Завершився Літній Кіноринок ОМКФ 2021

18-го серпня завершився Літній Кіноринок 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю, який проходив у кінотеатрі Multiplex. Традиційно на учасників Кіноринку очікували презентації релізів дистриб'юторських компаній та українських кіновиробників, доповіді технічних та сервісних компаній та обговорення важливих для кіноіндустрії питань.

У перший день Кіноринку, 16 серпня, відбулась презентація компанії FILM.UA GROUP та вечірка, під час якої гостей здивував виступ alyona alyona. День продовжився презентаціями компаній CINEVERSE, VLG.FILM та PARAKEET. Компанія UP UA STUDIO презентувала повнометражний ігровий фільм “Між нами”. А представники CINEMA NEXT розповіли про преміальний кінозал та інші світові тренди від найбільшого кіноінтегратора Європи.

Другий день роботи Кіноринку відбулись презентації від компаній KINOMANIA, АРТХАУС ТРАФІК, SVOEkino та 86Prokat. Також представники компанії РЕАЛ КІНО познайомили учасників Кіноринку з преміальним звуком у кінотеатрі на прикладі демонстрації акустичних систем L’Acoustics (Франція).

Велику вагу під час проведення Кіноринку приділили нетворкінгу між кінопрофесіоналами, які стали учасниками заходу. Зокрема, обговорили розвиток національного кінопрокату, можливості і тренди майбутнього, а також перспективи розвитку Кіноринку Одеського міжнародного кінофестивалю.

Після ранкової кави у заключний день Кіноринку відбулась презентація компанії КІНОСВІТ про кінотеатри нового покоління у форматі Onyx та огляд технічних рішень від компанії Samsung. Після цього відбулась презентації компаній KINOPROKAT та ASIA CINEMA.

*За підтримки Державного агентства України з питань кіно

Related