Star Media

Кінокомпанію Star Media засновано в 2006 році.

На сьогодні це найбільша в Україні компанія з повним циклом виробництва кіно- і телеконтенту – загалом в її бібліотеці налічується більше 5000 годин готового продукту власного виробництва.

Щорічно компанія виробляє близько 600 годин прайм-тайм серіалів, десятки телевізійних фільмів і повнометражне кіно.

На базі студії з виробництва 3D-анімації та графіки в партнерстві з «Babich Design» створюються унікальні формати історичних циклів і документальних драм, що складають конкуренцію найкращим західним освітнім і науково-популярним програмам.

Star Media успішно розвиває закордонний напрям роботи. Контент компанії продається в більш ніж 50 країн по всьому світові (країни Східної та Західної Європи, Близького Сходу, Китай, Японія, США, Ізраїль та ін.).

Нарівні з продажами вже готового контенту, Star Media - єдина в Україні компанія, що має безпосередній досвід зйомок в багатьох країнах: Польща, Болгарія, Португалія, Куба, Хорватія, Туреччина, Білорусь, Таїланд і Китай та ін.

Активно розвивається інтернет-напрямок. У 2016 році кількість підписників офіційного каналу Star Media на «YouTube» перевищила цифру в 550 000, а щомісяця контент каналу переглядає більше ніж 25 мільйонів глядачів з більш ніж 40 країн світу.

Новий напрямок - запуск супутникових каналів. «Star Cinema» - кіношно-серіальний канал; «Star Family» - праймові серіали й кіно, а також програми і фільми для дітей, лінійка контенту для жінок;  телеканал «Bolt» орієнтовано на чоловічу аудиторію.

Великий продюсерський склад, висококласні фахівці за напрямками, власний виробничий комплекс, парк спеціального автотранспорту, база різноманітного ігрового і постановочного реквізиту, костюмерні цехи, сучасне технічне обладнання.

Проекти Star Media - володарі понад 200 престижних міжнародних нагород таких фестивалів як Chicago International Film Festival, Monte-Carlo Television Festival, WorldFest-Houston Film Festival, Seoul International Drama Award, International TV Festival Bar, Avanca Film Festival, Sichuan TV Festival, «ТЕФІ», «Телетріумф» і ін .