Готель Лондонська — нова локація Film Industry Office 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю

Цього року професійну секцію Film Industry Office Одеського міжнародного кінофестивалю прийматиме готель Лондонська

З року в рік секція Film Industry Office розвивається та розширюється. З’являються нові програми, збільшується кількість країн, які можуть подавати заявки. Цього року професійний майданчик кінофестивалю змінює місце проведення — відтепер зустрічі представників кіноіндустрії проходитимуть в готелі Лондонська.

Лондонська — один з перших та найславетніших готелів Одеси, розташований в туристичному центрі міста на Приморському бульварі. Історія готелю нараховує понад 150 років, а його будівля визнана пам'ятником архітектури. У кількох хвилинах ходи від готелю розташована інша важлива локація ОМКФ — Потьомкінські сходи.

Ми раді, що цього року секцію Film Industry Office прийматиме саме Лондонська. — зазначає генеральний продюсер Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич. - Це не просто затишне, вишукане і відоме кінематографічне місце, а й справді культова історична споруда, добре знана кожному, хто хоча б раз відвідував Одесу. Впевнена, що це місце дуже пасуватиме заходам нашої професійної секції”.

Професійна секція Film Industry Office 10-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться в період з 16 по 19 липня 2019 року. В межах Film Industry Office щорічно проводиться Пітчинг повнометражних кінопроектів, що перебувають на стадії “предпродакшн”, презентації проектів Work in Progress — повнометражних фільмів на фінальній стадії виробництва, пітчинг проектів телесеріалів із Східної та Центральної Європи — EastSeries, а також позаконкурсні заходи.

У програмі Film Industry Office можуть брати участь дистриб’ютори, байєри, представники кінофестивалів, кінозакладів та спеціалізованих кінокомпаній, інвестори, автори фільмів (актори, режисери, сценаристи, оператори, художники-постановники) та продюсери.

Нагадаємо, що 10-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 12 до 20 липня 2019 року. Придбати Фестивальний Абонемент, ознайомитись з його перевагами та дізнатись більше про інші типи акредитацій ви можете на нашому сайті.