Волонтерам

Одеський міжнародний кінофестиваль запрошує вас стати частиною головної кіноподії літа та приєднатися до дружньої команди волонтерів ОМКФ!

Якщо ви любите кіно, бажаєте отримати безцінний досвід, взяти участь в організації наймасштабнішого глядацького кінофестивалю в Східній Європі, першими побачити найкращі світові та національні прем'єри — реєструйтеся на сайті та ставайте волонтерами ОМКФ. Реєстрація заявок проходить з 1 лютого до 5 червня 2022 року.

Волонтери Одеського міжнародного кінофестивалю — важлива частина організаційної команди кінофестивалю. Саме вони першими зустрічають гостей ОМКФ, мають можливість побачити найкращі світові хіти, національні прем'єри та стати частиною дружньої волонтерської родини!

Поспішайте подати заявку! З моменту першого ОМКФ у 2010 році до волонтерської команди ОМКФ приєдналося понад тисячу осіб, багато з яких продовжили свій професійний шлях у команді Одеського кінофестивалю.

Що потрібно знати про роботу волонтера та якими вміннями володіти:

  • волонтером може бути людина не молодше 18 років;
  • мати можливість перебування в Одесі в період з 1 до 30 липня 2022 для участі в освітніх тренінгах і безпосередньо в роботі фестивалю;
  • робочий день волонтера триває не більше 5-ти годин;
  • волонтер здійснює діяльність на добровільній та безоплатній основі.

На кожного, хто подав заявку, чекає індивідуальна співбесіда.

Поспішайте приєднатись до дружньої волонтерської сім'ї та проведіть незабутнє літо в оточенні зірок світового кінематографа!

Наголошуємо, що з метою запобігання поширенню на території України COVID-19, діяльність волонтерів під час ОМКФ буде здійснюватись з дотриманням всіх обмежувальних протиепідеміологічних заходів визначених законодавством України.