Wi-Fi – на локаціях Одеського міжнародного кінофестивалю

Ділитися враженнями, робити селфі та бронювати квитки на кінопокази гості Одеського міжнародного кінофестивалю зможуть просто на локаціях ОМКФ – завдяки безкоштовному Wi-Fi

Як і в минулі роки, безкоштовний Wi-Fi на території Фестивального палацу (Одеський академічний театр музичної комедії ім. М. Водяного) та площі перед ним, а також у кінотеатрі «Родина» забезпечує надійний інтернет-партнер ОМКФ – телекомунікаційна компанія TENET.

Цікаво, що в Одесі на вулицях, площах і скверах працює безкоштовний Інтернет. Одеса – це єдине місто в Україні, де є Інтернет за технологією Wi-Fi із безшовним хендшейком. Завдяки цій технології однієї авторизації достатньо для того, щоб практично безперервно перебувати онлайн – навіть під час переміщень по місту.

Наразі в Одесі діють дві мережі бездротового доступу до Інтернету під відкритим небом: безкоштовна Free Wi-Fi, що надає доступ до Інтернету після перегляду рекламного блоку, а також безлімітна TENET Wi-Fi вартістю від 2 грн/добу – без обмежень у часі та трафіку.

Нагадаємо, що TENET – партнер Одеського міжнародного кінофестивалю з моменту його заснування. Спеціалісти компанії надають оргкомітету фестивалю послуги зв’язку, а гостям та учасникам кіноподії – безкоштовний доступ до Інтернету за технологією Wi-Fi.

Також, саме завдяки TENET, з’явилося кінофестивальне телебачення, доступ до якого є вільним і безкоштовним у будь-якій точці України на смартфоні, ноутбуці та на великих екранах.

Інформаційна довідка

TЕNЕT — найбільша телекомунікаційна компанія півдня України, що динамічно розвивається та є лідером у сфері інновацій та ефективних цифрових рішень для дому та бізнесу. Заснована у 1992-му році. За оцінками консалтингових агентств. TЕNЕT входить у ТОП-10 телекомунікаційних компаній країни. Компанія надає такі послуги, як:

  • високошвидкісний доступ до Інтернету;
  • цифрова телефонія;
  • інтерактивне цифрове телебачення;
  • хост-провайдінг;
  • організація та забезпечення роботи Wi-Fi Zone.