ТАСКОМБАНК

АТ "ТАСКОМБАНК" заснований у 1989 році, є одним із найстаріших комерційних банків України. Банк надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і приватним особам. У 2004 році банк приєднався до Групи "ТАС", яка є однією з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни.

Рейтинги

У березні 2016 р. РА "Кредит-Рейтинг" підтвердило рейтинги АТ "ТАСКОМБАНК" на рівні uаА-. Агентство також підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг випусків іменних відсоткових незабезпечених облігацій банку (серій С, D, Е) на загальну суму 300 млн грн на рівні uаА-. Прогноз рейтингів - стабільний. Також агентство підтвердило рейтинг надійності банківських вкладів (депозитів) банку на рівні 4 (висока надійність).

За результатами першого та третього кварталів 2015 року АТ "ТАСКОМБАНК" увійшов у ТОП-10 рейтингу надійності банківських вкладів, складений РА "СТАНДАРТ-РЕЙТИНГ", посівши відповідно дев'яту та восьму позиції. При оцінці надійності банківських депозитів агентство аналізувало більш ніж 20 факторів.

ТАСКОМБАНК увійшов до п’ятірки лідерів за кращі результати в обслуговуванні корпоративних клієнтів за версією видання "Бізнес" у жовтні 2015 р.

АТ "ТАСКОМБАНК" увійшов до двадцятки найбільш стійких і надійних українських банків за результатами фінансових показників за другий квартал 2015 року за версією порталу "Мінфін".

АТ "ТАСКОМБАНК" переміг у номінації "Банк - лідер з впровадження інтернет-банкінгу" за підсумками VI Всеукраїнського конкурсу "Банк року-2014", організованого міжнародним спеціалізованим журналом "БанкирЪ".

За версією видання "Комерсант" АТ "ТАСКОМБАНК" входить до 50 провідних банків України 2013 року. У 2012 році, за версією ділового видання "Forbes" (Україна), АТ "ТАСКОМБАНК" увійшов до десятки банків України, що найбільш динамічно розвиваються.

Ліцензія НБУ №84 від 25 жовтня 2011 р.