід, взяти участь в організації наймасштабнішого глядацького кінофестивалю в Східній Європі, першими побачити найкращі світові та національні прем'єри — реєструйтеся на сайті та ставайте волонтерами ОМКФ. Реєстрація заявок проходить з 1 лютого до 24 травня 2020 року.

Волонтери Одеського міжнародного кінофестивалю — важлива частина організаційної команди кінофестивалю. Саме вони першими зустрічають гостей ОМКФ, мають можливість побачити найкращі світові та національні прем'єри та стати частиною дружньої волонтерської родини!

Поспішайте подати заявку! За 10 років проведення кінофестивалю до волонтерської команди ОМКФ приєдналося понад тисячу осіб, багато з яких продовжили свій професійний шлях у команді Одеського кінофестивалю.

Що потрібно знати про роботу волонтера та якими вміннями володіти:

  • знати та вільно володіти мінімум 2-ма офіційними мовами фестивалю (українська, англійська, російська)
  • мати можливість перебування в Одесі в період з 20 червня до 19 липня 2020 для участі в освітніх тренінгах і безпосередньо в роботі фестивалю
  • робочий день волонтера триває не більше 5-ти годин

На кожного, хто подав заявку, чекає індивідуальна співбесіда.

Поспішайте приєднатись до дружньої волонтерської сім'ї та проведіть незабутнє літо в оточенні зірок світового кінематографа!