Волонтерам

Одеський міжнародний кінофестиваль запрошує вас стати частиною головної кіноподії літа та приєднатися до дружньої команди волонтерів ОМКФ!

Якщо ви любите кіно, бажаєте отримати безцінний досвід, взяти участь в організації наймасштабнішого глядацького кінофестивалю в Східній Європі, першими побачити найкращі світові та національні прем'єри — реєструйтеся на сайті та ставайте волонтерами ОМКФ. Реєстрація заявок проходить з 1 лютого до 25 травня 2019 року.

Волонтери Одеського міжнародного кінофестивалю — важлива частина організаційної команди кінофестивалю. Саме вони першими зустрічають гостей ОМКФ, мають можливість побачити найкращі світові та національні прем'єри та стати частиною дружньої волонтерської родини!

Поспішайте подати заявку! За 9 років проведення кінофестивалю до волонтерської команди ОМКФ приєдналося понад тисячу осіб, багато з яких продовжили свій професійний шлях у команді Одеського кінофестивалю.

Що потрібно знати про роботу волонтера та якими вміннями володіти:

  • знати та вільно володіти мінімум 2-ма офіційними мовами фестивалю (російська, українська, англійська)
  • мати можливість перебування в Одесі в період з 22 червня по 21 липня 2019 для участі в освітніх тренінгах і безпосередньо в роботі фестивалю
  • робочий день волонтера триває не більше 5-ти годин

На кожного, хто подав заявку, чекає індивідуальна співбесіда, за результатами якої з усіх претендентів будуть відібрані найкращі.

Поспішайте приєднатись до дружньої волонтерської сім'ї та проведіть незабутнє літо в оточенні зірок світового кінематографа!