Директор Вільнюського міжнародного кінофестивалю Альґірдас Рамашка – гість прямого ефіру OIFF Live

Одеський міжнародний кінофестиваль продовжує серію прямих ефірів із представниками світової кіноіндустрії

Гостем четвертого прямого включення проекту OIFF Live стане директор Вільнюського міжнародного кінофестивалю Kino Pavasaris Альґірдас Рамашка. Незмінна ведуча прямого ефіру – генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

Прямий ефір відбудеться 21 квітня о 20:00 на сторінці ОМКФ в Instagram: https://www.instagram.com/odesa_film_festival/. Розмова відбуватиметься англійською мовою.

Альґірдас Рамашка керує Вільнюським міжнародним кінофестивалем Kino Pavasaris. Це наймасштабніша кіноподія у Литві. За плечима у Альґірдаса 15 років досвіду роботи у кіноіндустрії, зокрема у організації культурних заходів, кінодистрибуції, маркетингу. Фільмами почав цікавитися змалечку, проводячи час у артхаузному кінотеатрі "Lietuva", яким керує його матір. Зараз він окрім фестивалю Kino Pavasaris займається організацією міжнародної галузевої події Meeting Point – Vilnius, а також консультує інші кінофестивалі та культурні установи щодо організаційних питань, читає лекції на міжнародних семінарах.

Ставити питання можна буде під час прямого ефіру в режимі онлайн. Також питання до гостя приймаються до початку ефіру на сторінках Одеського міжнародного кінофестивалю у Facebook та Instagram під анонсами лайву.

Нагадаємо, гостями проекту OIFF Live вже були арт-директор Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах Карел Ох, британський режисер Пітер Веббер та український режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв.