Glo

_glo™ на Одеському міжнародному кінофестивалі представляє свою новинку – series 2 | mini Ця продукція призначена для повнолітніх осіб, які вживають тютюн чи нікотин._

Наприкінці вересня 2018 року компанія British American Tobacco представила в Україні новий пристрій для нагрівання тютюну glo™. glo™ – це інноваційний пристрій для нагрівання тютюну з елегантним та стильним корпусом. Пристрій нагріває тютюнові стіки до оптимальної температури (близько 240 ± 5 С⁰). В результаті утворюється аерозоль, який містить на 90-95% менше токсинів, ніж дим звичайних сигарет*. Тютюн, що нагрівається, на відміну від спаленого, зберігає максимум смаку та мінімізує кількість токсинів. Користувачі пристрою отримують справжній смак тютюну і дозу нікотину, при цьому горіння й дим відсутні, а в приміщенні та на одязі залишається менше запаху, у порівнянні з димом від звичайних сигарет.

На Одеському міжнародному кінофестивалі glo™ представляє свою новинку – series 2 | mini – це серія пристроїв компактного розміру в насичених кольорах: виразний синій та яскравий червоний. Лише одним натисканням ви зможете зануритись у світ відчуттів та оригінального смаку, не створюючи дискомфорту оточуючим. Сеанс триває приблизно 3,5 хвилини. Пристрій не потрібно заряджати після кожного використання. Series 2 | mini став меншим, а дизайн пристрою – більш витонченим завдяки яскравим кольорам. У компактному розмірі кількість сеансів без підзарядки стала меншою: в стандартній версії їх було до 30, а в mini – до 15. Пристрій glo™ працює лише з тютюновими стіками neostiks™**, що представлені в п’яти різних смаках: насиченим та класичним тютюновим, ментольним, ягідним і цитрусовим, а також стіками neo™ – першими в Україні стіками для нагрівання з капсулою, що мають насичений ягідний BOOST RED та освіжаючий м’ятний CLICK GREEN смаки. На Одеському міжнародному кінофестивалі glo™ представить три різні зони, де відвідувачі зможуть дізнатись про всі деталі нового пристрою, протестувати його та відмінно провести час.

*Порівняння диму від спаленого тютюну в стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo™. Порівнюються 9 шкідливих компонентів, що рекомендовані ВООЗ до зменшення. Це не обов’язково означає, що даний продукт є менш шкідливим за інші тютюнові продукти.

** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.