Ведучими Церемоній Відкриття та Закриття 12-го ОМКФ стануть Яніна Соколова та Олег Панюта

Ведучими Церемоній Відкриття (14 серпня) та Закриття (21 серпня) 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю стануть Яніна Соколова та Олег Панюта, які вже декілька років поспіль проводять урочистості в межах фестивалю та встигли стати його символами.

Яніна Соколова — українська журналістка, громадська діячка, блогерка. Авторка і ведуча програми "Рандеву" на 5 каналі, а також проєктів на YouTube: "Вечер с Яниной Соколовой" та "Соромно!".

ОМКФ — це символ і фіксатор успіхів українського кіно. І найбільше вікно у світ західного. Цьогоріч фокус фестивалю на національному конкурсі. І я вкотре рада долучитися до цього свята кіна. Бо ОМКФ — це вже не просто фестиваль, а щорічна обов’язкова традиція”, — зауважила Яніна Соколова.

Разом із Яніною Соколовою вести церемонії Відкриття та Закриття буде відомий український журналіст Олег Панюта, який має більше ніж 30-річний досвід в медіагалузі. Він є ведучим інформаційно-аналітичного тижневика “Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою” на телеканалі “Україна”.

ОМКФ — це вже традиція. Подія, до якої готуються, участю в ній пишаються, нагородою хизуються. І я щасливий, що вкотре матиму честь бути причетним до продовження цієї традиції. Маю велику надію, що свято кіно цьогоріч буде не менш вражаючим та захопливим!” — додав Олег Панюта.

Церемонія відкриття 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться 14 серпня в Одеському національному академічному театрі опери та балету. А церемонія закриття фестивалю вперше в його історії пройде просто неба на Потьомкінських сходах, аби 21 серпня усі охочі змогли стати свідками перемог українського кіно.

Related