UK Зимовий кіноринок ОМКФ 2015 12 2015

14-16 грудня у столичному кінотеатрі «Сінема Сіті» (вул. Антоновича (Горького), 176) відбудеться Зимовий Кіноринок Одеського міжнародного кінофестивалю.

14 грудня блок презентацій кінодистриб'юторів на Кіноринку відкриє компанія Ukrainian Film Distribution, яка також представить ексклюзивні матеріали фільму «8 кращих побачень» від студії «Квартал 95». Свої релізи покажуть «Вольга Україна», TOP Film Distribution, Multi Media Distribution і ParakeeT film, а компанія Аsia Сinema розповість про нові технології, програмні продукти і сервіси для кінотеатрів.
В холі кінотеатру учасники зможуть ознайомитися з новинками обладнання, продегустувати нове меню для кінобарів від компаній "Київська Ділова Русь" і "Техніка Дніпро».

Також в цей день учасники зможуть дізнатися про застосування соціальних медіа для кінобізнесу від digital стратега компанії Fedoriv, ​​і як створити «голівудську» прем'єру в кінотеатрі на майстер-класі від TOP Film Distribution, після якого компанія запросить усіх на коктейль на честь відкриття Зимового Кіноринку ОМКФ.

15 грудня на Кіноринку розпочнеться з виступів представників компаній «Артхаус Трафік» та 86PROKAT. Велику увагу приділено секції «Українське кіно», яка організована за підтримки Державного агентства України з питань кіно. В рамках секції
будуть представлені проекти: «Поліна», реж. Оліас Барко, «П'ята терапія», реж. Аліса Павловська, «Максим Оса», реж. Іван Сауткін, «До дідька», реж. Юрій Речинський, «Low light», реж. Валентин Васянович, «Гніздо горлиці», реж. Тарас Ткаченко, «Селфі», реж. Любомир Левицький, а компанія FILM.UA Group презентує line-up на 2016-2017 рр.

Паралельно в іншому залі буде проходити освітня секція для кіномеханіків, в рамках якої відбудуться презентації компаній «Кіносвіт Діджитал», OSRAM, USHIO, «Кінопрокат Україна», MAG.

Друга половина дня присвячена круглим столам, майстер-класам, доповідям на актуальні для кіноринку питання. Поліна Толмачова, PR та маркетинг директор компанії FILM.UA Group, проведе майстер-клас «Просування фільму. Український досвід»,
а ініціативна група # КіноКраїна запросить усіх взяти участь у круглому столі «Українське кіно в кінотеатрах України: місія нездійсненна?», що складається з трьох частин: аналіз стану ринку кінопрокату, законодавчі ініціативи, обговорення проблем і перспектив прокату українського кіно. Пізніше представники кінотеатрів зможуть взяти участь в іншому круглому столі, присвяченому актуальному питанню об'єднання кінотеатрів і кінотеатральних мереж для вирішення загальних для індустрії питань, а також познайомитися з досвідом роботи КіноАльянсу в Польщі від директора кінотеатру «КINO Muza» (Познань, Польща).

Related