На Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах відбудеться Work in Progress Одеського міжнародного кінофестивалю

Через повномасштабну війну, яку Росія веде проти України, частина 13-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться на Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах. На фестивалі відбудеться презентація українських проєктів Works in Progress, що є частиною професійної секції ОМКФ Film Industry Office. Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах триватиме з 1 до 9 липня. У Карлових Варах програма називатиметься OIFF WIP Selection.

Нинішні умови війни, в якій опинилися українці, безпосередньо впливають на кіноіндустрію. Тому нам запропонували провести індустрійну частину Одеського міжнародного кінофестивалю в межах Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах. Ми надзвичайно вдячні нашим колегам за таку можливість. За можливість показати світові українське кіно, український талант та культуру”, - зазначила Анна Мачух, генеральна директорка ОМКФ.

Ми переконані, що широка солідарність із постраждалою від війни Україною має також включати підтримку культурного життя країни, яке на даний момент майже зупинилося. Таким чином, як кінофестиваль, ми намагалися знайти шляхи підтримки українського кінематографа, і ми раді, що нам вдалося співпрацювати з Одеським кінофестивалем, щоб знайти змістовну форму співпраці”, додав Хуго Росак, керівник індустрійної секції KVIFF.

Презентація проєктів Work in Progress на Одеському міжнародному кінофестивалі – це представлення продюсерами та режисерами закінчених повнометражних фільмів, прокат яких заплановано у 2022-2023 роках.

Ознайомитися із умовами участі та подати заявку можна за посиланням. Заявки приймаються до 10 травня.

Мета Work in Progress полягає у просуванні фільмів з України на світовому та локальному ринках та приверненні до них уваги міжнародних дистриб'юторів, а також у пошуку партнерів для майбутніх проєктів.

Відбіркова комісія ОМКФ відбирає 8 проектів повнометражних фільмів, які знаходяться на завершальній стадії зйомок або постпродакшн, вироблені в Україні або в копродукції з Україною. Проекти повинні відповідати міжнародним стандартам якості, які будуть продемонстровані в рамках презентації Works in Progress.

Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах — найбільший кінофестиваль у Чеській Республіці та один з найпрестижніших фестивалів у Центральній та Східній Європі. Це один із найстаріших кінофестивалів класу “А”. Щороку на фестивалі представлено близько 200 фільмів з усього світу, а також фестиваль регулярно відвідують відомі та режисери. Фестиваль у Карлових Варах розрахований як на професіоналів кіно, так і на широку публіку, і пропонує відвідувачам ретельно розроблену програму та широкий спектр інших активностей.

Секція Film Industry Office ОМКФ заснована як платформа для професійної комунікації, підтримки та розвитку українських кінопроєктів та кіноіндустрії в цілому, а також для презентації української кіноіндустрії міжнародному співтовариству. В межах секції проводиться Пітчинг повнометражних кінопроєктів, що перебувають на стадії “предпродакшн”, презентації проєктів Work in Progress — повнометражних фільмів на фінальній стадії зйомок або стадії пост-продкшн, українського виробництва, або створених в копродукції з Україною, пітчинг творів для екранізації Book Pitch, а також позаконкурсні заходи.

Related