WOG

ТОВ «ВОГ РІТЕЙЛ» управляє мережею автозаправних комплексів під брендом WOG, а також активно розвиває мережу WOG Cafе і WOG MARKET. Мережа автозаправних комплексів WOG - це найбільша українська монобрендова мережу АЗК на вітчизняному ринку нафтопродуктів, яка налічує близько 500 об'єктів у всіх областях України. Всі нафтопродукти в мережі WOG - виключно імпортного виробництва стандарту Євро-5. Поставки здійснюються з найсучасніших нафтопереробних заводів Казахстану, Румунії, Ізраїлю, Греції, Литви, Польщі, Білорусі та ін. Країн.

WOG CAFE - мережа кафе, в яку входять 386 об'єктів по всій Україні. З них 363 кафе розташовані на АЗК WOG, 16 - в поїздах «Інтерсіті», 3 кафе - в аеропорту «Київ» (Жуляни) Бориспіль і Львів і 4 міських кафе - в Києві та Львові.

У 2017 році мережа АЗК WOG (WOG CAFE) стала явним лідером серед мереж автозаправних станцій в категорії «кава», згідно з даними маркетингового дослідження в Києві міжнародної компанії Nielsen. Продажі кави в 2017-му році в мережі WOG склали 26 млн. Порцій. Крім кави в меню мережі кафе WOG CAFE представлена група сніданків, закусок, гарячих бутербродів, десертів, гарячих і холодних напоїв.