RENAULT Ukraine

RENAULTDRIVE THE CHANGE.

Ми раді можливості презентувати групу RENAULT, компанію з багаторічною історією і великим досвідом в області машинобудування. Група Renault – це автовиробник зі світовим іменем, який нараховує більше 350 промислових об’єктів і комерційних установ більш ніж у 40 країнах світу.

За цим потенційним розвитком стоїть багатолітня робота, яка розпочалась ще у далекому 1898 році у Франції. Засновником компанії і прабатьком торгової марки є Луї Рено. За роки компанія Renault пройшла через світові війни, економічні кризи і кризи пального, але незважаючи ні на що продовжувала свій розвиток, який розширився до світового масштабу у 1990 році.

Сьогодні Група Renault в альянсі разом з Nissan займає лідерські позиції на світовому автомобільному ринку, перебуваючи на четвертому місці за рівні продажів. Renault є прикладом співдружності з багатьма автовиробниками. Минуло вже 10 років з того часу, як компанія Renault розпочала свою діяльність на ринку України. Дилерська мережа компанії налічує 37 представників та 6 агентів у 32 містах Україні.

У вересні 2009 року компанія «Рено Україна» проголосила перехід модельного ряду Dacia під марку Renault. Крім того, більшість автомобілів таких основних моделей, як Logan, Sandero, Symbol, Mégane, Koleos, отримали 5 зірок безпеки за європейськими стандартами.

Сьогодні Renаult доводить свою прихильність до кіно і телебачення за допомогою активної політики партнерства.

·        Автомобіль, спроектований Луї Рено, з’явився у 1899 році у перших фільмах братів Люм`єр. Це стало своєрідним стартом тісного спілкування між Renault і кінематографом, яке триває вже протягом ста років.

·        У 2007 році Renault був представлений у 27 художніх стрічках (в тому числі у «Крісалісі», «Годині пік-3», «Канікулах містера Біна»), 172 серіалах і телефільмах.

·        Компанія Renault уже 26-ий раз виступає офіційним партнером Каннського фестивалю, а автомобілі Renault залишаються незмінним засобом пересування зірок світового масштабу до червоної доріжки у Каннах. У 2010 році на 63-му кінофестивалі компанія Renault виокремила автомобілі Vel Satis, які перевозили акторів і запрошених на фестиваль осіб до червоної доріжки.

Співробітництво з Каннським кінофестивалем підкреслює особливість відносин між Renault і світовим кіно, яке має своє логічне продовження і в Україні.

http://www.renault.ua