Телеканал «Україна»

Канал "Україна" - один з провідних національних телеканалів країни. За підсумками 2013 року займає друге місце в рейтингові загальнонаціональних каналів з часткою 11,11%, рейтингом 1,72% за аудиторією старше 18 років, вибірка "50 тис. +".

Слоган телеканалу "Україна": Моя країна. Моє телебачення.

В ефірі каналу "Україна" - найбільш значущі новини та аналітика, які змушують думати; емоційні реаліті і шоу, які розважають та надихають; захоплююча документалістика, яка сколихне ваше уявлення про історію українців; яскраві кінопрем'єри світового рівня; ігрові та комедійні проекти, і, звичайно ж, футбол! Канал "Україна" активно розвиває виробництво власних інформаційних та документальних проектів, телепрограм, фільмів і серіалів.

Загальне покриття телеканалу «Україна» за підсумками 2013 року становить 97,2% всіх домогосподарств України. Передача сигналу здійснюється за допомогою аналогової передавальної мережі, кабельних мереж, мережі цифрового мовлення Т2 і через супутник. Кількість потенційних глядачів каналу становить 41 млн. осіб старше 4 років. Активно розвивається виробництво власних телепрограм, фільмів та серіалів.

За останні п'ять років телеканал "Україна" демонструє найвищу динаміку зростання показників телеперегляду серед ТОП-6 загальнонаціональних телеканалів країни.

Канал "Україна" єдиний із загальнонаціональних телеканалів, що показав такий вражаючий приріст глядацької телеаудиторії. Протягом 2009-2013 років середня частка телеперегляду за аудиторією 18-54 збільшилася на 31%. Це зростання показників підтверджує, що з кожним роком телеканал "Україна" залучає все більше глядачів, які найбільш цікаві рекламодавцям.