Зимовий Кіноринок ОМКФ 2019, день третій

13-го грудня пройшов заключний день Зимового Кіноринку

Перша половина заключного дня Зимового Кіноринку була присвячена технічним презентаціям. Блок розпочала компанія Кіносвіт Діджітал, яка презентувала відеопроекційне обладнання для інсталяції кінотеатрів та багатоканальні системи звуковідтворення.

Представники компанії КІНОПРОКАТ УКРАЇНА розповіли про новинки оснащення кінотеатрів, таких як ліфтові бокси для кінопроекторів, лазерні проектори, звукові системи та акустичні плити. Компанія Сінема-Некст Україна презентувала проекційне обладнання, акустичні системи, централізовані системи та системи управління контентом.

Блок технічних презентацій завершила компанія Реал Кіно, офіційний представник проекційних систем NEC та Sony, серверів Dolby, акустичних систем QSC, екранів Harkness-Hall та 3D-систем Volfoni.

16-й Зимовий Кіноринок сконцентрував в собі максимум корисної інформації для всіх учасників галузі кінопрокату та кіновиробництва. За традицією, головний акцент Кіноринку ми зробили на українському кінематографі. Крім того, творчі групи презентували українські фільми та проєкти секції Work in progress Одеського міжнародного кінофестивалю, що проводилася за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Під час панельної дискусії разом з учасниками обговорили розвиток галузі кінопрокату. Сподіваємось, для всіх учасників цей Кіноринок був сповнений цікавих зустрічей та корисної інформації. А ми вже розпочали роботу над Літнім Кіноринком 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який відбудеться всього за сім місяців — у липні 2020 року”, — підсумувала директор Кіноринку Катерина Звєздіна.

Нагадаємо, що Літній Кіноринок відбудеться в Одесі в межах 11-го ОМКФ (10-18 липня 2020 р.).

Посилання на фотоматеріали: http://bit.ly/WFM2019_photo