Міжнародні Авіалінії України

Авіакомпанія “Міжнародні Авіалінії України” – це провідна українська компанія, заснована у 1992 році. 100% акцій МАУ знаходяться у приватній власності.

Основною діяльністю &ldquo;Міжнародних Авіаліній України&rdquo; є пасажирські та вантажні перевезення. До складу флоту МАУ входить 30 сучасних середньомагістральних літаків різних модифікацій, зокрема, 28 &ldquo;Боїнг-737&rdquo; та 2 Embraer-190.&nbsp; Базовим аеропортом МАУ є Державний міжнародний аеропорт Києва &ldquo;Бориспіль&rdquo; (КВР).</p>

МАУ сьогодні – це:

  • Авіакомпанія, що пропонує найбільшу кількість європейських напрямків з України, ніж будь-яка інша.
  • Сучасний мережевий авіаперевізник, який з’єднує міста України, а також нашу країну зі столицями та ключовими містами Європи, Азії, країн СНД.
  • Авіаперевізник, що постійно розширює свою географію, зокрема, завдяки угодам з провідними авіакомпаніями на всіх континентах планети. МАУ пропонує понад 3000 напрямків зі зручними стикуваннями за конкурентноспроможною ціною, виконуючи більш як 700 міжнародних та внутрішніх рейсів на тиждень.
  • Один із найбільш ефективних та надійних партнерів у сфері чартерних перевезень.
  • Компанія, що має представництва по Україні, а також за кордоном практично в усіх куточках світу. Квитки на рейси МАУ можна придбати в касах та представництвах авіакомпанії, широкій мережі туристичних операторів і турагенцій, а також онлайн на сайті МАУ – швидко, зручно, з економією часу та коштів.
  • Орієнтований на клієнта авіаперевізник, який пропонує гнучку тарифну політику, зручний розклад рейсів, переваги для учасників програми лояльності «Панорама Клуб», європейський рівень сервісу й традиційну українська гостинність.
  • Авіакомпанія, що перевозить найрізноманітніші вантажі на всіх своїх регулярних пасажирських рейсах, а також на суто вантажному літаку “Боїнг 737-300SF”. Сьогодні МАУ пропонує своїм клієнтам повний набір унікальних вантажних рішень, а саме: Time Definite, Sensitive, Fresh, Live, Valuable, Economic. Більш докладна інформація – на сайті www.uiacargo.com.