Завершився Літній Кіноринок ОМКФ 2019

17-го липня завершився Літній Кіноринок. Вже традиційно на учасників Кіноринку очікували презентації релізів дистриб'юторських компаній та українських кіновиробників, доповіді технічних та сервісних компаній, обговорення важливих для кіноіндустрії питань

Після ранкової кави другий день Кіноринку розпочала повторна презентація дистриб’юторської компанії VOLGA Україна. День продовжився презентацією фільму «Герої та боягузи». В другій половині дня відбулися презентації від компаній Сінема Саунд Продакшн, Clever Business Management та 86PROKAT. Після чого відбулася презентація фільму «Леся Українка». Продовжила день презентація компанії УМ-ГРУП. Після кава-брейк від байопіку "Заборонений" було презентовано анімаційний проект "Віктор_Робот", по завершенню якого відбувся з’їзд Спілки кінотеатрів України. Завершила день презентація компанії Fabrikant.

Третій, заключний день Літнього Кіноринку, відкрила ранкова кава від компанії Кіносвіт Діджітал, після чого відбулися технічні презентації від компаній OSRAM, Сінема Некст, Кінопрокат, Азія Сінема та РЕАЛ КІНО. Після своєї презентації компанія РЕАЛ КІНО запросила учасників Кіноринку на Wine&Oyster Lunch. День продовжила презентація компанії Кіносвіт Діджітал. Завершила третій день Літнього Кіноринку презентація: "Незрячі та нечуючі глядачі: як зробити кіно доступним в Україні?".

Нагадаємо, що цього року в межах Одеського міжнародного кінофестивалю відбудеться два інклюзивні покази - “Чоловік, який купив місяць” (реж. Паоло Дзукка) та “Мої думки тихі” (реж. Антоніо Лукіч). Тифлокоментар для незрячих людей буде транслюватись в окремі навушники, які можна буде отримати при вході, а адаптовані субтитри будуть показані на кінотеатральному екрані для людей зі слабким слухом.

Зимовий Кіноринок пройде в грудні в Києві. Дати проведення та програма будуть повідомлені пізніше.