Зимовий Кіноринок ОМКФ, день другий

13-го грудня в київському кінотеатрі Сінема Сіті продовжив свою роботу Зимовий Кіноринок ОМКФ

Другий день Кіноринку розпочався блоком технічних презентацій. Представник компанії CleverBusinessManagement розповів про тенденції та перспективи технічної галузі та альтернативного контенту. Компанія Кіносвіт Діджітал представила новинки технологій кінотеатральних екранів. Під час презентації компанії Samsung: кінотеатр майбутнього з Samsung Onyx Cinema LED екраном було представлено нові технології аудіо та візуального обладнання для залів кінотеатрів. Презентація Азія Сінема - сучасний та надійний кінопоказ розпочалась із демонстрації лазерних проекторів Christie третьої серії та нових можливостей з технологією RGB pure laser. Також було продемонстровано можливі рішення оснащення залів кінотеатрів для людей з вадами зору та слуху. Після презентації компанія запросила учасників на обід.

Блок українських фільмів розпочався одразу після презентації проекту "Дивись українське - твори своє майбутнє!". Михайло Іллєнко представив свій проект “Толока”, Олена Каретник презентувала матеріали фільму “Тільки диво”, матеріали стрічки “Все заради мрії” показав Богдан Пукіца, Наріман Алієв розповів про свій фільм “Додому”, а компанія BigHandFilms презентувала фільм "Бомбезний новий рік".

Ключовою подією другого дня Зимового Кіноринку став Hard talk: українське кіно в прокаті. Модератор дискусії генеральна продюсерка ОМКФ Юлія Сінькевич наголосила: ”Прокат українського кіно залишається досить складною і гострою темою. Прокатний успіх і промо фільму починається ще на етапі проекту, тож до його обговорення варто залучати представників усіх ланок кіновиробництва”. У дискусії в форматі hard talk взяли участь Пилип Іллєнко (Голова Державного агентства України з питань кіно), Роман Мартиненко (кінокомпанія MMD), Поліна Толмачева (Film.Ua GROUP), Олексій Москаленко (продюсер фільму "Бобот"), Володимир Яценко (продюсер фільму “Дике поле”), Руслана Цип’яшук (кінотеатр “Прем'єра”, м. Ковель) та Олена Ніцко (керівник департаменту маркетингу мережі кінотеатрів “Сінема Сіті”). На початку дискусії учасники заслухали доповідь на тему «Прокат українського кіно. Аналітичний огляд», із якою виступив Артем Вакалюк - (Керівник відділу аналітики та Головний редактор Media Business Reports та Content Report (Media Resources Management).

Другий день Кіноринку завершила вечірка з нагоди 15-річчя компанії “Техніка Дніпро”.

З розкладом третього, заключного дня Зимового Кіноринку можна ознайомитись на офіційному сайті Одеського міжнародного кінофестивалю.

Посилання на фотоматеріали: https://bit.ly/2Ggngs7

Related