Kärcher

Компанія Kärcher розпочала свою роботу в 1935 році. Її засновником був Альфред Керхер – інженер родом з німецької Швабії. Ще в молодості, закінчивши вище технічне училище міста Штугарта, Альфред Керхер почав роботу на підприємстві свого батька, і згодом перетворив це підприємство у конструкторське бюро, яке займалося виробництвом обігрівачів і виготовленням обладнання для кухонь, пралень.

Відновлений після Другої світової війни завод з 40 співробітниками спочатку випускав в основному системи опалення, але у 1950 році, після отримання патенту на перший в Європі апарат для очищення високим тиском з підігрівом води («Апарат для очищення гарячою водою KW 350»), виробництво значно розширилось і в історії компанії розпочався абсолютно новий етап – період створення і запровадження новітніх технологій в галузі очищення.

Так як ця сфера швидко стала ключовою для компанії, то у 1974 році керівництво прийняло рішення зосередити всю виробничу діяльність на очищенні за допомогою високого тиску. Одночасно змінився і фірмовий колір: з синього на жовтий. Через 6 років стратегія розвитку компанії була скоректована, а асортимент компанії став складати різноманітне збиральне обладнання для професійного, а з 1980 року і для побутового використання. А у 1984 році з’явився перший побутовий апарат високого тиску під назвою НD 555.

У 21 столітті компанія Kärcher не потребує рекомендацій, надійно закріпившись на ринку як один з кращих виробників обладнання для миття та очищення, яка випускає продукцію виключно високої якості. Пристрої компанії Kärcher мають дуже широкий спектр застосування, а асортимент продукції задовольнить найвищі вимоги клієнтів - як у сфері професійного, так і в сфері побутового застосування. Головним завданням компанії Kärcher є розробка та впровадження оптимальних рішень для сфер використання клінінгової техніки, які дозволять економити ресурси і робочий час, зменшуючи витрати на експлуатацію обладнання.

Компанія Kärcher гарантує всім своїм клієнтам безпеку обладнання (якщо воно куплене в офіційного дилера), а також найкраще сервісне обслуговування в оснащених за останнім словом техніки сервісних центрах з відмінно підготовленим персоналом.

www.karcher.ua