Buy a Pass

Samsung - інноваційний партнер 9-го ОМКФ

Офіційним телевізором Одеського кінофестивалю є Samsung QLED TV. Завдяки інноваційному партнеру кожен зможе відчути себе режисером на великій сцені в фотозоні в «Пале-Рояль» та поринути у світ кіно з QLED TV.

Усі бажаючі з 13 до 21 липня зможуть стати ведучими новин ОМКФ та отримати пам’ятну світлину з найяскравішої події літа, зроблену в фотозоні Samsung QLED TV на Фестивальній площі (вул. Пантелеймонівська, 3), а також отримати можливість виграти телевізор!

Телевізори Samsung QLED TV є найбільш інноваційними телевізорами компанії. Поєднання преміального зовнішнього вигляду і високої якості зображення допомогли багатьом користувачам переосмислити підхід до вибору телевізорів.

Завдяки технології екрана, заснованій на квантових точках, нові телевізори QLED TV забезпечують оптимальні умови перегляду з інтуїтивним управлінням і вражаючою якістю зображення. 100% об’єм колірної гами демонструє ще більш реалістичні і точні кольори на будь-якому рівні яскравості, не залежно від зовнішнього освітлення. У результаті контент виглядатиме саме так, як задумав режисер.

Захоплива якість зображення QLED TV відмінно поєднується з мінімалістичним і функціональним дизайном, дозволяючи глядачам не відволікатися від перегляду і повністю зануритися в контент. Ця особливість зовнішнього вигляду підкреслюється кабелем One Invisible Connection. Він об'єднує дроти передачі даних і живлення в один напівпрозорий кабель. Окрім того, телевізори підтримують режим Ambient, який дозволяє їм легко і непомітно вписатися в будь-яке оточення або прикрасити інтер’єр пейзажем чи вашими улюбленими фотографіями. Забудьте про чорний вимкнений екран.

Related