OF
Фільм Відкриття
Opening Film
Ніколя Бедос / Франція / 2019, 115’
Життя Віктора, якому вже за шістдесят, обертається з ніг на голову, коли успішний підприємець Антуан пропонує йому новітню розвагу. За допомогою театральної майстерності та історичної реконструкції його компанія надає клієнтам можливість поринути в минуле. Віктор вирішує оживити найбільш памятний тиждень власного існування коли 40 років тому зустрів кохання усього свого життя.
Прекрасна епоха0
Прекрасна епоха1
Прекрасна епоха2
IC
Міжнародний конкурс
International Competition
Леван Акін / Грузія, Швеція / 2019, 105’
Ґендерно консервативне середовище традиційних грузинських танців задає тло історії про Мераба настирливого молодого танцівника, який відчайдушно намагається вирватися з посередності та бідності навколо себе. Пройшовши низку суворих проб, він покладає своє життя на здобуття місця в престижному Національному балеті Грузії. Включення до трупи Іраклі в останній момент загрожує всім Мерабовим здобуткам. Іраклі його повна протилежність: він танцює невимушено і дуже впевнено. У своїх намаганнях досягнути величі Мераб вирішує порушити правила і ризикнути всім, що має.
А потім ми танцювали0
А потім ми танцювали1
Наріман Алієв / Україна / 2019, 96’
Втративши старшого сина унаслідок військових дій на сході України, Мустафа вирішує поховати його на батьківщині у Криму. Разом із молодшим сином вони вирушають у подорож, яка залишить глибокий слід на їхніх стосунках.
Додому0
Додому1
Додому2
Алехандро Ландес / Колумбія, Аргентина, Нідерланди, Уругвай, Німеччина, Данія, Швеція / 2019, 102’
Патаґранде, Рембо, Лейді, Суека, Пітуфо, Лобо, Перро та Бум-Бум. Восьмеро безпритульних підлітків, кожен із позивним, створюють озброєне угрупування на віддаленій горі. Їх підсвідомо тягне до гедонізму та жорстокості. Посланець передає повідомлення від Організації: вони мають піклуватися про корову Шакірою та викрадену американку Доктору. Все руйнується, коли до угруповання приходить смерть. Тепер компанія змушена перебратися вглиб джунглів.
Монос0
Монос1
Монос2
Ернестас Янкаускас / Литва, Фінляндія / 2018, 94’
Юрґа і Томас прямують на зустріч із 6-річною дівчинкою, яку вони збираються вдочерити. По приїзді до сиротинця вони дізнаються про помилку: замість дівчинки їх зустрічає 12-річний хлопчик Саша. Директор ставить їм ультиматум: або вони проводять день із хлопцем, а вона вирішує питання з органом опіки, або вона приймає їхню відмову і вони залишаються без дівчинки. Юрґа вирішує пристати на пропозицію не спитавши думки Томаса. До вечора їм доведеться знайти відповідь на питання, що таке справжня сімя.
Тут був Саша0
Тут був Саша1
Тут був Саша2
Самех Зоабі / Люксембург, Франція, Ізраїль, Бельгія / 2018, 97’
30-річний привабливий палестинець з Єрусалима на імя Салам працює стажером на зйомках популярного палестинського телесеріалу Тель-Авів у вогні. Щодня йому доводиться з боями проходити ізраїльський пункт пропуску щоби потрапити на студію. Він знайомиться з командиром пункту Ассі, чия дружина дуже любить серіал. Щоби справити на неї враження, Ассі долучається до написання сценарію. Зрештою Салам усвідомлює, що ідеї Ассі можуть сприяти його підвищенню. Затиснутого між ізраїльським офіцером та арабськими спонсорами Салама зможе врятувати лише шедевр.
Тель-Авів у вогні0
Тель-Авів у вогні1
Тель-Авів у вогні2
Паоло Дзукка / Італія, Аргентина, Албанія / 2018, 103’
Таємний агент з півночі Італії має розслідувати доволі дивну справу: хтось на Сардинії заволодів Місяцем. Вишколений язикатим емігрантом на справжнього сардинця, він приїздить на острів здійснювати розслідування під прикриттям, але напивається та викриває себе у найпершому барі. Побитому до напівсмерті агентові вдається утекти його рятує рибалка, який виказує йому таємницю Місяця. Він колись пообіцяв його коханій і не збрехав має на руках усі документи.
Чоловік, який купив Місяць0
Чоловік, який купив Місяць1
Чоловік, який купив Місяць2
Джоанна Гоґґ / Велика Британія / 2019, 115’
Соромязлива, але амбітна студентка кінематографії намагається знайти свій мистецький голос, даючи при цьому раду залицянням хоч і харизматичного, проте ненадійного чоловіка. Вона опирається покровительній матері та стурбованим друзям і все глибше поринає в напружені та емоційно загрозливі стосунки, які можуть зруйнувати її мрії.
Сувенір0
Сувенір1
Сувенір2
Луо Ханьсін / Китай / 2018, 90’
Коли Сяо Бан повертається із закордонного навчання до Китаю, він разом із двома друзями починає колекторський бізнес. Їхні методи нешаблонні, а стиль щось середнє між ґанґстерами, інтелектуалами та гіппі. Донь Руй, однокласник 11-річного Сяо Баневого брата Лю Дуня, вважає, що помирає. Донь Руй обіцяє 100 юанів Сяо Баневі, якщо той допоможе йому віднадити його конкурента на любовному фронті. 100 юанів переходять з одних рук до інших і зображують яскравий портрет спільноти.
Шлях згоди0
Шлях згоди1
Шлях згоди2
Шахрбану Садат / Данія, Німеччина, Франція, Люксембург, Афганістан, Катар / 2019, 90’
Кінець 1980-х, Кабул. 15-річний Кодрат живе на вулиці та спекулює квитками до кінотеатру. Він великий шанувальник Боллівуду, що мріє потрапити в якийсь зі своїх улюблених фільмів. Якось міліція запроторює його до радянського сиротинця. Проте політична ситуація в Кабулі змінюється Кодрат і решта утриманців хочуть захищати свій дім.
Сиротинець0
Сиротинець1
Сиротинець2
Май ель-Тухі / Данія, Швеція / 2019, 127’
Анне очолює успішну правничу фірму, яка спеціалізується на справах за участі дітей та підлітків. Вона щасливо одружена з Петером та має дівчат-двійнят. Але в сімейному житті стається переполох після того як до них переїздить син Петера від попереднього шлюбу Ґустав. Доки Петерові складно відновити стосунки із колись втраченим сином, звиклій до проблемних підлітків Анне вдається встановити звязок із Ґуставом. Поступово їхні стосунки розвиваються, тому коли Анне зваблює Ґустава, вона ставить під загрозу і свою карєру, і свою сімю. Зрештою вона опиняється перед вибором, наслідки якого неможливо передбачити.
Королева сердець0
Королева сердець1
Королева сердець2
Кантен Дюпйо / Франція, Бельгія / 2018, 73’
Після того, як Фюґен знаходить труп на ґанку свого будинку, він усе робить правильно і одразу ж звертається до поліції. Бідолаха не знає, що тепер йому доведеться провести всю ніч у відділку на нього чекає жорсткий і дуже дивний допит за участі начальника поліції Бюрона.
На посту!0
На посту!1
На посту!2
Раніа Аттьє, Деніел Ґарсія / Аргентина, США, Ліван / 2019, 98’
Серхіо Ґарсес вважає себе ґречним, привабливим і талановитим аргентинцем. Йому вже за пятдесят, але він досі думає що тридцять пять. Він живе в Буенос-Айресі, безбожно пиячить і курить траву. А ще одягається і поводиться як жиголо. Друзі називають його Французиком замолоду він записав альбом іспаномовних каверів на пісні Сержа Ґенсбура і зрештою повірив у власну французськість. Серхіо зводить кінці з кінцями завдяки випадковим ролям деінде, здебільшого статистів на зйомках у різних частинах міста. Але його щира пристрасть і мрія бути актором, справжнім митцем.
Ініціали С.Ґ.0
Ініціали С.Ґ.1
Ініціали С.Ґ.2
NCF
Національний конкурс. Повний метр
National Competition (Feature)
Тимур Ященко / Україна, Польща / 2019, 102’
Мишко та Лев хлопці з українського села. Вони з різних причин опиняються на кораблі ВМС України Черкаси, дислокованому в порту кримського озера Донузлав. У той час, коли екіпаж тральщика Черкаси проходить навчання, президент Янукович втікає з України, а Крим захоплюють зелені чоловічки. Корабель повертається на базу, але порт вже втрачений. Черкаси, разом з іншими кораблями українського флоту, заблокований в озері Донузлав шлях до моря перекритий затопленими судами. Українські кораблі здаються один за одним, лише екіпаж Черкас чинить опір і продовжує відважну, хоч і безнадійну, боротьбу з ворогом.
U311 «Черкаси»0
U311 «Черкаси»1
U311 «Черкаси»2
Вадим Ільков / Україна / 2018, 76’
У цьому зворушливому сімейному портреті богемний співак та художник стає батьком своєї пятирічної племінниці, коли психічне здоров'я його сестри погіршується. Несподівано для себе він опиняється у ситуації, коли має балансувати між казками на ніч та провокативним мистецтвом, дитячими іграми і бурхливим нічним життям.
Тато - мамин брат0
Тато - мамин брат1
Антоніо Лукіч / Україна / 2019, 104’
Вадим 25-річний композитор і звукооператор. Зазнавши безліч невдач у роботі та особистому житті, він отримує шанс розпочати все спочатку. Просте завдання записати голоси закарпатських тварин може стати його шансом назавжди залишити незручну Україну і вирушити до привабливої Канади. Подалі від проблем. Однак все виявляється значно складнішим, коли головним супутником у новій роботі виявляється найменш підхожа для цього людина мама Вадима.
Мої думки тихі0
Мої думки тихі1
Мої думки тихі2
Юрій Шилов / Україна, Польща / 2019, 72’
Головний герой картини кіномеханік Валентин, який 44 роки працює в одному з найстаріших кінотеатрів Києва. У день його 60-річчя в кінотеатрі займається пожежа, він змушений піти на пенсію. У країні, що стрімко змінюється, Валентин намагається знайти новий сенс свого життя.
Панорама0
Панорама1
Панорама2
Андрій Іванюк / Україна / 2019, 90’
Це своєрідний портрет людини для якої війна на сході України стала особистісним викликом. Барада корінний житель Донбасу, кремезний чоловік років сорока пяти, сімянин, звичайний робітник. Ріжісьор молодий чоловік років двадцяти шести, неодружений, західняк, представник інтелігенції. Це звичайний дeнь рядових військовослужбовців. Цe події і люди, яких зазвичай можна зустріти там. Це взаємини між людьми, яким доводиться бути тут і зараз під час війни. Цe нe тільки отримання унікального життєвого досвіду, але й своєрідний культурний обмін різних соціальних прошарків і мeнтальностeй. Цe народження нових, особливих традицій.
Східняк0
Східняк1
Східняк2
NCS
Національний конкурс. Короткий метр
National Competition (Short)
Валерія Сочивець, Філіп Сотниченко / Україна / 2019, 18’
Цього Різдва у Львові снігу майже не було, проте це не зіпсувало новорічний настрій туристам та місцевим жителям. Користуючись святковою метушнею, мати з донькою крадуть в магазинах одяг та продають його в соціальних мережах.
Різдвяні історії0
Різдвяні історії1
Різдвяні історії2
Марина Степанська / Україна / 2019, 10’
Візуальна комедія про подолання штампів у кіно і у житті. Знебарвлена дівчина намагається повернути собі колір, доки не зустрічає того, хто змінює її погляд на себе і навколишній світ
Знебарвлена0
Знебарвлена1
Іван Орленко / Україна, Франція / 2018, 19’
Хлопець намагається дізнатися, що сталося у старій місцевій синагозі. Одержимий, він переслідує щось досі небачене і не звертає жодної уваги на те, що відбувається навколо. За мотивами незавершеного роману Франца Кафки.
У нашій синагозі0
У нашій синагозі1
У нашій синагозі2
Даря Турецька / Україна, Ізраїль / 2018, 23’
Під час оформлення еміграційних документів Аня дізнається, що її тато, якого вона не бачила 20 років, досі є тією людиною, що мусить поставити свій підпис у графі батько та надати їй дозвіл на краще майбутнє.
Мала0
Мала1
Мала2
Анастасія Фалілеєва / Україна / 2019, 7’
Коли правда коле очі і нічого не можна змінити, то здається, що єдиний вихід це втеча у вигаданий світ. Фантазія втамує біль на деякий час, але чи це саме та чарівна пігулка?
Поки не стане чорним0
Поки не стане чорним1
Поки не стане чорним2
Єлізавета Сміт / Україна / 2019, 28’
Аномально великий шторм виносить на берег міста авіабомбу часів Другої світової війни. Міська влада вирішує евакуювати район, в якому це сталося. Христина, сорокарічна самотня жінка, слідує інструкціям рятувальників та прибуває в пункт збору людей театр. Саме там вона зустрічає Іллю монтувальника сцени, який відповідальний за розміщення людей. Та напевно ці двоє зустрілися не просто так.
Солітюд0
Солітюд1
Солітюд2
Жанна Озірна / Україна / 2019, 17’
Боді сьогодні 18, і батько подарував йому свою стару Ладу. Однокурсники з училища приходять до нього на гаражі подивитись на машину. Але звичайний день народження перетворюється на справжню боротьбу за своє.
Дорослий0
Дорослий1
Дорослий2
Аркаша Непиталюк / Україна / 2019, 4’
Україна. Ніч. Батьки хочуть прийняти гомосексуальність власної дочки. Але страх бере своє.
Int. Kitchen. Night0
Int. Kitchen. Night1
Int. Kitchen. Night2
Марина Нікольчева / Україна / 2018, 17’
Історія маленької перукарні на околиці Києва, де вирішують зробити ремонт і позбутися радянської естетики. Перукарня продовжує роботи під час будівництва. Її працівниці накривають меблі знеціненими памятками історичних подій прапорами Помаранчевої революції. Відвідувачки приходять, сподіваючись отримати новий образ, і діляться абсурдними історіями життя. Ніхто навколо не піддає сумніву ці сповіді, так само як ніхто не помічає гуркіт, безлад і будівельний пил.
факт(-ура!) змін0
факт(-ура!) змін1
Оксана Казьміна / Україна / 2018, 13’
Дівчинка і Хлопчик граються у саду. Залишені на самоті і позбавлені обовязку поводитись певним чином, вони конструюють власні способи взаємодії із світом. Дорослі соціальні конструкти під час такої взаємодії стають частиною химерного дитячого фольклору і зміщуються у площину абстрактного. У світі Дівчинки і Хлопчика є секрети та безліч способів бути.
Секрет, Дівчинка та Хлопчик0
Секрет, Дівчинка та Хлопчик1
Секрет, Дівчинка та Хлопчик2
EDC
Конкурс європейських документальних фільмів
European Documentary Competition
Альба Соторра / Іспанія, Німеччина, Сирія / 2018, 77’
Серед спустошеного сирійського степу 30-річна військова командирка Аріан очолює жіночий батальйон, що воює проти Ісламської держави. Для неї збройний опір це єдиний спосіб вивільнення з глибоко патріархального суспільства. Поранена пять разів Аріан змушена давати раду видимим і невидимим наслідкам війни та шукати нових способів боротьби за жіночу свободу.
Командирка Аріан0
Командирка Аріан1
Командирка Аріан2
Іза Віллінґер / Німеччина / 2019, 88’
У випадку зі штучним інтелектом ви маєте висловлюватися чітко і ясно. Таку пораду отримує Чак, коли забирає свою партнерку-робота Гармонію прямо з фабрики. В Токіо бабусі Самурай дарують милого робота Перчика щоби вона почувалася менш самотньою. Як роботи і штучний інтелект змінять наші життя? Вражаюче чуттєва документальна стрічка показує нам майбутнє вже сьогодні.
Привіт, штучний інтелекте0
Привіт, штучний інтелекте1
Привіт, штучний інтелекте2
Розаліє Когутова, Томаш Бояр / Чехія / 2019, 75’
Влітку 2017 року юнацька хокейна команда зі Східної Богемії вирушає в далеку подорож до Марокко щоби провести там напевне найвеселіші тренувальні збори у своєму житті. За кілька місяців марокканські хокеїсти приїздять до них у гості. Цей обмін породжує живий діалог між двома різними культурами, приправлений багатьма дрібними несподіванками та порціями гумору, що розкріпачує.
Літній хокей0
Літній хокей1
Літній хокей2
Петтер Соммер, Ю Вемуд Свендсен / Норвегія / 2018, 75’
Щовівторка двадцять пять татуйованих чоловіків середнього роблять перерву в повсякденні, лишають осторонь дружин і дітей та йдуть пити пиво, переповідати один одному брудні жарти і виконувати рок-пісні. Якось жартома вони пообіцяли один одному, що якщо хтось із них помре, то всі разом заспівають на його похороні. Так сталося, що багаторічний диригент хору Івар піде першим.
Бо ми мужики0
Бо ми мужики1
Бо ми мужики2
Анна Еборн / Швеція, Данія, Бельгія / 2019, 93’
У самопроголошеному Придністровї група підлітків грається в хованки на закинутому будівельному майданчику. На противагу їхньому, здавалося б, безтурботному існуванню, привид старого комуністичного суспільства нагадує про обмеженість їхніх можливостей. Доки оповідь обертається навколо крихкої лінії кохання, сюжет розгортається далі завдяки молоді, яка вірить у можливість наблизитися до дорослості своїм шляхом.
Придністров’я0
Придністров’я1
Придністров’я2
Надія Парфан / Україна / 2019, 64’
Іван Васильович багато років очолює профспілку комунального підприємства Івано-Франкіськтеплокомуненерго. Його opus magnum профспілковий хор, у якому співають диспетчери, слюсарі, ремонтники, бухгалтери та інші співробітники підприємства. Голова профспілки пишається творчими здобутками комунальників, але опалювальний сезон вносить корективи у графік репетицій. Чи зігріє холодну батарею українська народна пісня?
Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго0
Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго1
Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго2
Едже Ґер / Туреччина, Іспанія, Велика Британія, Німеччина / 2019, 75’
Зворотна мандрівка в часі життям Джима Гейнса надзвичайного 83-річного чоловіка, який увібрав у себе дух 60-х і проніс його крізь усе життя. Ця подорож стає також і фізичною, коли Джим сідає на потяг із Парижа, в якому живе, до Лондона та Единбурга міст, у яких він залишив неповторний слід. У свої 83 роки він продовжує знайомити людей одне з одним, адже вважає, що чим більше людей зустрічаються, тим кращим стає світ.
Зустрічі з Джимом0
Зустрічі з Джимом1
Зустрічі з Джимом2
Ваад аль-Катеб, Едвард Воттс / Велика Британія / 2019, 95’
Любовне послання молодої матері своїй доньці, фільм оповідає історію життя Ваад аль-Катеб на тлі пяти років повстання в Алеппо (Сирія), упродовж яких вона закохується, одружується і народжує Саму, а руйнівний конфлікт навколо лише загострюється. Її камера схоплює неймовірні історії про втрати, сміх і виживання, доки сама Ваад міркує над неможливим вибором чи втікати з міста щоби захистити життя своєї доньки.
Для Сами0
Для Сами1
SE
Спеціальна подія
Special Event
Джордж В. Гілл, Клеренс Браун / США / 1928, 74’
Лукашка син лютого козацького отамана, який радше відпочиватиме на природі чи залицятиметься до коханої Маряни, аніж піде битися з турками. Його життя змінюється після приниження односельцями та відмови коханої, яка вважає його боягузом. За ніч Лукашка показує себе вправним воїном і справляє враження на батька та Маряну. Але коли вона пробує перепросити за жорстоке ставлення до нього, він пропускає це повз вуха навіть попри те, що досі її кохає. Справи стають іще заплутанішими, коли до села приїздить царський син шукати собі наречену і кладе око на Маряну. Ну а сусіди-турки навіть не думали складати зброю. Музика Роберта Ісраеля
Козаки0
Козаки1
Козаки2
Роберт Віне / Німеччина / 1920, 67’
Таємничий доктор Каліґарі приїздить до провінційного німецького селища зі своїм супутником Чезаре постійним сновидою, який здатен виконувати накази свого господаря. Після низки моторошних убивств дехто починає підозрювати, що це справа лікаря і його дивного помічника. Характерною ознакою стрічки є її вражаюче моторошна стилістика гострих кутів і непрямих ліній, переплетених у різних площинах структур і ландшафтів, а також тіней і світла, яке спрямоване прямо на знімальний майданчик.
Кабінет доктора Калігарі0
Кабінет доктора Калігарі1
Кабінет доктора Калігарі2
FF
Фестиваль фестивалів
Festival of Festivals
Надав Лапід / Франція, Ізраїль, Німеччина / 2019, 123’
Молодий ізраїльтянин Йоав вирішує порвати звязки з минулим та стати французом. У Парижі він полишає іврит і з усіх сил прагне відшукати для себе нову ідентичність. Словник стає його постійним супутником. Золотий ведмідь за найкращий фільм Берлінале 2019 року
Синоніми0
Синоніми1
Синоніми2
Ісакі Лакуеста / Іспанія, Німеччина, Сирія / 2018, 137’
Ісра та Чейто два брати, яким у житті випали дуже різні долі: один виходить із вязниці, а інший повертається додому після довгої служби на флоті. Їхнє воззєднання на острові Сан-Фернандо поверне до життя спогади про насильницьку смерть батька. Щоби повернутися до нормального життя, братам знову доведеться стати ближчими один до одного. Золота мушля за найкращий фільм Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні 2018 року
Між двома водами0
Між двома водами1
Між двома водами2
Річард Біллінґем / Велика Британія / 2018, 108’
В глухому суспільному закутку на околицях Бірмінґема сімя Біллінґемів здійснює надзвичайні обряди та порушує соціальні табу, намагаючись дати раду своєму життю, що його визначають непідвладні їм чинники. Подекуди шокуючі та тривожно кумедні три епізоди відтворюють досвід дорослішання в комунальній квартирі в Блек Кантрі. Особлива відзнака журі Міжнародного кінофестивалю в Локарно 2018 року
Рей та Ліз0
Рей та Ліз1
Рей та Ліз2
Родріґо Сороґоєн / Іспанія, Франція / 2018, 131’
Мануель Ґомес Відаль улюбленець виборців свого округу. Він також є корупціонером, який багато років збагачувався коштом бюджету. Після спроби прикрити свого колегу Мануеля викривають. Дивно, але члени його партії збираються перекласти весь тягар відповідальності на його плечі. Та він не збирається здаватися. На що може зважитися людина аби залишитися при владі? Основний конкурс Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні 2018 року
Королівство0
Королівство1
Королівство2
Селін Скямма / Франція / 2019, 120’
Бретань, 1770 рік. Художниці Маріан доручають зробити весільний портрет Елоїз молодої жінки, яка щойно залишила монастир. Елоїз не надто прагне бути нареченою, а Маріанн не повинна казати їй про портрет. Вона спостерігає за нею вдень аби таємно малювати вночі. Нагорода за найкращий сценарій Каннського кінофестивалю 2019 року
Портрет дівчини у вогні0
Портрет дівчини у вогні1
Портрет дівчини у вогні2
Пон Джун Хо / Південна Корея / 2019, 131’
У сімї чотирьох безробітних похмурі життєві перспективи. Ситуація змінюється, коли старшому синові пропонують високооплачуваний підробіток репетитором. З допомогою сестри він робить фальшиві документи про освіту та приходить до розкішного маєтку заможного бізнесмена. Справивши гарне враження, старший син дізнається про ще одну відкриту вакансію, і у нього зявляється дуже незвичайний план з працевлаштування сестри. Золота пальмова гілка Каннського кінофестивалю 2019 року
Паразити0
Паразити1
Паразити2
Педро Альмодовар / Іспанія / 2019, 112’
Талановитий кінорежисер наприкінці свого творчого шляху озирається в минуле й опиняється у вирі яскравих спогадів. Ніжні почуття до матері, любов і розлука, пошуки щастя й успіху все це спонукає творця до важливих роздумів про життя і мистецтво, біль та славу... Нагорода найкращому акторові Каннського кінофестивалю 2019 року
Біль та слава0
Біль та слава1
Біль та слава2
Фаттефон Аруньфен / Таїланд, Франція, Китай / 2018, 105’
Неподалік селища на тайському узбережжі, де потонули тисячі біженців рохінджа, місцевий рибалка знаходить у лісі пораненого чоловіка без свідомості. Він рятує незнайомця, від якого ні пари з вуст, товаришує з ним і називає Тончаєм. Коли рибалка раптом зникає без вісти у морі, Тончай поступово перебирає на себе життя свого друга його будинок, його роботу і його колишню дружину. Найкращий фільм програми Горизонти Венеційського кінофестивалю 2018 року
Морський диявол0
Морський диявол1
Морський диявол2
Кантємір Балаґов / Російська Федерація / 2019, 137’
1945 рік, Лєнінґрад. Друга світова війна спустошила місто зруйнувала будівлі та залишила їх мешканцям самі руїни, фізичні та ментальні. Попри те, що блокада завершилася, життя і смерть продовжують боротьбу поміж уламків. Двоє молодих жінок Ія та Маша шукають сенс і надію, прагнучи відбудувати свої життя серед руїн. Нагорода за найкращу режисуру програми Особливий погляд Каннського кінофестивалю 2019 року
Дилда0
Дилда1
Дилда2
Клебер Мендонса Фільйо, Жуліано Дорнель / Бразилія, Франція / 2019, 130’
За кілька років від сьогодення Бакурау маленьке село в бразильських сертанах оплакує втрату матріарха Кармеліти, яка прожила до девяноста чотирьох. За кілька днів мешканці дізнаються, що їхня спільнота зникла з більшості мап. Нагорода журі Каннського кінофестивалю 2019 року
Бакурау0
Бакурау1
Бакурау2
GP
Гала-Прем'єри
Gala Premieres
Пітер Стрікленд / Велика Британія / 2018, 118’
Маленька червона сукня стоїть у вітрині. Вона неймовірно красива й ідеально підходить кожній, хто її приміряє. Вона робить тебе бажаною, але у сукні є ціна. І не кожна зможе її заплатити Основний конкурс Міжнародного кінофестивалю в Сан-Себастьяні 2018 року
Маленька червона сукня0
Маленька червона сукня1
Маленька червона сукня2
Флоріан Генкель фон Доннерсмарк / Німеччина / 2018, 188’
Історія молодого студента-митця Курта, який закохується в однокурсницю Еллі. Її батько відомий лікар професор Зеебанд прикро вражений вибором доньки і заприсягається покласти край їхнім стосункам. Вони й гадки не мають про те, що їхні життя уже повязані жахливим злочином, що його скоїв Зеебанд кілька десятиліть тому. Основний конкурс Венеційського кінофестивалю 2018 року
Робота без авторства0
Робота без авторства1
Робота без авторства2
Кен Лоуч / Велика Британія, Франція, Бельгія / 2019, 100’
Рікі з сімєю тяжко боролися з боргами від часу фінансової кризи 2008 року. Нагода здобути для себе трішки свободи зявляється з новеньким блискучим мікроавтобусом і можливістю оформити франшизу та працювати на себе в службі доставки. Це складна робота, але й домашня праця його дружини нічим не легша. Сімя тримається міцно, але коли обох тягне в різні боки, все от-от може зламатися. Основний конкурс Каннського кінофестивалю 2019 року
Вас не було на місці0
Вас не було на місці1
Вас не було на місці2
Джим Джармуш / США / 2019, 103’
З сонливим маленьким містечком Сентервіль щось не гаразд. Ніхто не знає чому. В новинах страшне, науковці стурбовані. Нікому так і не вдається передбачити найбільш дивної і небезпечної чуми, яка згодом впаде на Сентервіль: мерці встануть зі своїх могил та по-звірячому нападатимуть і гризтимуть живих. Жителям містечка доведеться боротися за власне виживання. Фільм відкриття Каннського кінофестивалю 2019 року
Мертві не помирають0
Мертві не помирають1
Мертві не помирають2
Фатіх Акін / Німеччина, Франція / 2019, 110’
Гамбурзький район Санкт-Паулі, 1970-ті. На перший погляд, Фриц Фіте Гонка жалісний невдаха. Чоловік із понівеченим обличчям щоночі пиячить у забігайлівці Золота рукавичка і упадає за самотніми жінками. Ніхто з її завсідників навіть не підозрює, що на позір сумирний Фіте насправді є маніяком. Основний конкурс Берлінале 2019 року
Золота рукавичка0
Золота рукавичка1
Золота рукавичка2
Урсула Макфарлен / Велика Британія / 2019, 98’
Історія зіркового злету та безславного падіння титана кіно Гарві Вайнштейна. Вона проливає світло на те, як Вайнштейн здобув та упродовж десятиліть послуговувався величезною владою. Колишні співробітники, однокурсники та журналісти розмірковують щодо сприйняття Вайнштейна публікою як провидця, водночас докладно описуючи його нещадні спроби втримати владу після скандалу, що трапився з ним.
Вайнштейн0
Кантен Дюпйо / Франція / 2019, 77’
44-річний Жорж стає одержимим купівлею дизайнерської замшевої куртки, про яку давно мріяв. Ця одержимість зрештою змусить його порвати з одноманітним життям у передмісті, спустити всі заощадження і навіть зважитися на злочин. Фільм відкриття Двотижневика режисерів Каннського кінофестивалю 2019 року
Оленяча шкіра0
Оленяча шкіра1
Оленяча шкіра2
UR
Українська ретроспектива "Голлівуд на березі Чорного моря"
Ukrainian Retrospective "Hollywood by the Black Sea"
Петро Чардинін / СРСР / 1918, 44’
Циркова актриса працює разом із чоловіком, насилу зводячи кінці з кінцями. Після невдалого трюку той залишається калікою, а на жінку падають усі обовязки з утримання сімї. Згодом вона виступає у будинку багатія, приймає його ласку і полишає чоловіка. Проте прихильність нового зверхника не триває довго У радянські часи стрічку було піддано нищівній критиці за несмак, непристойність і міщанство.
Мовчи, суме, мовчи0
Мовчи, суме, мовчи1
Мовчи, суме, мовчи2
Олександр Довженко / СРСР / 1926, 25’
Перукар Жан Ковбасюк дізнається, що став батьком. Дитина перекреслює всі його плани, відтак Жан вирішує спекатись немовляти. Проте кому б він не підкидав первістка, той щоразу чудернацьким чином повертається до нього. Тільки коли Жан дізнається, що за дитину можна отримати матеріальну допомогу, знову відшукати її вдається зовсім не просто...
Ягідка кохання0
Ягідка кохання1
Ягідка кохання2
Фелікс Миронер, Марлен Хуцієв / СРСР / 1956, 95’
Молода вчителька Таня починає працювати у школі робітничої молоді. Проте звикнути до дорослих учнів їй непросто. Особливо її допікає своїми залицяннями тамтешній донжуан Сашко Савченко. Таня уникає наполегливого кавалера, який зрештою кидає навчання. Доки Таня прилаштовувалася до нового місця та давала раду своїм почуттям, прийшла весна час іспитів.
Весна на Зарічній вулиці0
Весна на Зарічній вулиці1
Весна на Зарічній вулиці2
Георгій Юнгвальд-Хількевич / СРСР / 1966, 70’
Молодий вчений Володимир створює точну копію себе робота Яшу. Але творіння повстає проти творця і вирішує жити самостійно: Яша тікає від ученого. Його пошуки ускладнюються тим, що завдяки дивовижному пристосуванню Яша здатний змінювати зовнішність. Після втечі він чинить масу капостей, що завдають шкоди репутації його творця. Тому Володимирові доводиться знешкодити власне творіння.
Формула веселки0
Формула веселки1
Формула веселки2
Петро Тодоровський / СРСР / 1983, 92’
Під час війни молодий солдат Саша Нетужилін закохується в санітарку Любу, яка живе з його командиром. Їхні шляхи швидко розходяться, щоби знову перетнутися через кілька років. Тепер він одружений, працює кіномеханіком і вчиться на істфаку. Вона ж продає пиріжки на площі. Відносини головного героя з грубуватою вуличною продавчинею і витонченою дружиною-педагогинею поступово складаються в класичний любовний трикутник. Срібний ведмідь найкращій акторці Берлінале 1984 року
Воєнно-польовий роман0
Воєнно-польовий роман1
Воєнно-польовий роман2
Кіра Муратова / Україна, Російська Федерація / 2004, 154’
Настроювач роялів Андрій водночас найщасливіша і найнещасніша людина в світі. Він пристрасно закоханий у найпрекраснішу жінку Ліну, яка відповідає йому взаємністю. Але Андрій бідний, тоді як Ліна звикла жити в достатку та розкоші. Кохання до блондинки змушує Андрія переступити фатальну межу: він готовий зрадити, вкрасти і навіть убити. Золота лілія за найкращий фільм Міжнародного кінофестивалю goEast 2005 року
Настроювач0
Настроювач1
Настроювач2
ML
Майк Лі
Mike Leigh
Майк Лі / Велика Британія / 1993, 131’
Джонні тікає з Манчестера до Лондона щоби уникнути побиття сімєю зґвалтованої ним дівчини. Там він знаходить свою колишню та якийсь час живе безхатьком, що більшість часу прискіпується до перехожих та зустрічається із надто схожими на себе персонажами. Нагорода найкращому режисерові Каннського кінофестивалю 1993 року
Оголені0
Оголені1
Оголені2
Майк Лі / Велика Британія, Франція / 1996, 142’
Після смерті прийомної матері 27-річна темношкіра жінка Ортенс вирішує відшукати справжню матір. Її приголомшує те, що її біологічна мати Синтія є білою та має 20-річну доньку Роксенн, яка живе з нею. Попри переполох, у Синтії пробуджуються почуття до давно забутої дитини: незважаючи на все, що досі їх розділяло, вони зрештою стають повязаними щирою довірою та любовю. Золота пальмова гілка за найкращий фільм Каннського кінофестивалю 1996 року
Таємниці та брехня0
Таємниці та брехня1
Таємниці та брехня2
Майк Лі / Велика Британія / 2018, 142’
Епічне зображення подій навколо безславної Бійні в Пітерлоо 1819 року. Британські урядові сили налетіли на 60-тисячний натовп, який вимагав політичної реформи та висловлював свій протест щодо загального зубожіння. Бійня в Пітерлоо стала визначальною подією для британської демократії, а також відіграла помітну роль у заснуванні газети The Guardian. Основний конкурс Венеційського кінофестивалю 2018 року
Пітерлоо0
Пітерлоо1
Пітерлоо2
CD
Катрін Деньов
Catherine Deneuve
Аньєс Варда / Франція, Швеція / 1966, 92’
Після автомобільної аварії письменник Едґар з дружиною Мілен оселяються на острові неподалік французького узбережжя. Едґар швидко оговтується і починає писати свій наступний роман, шукаючи натхнення поміж мешканців містечка. Мілен втратила мову і може спілкуватися лише записками. У творчому процесі реальність та уява постійно переплітаються. Основний конкурс Венеційського кінофестивалю 1966 року
Створіння0
Створіння1
Створіння2
Жак Демі / Франція / 1970, 89’
У дивовижній країні король-вдівець оголосив, що одружиться на своїй доньці-принцесі, тому що вона єдина жінка, чию вроду можна співставити з красою колишньої королеви. Щоб уникнути кровозмішення, принцеса за допомоги феї-чарівниці переодягається віслючкою та втікає до сусіднього королівства.
Віслюча шкура0
Віслюча шкура1
Віслюча шкура2
Андре Тешіне / Франція, Німеччина / 2019, 103’
Мюрєль на небі від радощів: її внук Алекс залишиться в неї на кілька днів перед тим як переїхати до Канади. Заінтригована його допитливістю, вона згодом дізнається, що він їй брехав. Алекс готується до іншого життя. Мюрєль мусить діяти часу втрачати не можна.
Прощання з ніччю0
Прощання з ніччю1
Прощання з ніччю2
SS
Спеціальні Покази
Special Screenings
Аньєс Варда / Франція / 2019, 115’
Професійна фотографка, інтсталяторка та піонерка Нової хвилі сама по собі є інституцією у французькому кінематографі, але при цьому опирається будь-якому інституційному мисленню. Чи перед камерою, чи поза нею, Аньєс Варда це оповідачка, яка уникає драматичних конвенцій та приписів. Разом з кількома колегами-мандрівниками вона запрошує глядачів у подорож до власного світу нетрадиційних образів.
Варда за Аньєс0
Варда за Аньєс1
Варда за Аньєс2
Сергій Лозниця / Нідерланди / 2018, 127’
Москва, СРСР, 1930 рік. Колонна зала Будинку Союзів. Група високопосадовців з-поміж економістів та інженерів притягнута до суду за підозрою в підготовці державного перевороту, спрямованого на руйнування радянської влади, відновлення капіталізму та розвал СРСР. Усі звинувачення сфабриковані, підсудні змушені зізнаватися в злочинах, яких вони не вчиняли. Суд, що його очолює Андрєй Вишинський, який згодом стане ключовою фігурою сталінських показових процесів, виносить смертні вироки.
Процес0
Процес1
Процес2
Білл Гуттентаг, Ден Стермен / США, Франція, Велика Британія / 2009, 83’
Історія американського руху за громадянські права, що її оповідають через пісні про свободу, які виконують протестувальники в боротьбі за справедливість і рівність. Концертні виступи Джосс Стоун, Вайклеф Жана і The Roots, архівні зйомки та інтервю з активістами, серед яких Мартін Лютер Кінґ.
Музика для революції0
Музика для революції1
Музика для революції2
Мілош Форман / Чехословаччина / 1965, 81’
Там, де на одного чоловіка припадає шістнадцять жінок, Андула не має шансів знайти своє кохання доки до їхнього промислового містечка не приїздить розпутний піаніст, який бодай тимчасово вгамовує її пристрасть. Після спільної ночі вона збирає валізу та вирушає на відвідини до Праги, але по прибутті дізнається, що там на неї не чекають. Основний конкурс Венеційського кінофестивалю 1965 року
Кохання блондинки0
Кохання блондинки1
Кохання блондинки2
Станіслав Сукненко, Галина Кувівчак-Сахно / Україна / 2019, 71’
Цей фільм є першим дослідженням українського сліду в Голлівуді. Роками в різноманітних інформаційних джерелах народжених в Україні називали Russian, але настав час розставити крапки над і у питанні хто є хто у Голлівуді та зясувати, в чому досягнули успіху таланти з України. Розповідь про досягнення українців минулого переплітається з особистими історіями тих, хто запалює свої зірки на голлівудському небосхилі сьогодні.
З України до Голлівуду0
З України до Голлівуду1
З України до Голлівуду2
Манія Акбарі, Даґлас Вайт / Іран, Велика Британія / 2019, 75’
Манія Акбарі спільно з британським скульптором Даґласом Вайтом витворюють мякий сплав мови, де поєднання кінематографу та скульптури досліджує процеси фізичного та психологічного руйнування і відновлення. Після кількох операцій з видалення раку історія власного тіла стає точкою відліку для розмови про те, як тіла хоч і травмуються, цензуруються та політизуються, але зрештою залишаються осередками можливостей. Нагорода Нове бачення Кінофестивалю CPH:DOX 2019 року
Місяць для мого батька0
Місяць для мого батька1
Місяць для мого батька2
Едоардо Де Анджеліс / Італія / 2018, 100’
Якщо мені доведеться померти, я хочу померти по-своєму. Час Марії тече за водою. Вона ступає твердо, її капюшон піднятий. Злиденне життя без жодних мрій доглядати за матірю та служити нещадній старій глитайці. Разом зі хороброоким пітбулем Марія переправляє через річку вагітних жінок до справжнього пекла. Але надія завітає і до неї в гості: навчить Марію тому, що лишатися людиною це найбільший переворот серед усіх.
Порок надії0
Порок надії1
Порок надії2
Петер Бросенс, Джессіка Вудворт / Бельгія, Нідерланди, Франція / 2012, 93’
Стається щось страшне: весна не приходить. Природний цикл обривається. Аліс і Томас, двоє підлітків, що живуть у бельгійському селі глибоко в лісах Арденнів, з усіх сил намагаються зрозуміти світ, який руйнується навколо них. Основний конкурс Венеційського кінофестивалю 2012 року
П’ята пора року0
П’ята пора року1
П’ята пора року2
Віталій Манський / Латвія, Швейцарія, Чехія / 2018, 102’
Події у фільмі починаються 31 грудня 1999 року, коли Російська Федерація дізналася про нового президента. Фільм заснований на документальних свідченнях операції Наступник, унаслідок якої країна отримала президента, який править нею донині. Персонажами стрічки є Міхаіл Ґорбачов, Боріс Єльцин, Владімір Путін і російський народ, який завжди є мовчазним свідком вирішення своєї долі. Найкращий документальний фільм Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах 2018 року
Свідки Путіна0
Свідки Путіна1
Свідки Путіна2
Кен Лоуч / Велика Британія, Франція / 2014, 109’
В 1921 році помилкою Джиммі Ґралтона було збудувати танцювальну залу на перехресті сільських доріг в Ірландії напередодні громадянської війни. Зрештою церква та політики змусили його закрити її, а самому залишити країну. Через десять років Джиммі повертається зі США доглядати за матірю і жити розміреним життям. Проте він вирішує відкрити залу заново Основний конкурс Каннського кінофестивалю 2014 року
Зала Джиммі0
Зала Джиммі1
Зала Джиммі2
Йоанна Кос-Краузе, Кшиштоф Краузе / Польща / 2017, 113’
Зображення психологічних наслідків геноциду в Руанді 1994 року, яке перетворюється на чарівну оповідь повну драми, але водночас обнадійливу про сенс життя та позначене травмою існування. Нагорода найкращій акторці Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах 2017 року
Птахи співають в Кіґалі0
Птахи співають в Кіґалі1
Птахи співають в Кіґалі2
SR
Серіали
Series
Пако Леон, Анна Р. Коста / Іспанія / 2018, 90’
Іспанські спецслужби прагнуть проникнути в дім скандальної зірки Голлівуду Ави Ґарднер, яка нещодавно переїхала до Іспанії та яку підозрюють у ворожості до режиму Франко. Проститут Маноло і кульгава стара діва Ана Марі утворюють неправдоподібну пару, яка влаштовується працювати на зірку щоби шпигувати за нею у вирі сексу, віскі та фламенко 1960-х.
Горить Мадрид0
Горить Мадрид1
Горить Мадрид2
Антон Азаров, Ігор Волков / Україна, Латвія / 2019, 45’
Історія вчительки англійської мови Поліни Клочко, життя якої назавжди змінилося після викрадення сина Марка. Через кілька років у рубриці міжнародних новин у репортажі щодо інциденту в ризькому торгівельному центрі Поліна бачить свого сина. Тепер його звати Маркус, але це точно її дитина. Героїня йде до поліції, але для поновлення розслідування бракує підстав. Мати, що дивом отримала надію, вирішує боротися за сина самотужки.
Маркус0
Маркус1
Маркус2
Фабріс Ґобер / Франція / 2019, 90’
Відданій матері та дружині Ельвірі здається, що сімя її зовсім не помічає. Якось вона піддається спокусі та погрузає у брехні, намагаючись віднайти для себе любов і увагу.
Брехло0
Брехло1
Брехло2
Шейн Медовс, Джек Торн / Велика Британія / 2019, 92’
Джозеф пє аби придушити біль та самотність існування, що поступово зїдають його зсередини. Він вирішує дати раду минулому і повернутися туди, де жив замолоду. Він опиняється в люблячому домі сестри, яку не бачив 30 років, та починає емоційно глибокі стосунки зі своячкою палкою молодою жінкою. Коли темні секрети, що він їх приховував з дитинства, повертаюся на поверхню, Джозефові доведеться обирати між помстою і пробаченням.
Чесноти0
Чесноти1
Даріуш Яблоньські / Україна, Чехія, Польща / 2019, 100’
Все починається на одеському пляжі, де теплого літнього вечора знаходять оголене тіло молодої дівчини. Згодом ідентичні вбивства відбуваються у Варшаві і Празі, де поліція знаходить тіла убитих з аналогічними каліцтвами. Слідчі, які розслідують загадкові злочини, починають розуміти, що це справа рук однієї людини. Героям доведеться працювати разом, щоб зловити холоднокровного вбивцю.
Принцип насолоди0
Принцип насолоди1
Принцип насолоди2
OK
ОМКФ Дітям
OIFF for Kids
Мішель Осло / Франція, Бельгія, Німеччина / 2018, 95’
З допомогою свого друга-курєра дівчина-канак Ділілі розслідує хвилю викрадень дівчаток, що чумою впала на довоєнний Париж. В ході розслідування вона зустрічає низку надзвичайних персонажів, кожен з яких дає їй підказки щодо її завдання.
Ділілі в Парижі0
Ділілі в Парижі1
Ділілі в Парижі2
Длявер Дваджиєв / Україна / 2018, 75’
Казка про добро і зло, дружбу і кохання, підступність і справедливiсть. Вона заснована на кримськотатарськiй легенді про Хидир-деде мудрого старця, який може вирішити будь-яку проблему. Зєднанню сердець двох романтичних героїв заважає жадібний збирач податків. На допомогу закоханим вирушають їх маленькі брат і сестра, яким вдається зустрітися з чарівником. Той за допомогою справедливого правителя карає зло і винагороджує тих, хто добрий, шанує старших і чистий серцем.
Хидир Деде0
Хидир Деде1
Хидир Деде2
Ану Аун / Естонія / 2018, 90’
10-річна Ея змушена провести рідзвяні канікули на фермі Ліс примарної сови, що на півдні Естонії. Ея і не підозрює, що їй доведеться рятувати ліс за фермою, щоби його не вирубав жадібний лісник Райво. Її приїзд допомагає двом молодим людям знайти своє кохання, а самій Еї розкрити найбільшу таємницю своєї сімї.
Ліс примарної сови0
Ліс примарної сови1
Ліс примарної сови2
Чарлі Чаплін / США / 1928, 72’
Волоцюжка приходить на карнавал. Там кишеньковий злодій підкидає йому гаманець аби уникнути арешту. Волоцюжку звинувачують у крадіжці, тому він тікає. Рятуючись від погоні, зрештою опиняється на манежі цирку прямо під час вистави. Намагаючись сховатися від поліцейського, Вололюжка зриває виступ фокусника, але це дуже подобається публіці. Цирк переживає важкі часи, тому власник бере Волоцюжку на роботу
Цирк0
Цирк1
Цирк2
/ Україна / , 40’
Восени 2018 року фестиваль Чілдрен Кінофест оголосив про старт третього Конкурсу короткометражних фільмів, знятих дітьми від 7 до 14 років. Ця добірка включає 10 найкращих фільмів за рішенням відбіркової комісії Роботи, pеж. Артем Бородай, 3 Мій двір, реж. Лідія Маліновська, 2 Пригоди дітей у великому місті, реж. Максим Шелест, 5 Лісова школа, реж. Анна Зусмановська, 8 Одна історія із життя кота, реж. Валерій Бородай, 2 Ти чуєш?, реж. Ярослав Багно, 5 Живи реальністю, реж. учні 6-А класу, 1 2075, або Дівчинка з тарганом, реж. Олеся Мироненко, 4 Мити чи не мити, реж. Аміна Сасейі, Ольга Антошко, Діана Божко, Катерина Ткаченко, Катерина Покора, Олександра Федаркова, 3 Я подарую тобі море, реж. Ліна Кіор, Карина Прокопенко, Аріна Недбайло, Олександра Рябоконь, Діана Куркчі, Аліса Зічук, Давид Морозов, Анастасія Косолапова, Ліза Кузнецова, 7
CF
Фільм Закриття
Closing Film
Теона Струґар Мітевська / Північна Македонія, Бельгія, Словенія, Франція, Хорватія / 2019, 100’
У Штипі містечку в Північній Македонії щороку в січні місцевий священик жбурляє в річку деревяний хрест, який потім шукають сотні чоловіків. Добра доля і процвітання будуть тому, хто його знайде. Цього разу Петрунії якимось чином вдається потрапити у воду та першою взяти хрест. Її суперники ошаленіли як могла жінка взяти участь у їхньому обряді? Усе неначе погоріло, але Петрунія стоїть на своєму. Вона здобула хрест і не збирається його віддавати. Нагорода екуменічного журі та Нагорода німецької асоціації артхаусних кінотеатрів Берлінале 2019 року
Бог існує, її ім’я – Петрунія0
Бог існує, її ім’я – Петрунія1
Бог існує, її ім’я – Петрунія2
MC
Майстер-класи
Master Classes