Відкрито акредитацію ЗМІ на Зимовий Кіноринок ОМКФ

Одеський міжнародний кінофестиваль запрошує представників ЗМІ акредитуватися на Зимовий Кіноринок, який відбудеться з 22 до 24 лютого у кінотеатрі Kinopark 11 (м. Київ, ТРЦ Sky Mall, пр-т. Романа Шухевича, 2т).

До уваги представників ЗМІ! Для акредитації на Зимовий Кіноринок ОМКФ, заповніть, будь ласка, форму за посиланням: https://forms.gle/x645RzWSsppC6LVj7 . Акредитація закривається 18 лютого о 17.00. Акредитовані журналісти отримають підтвердження до 14.00 21 лютого.

Якщо у вас виникнуть додаткові запитання, звертайтесь, будь ласка, до PR-директорки Одеського міжнародного кінофестивалю Тетяни Власової: t.vlasova@oiff.com.ua.

Повну програму Зимового Кіноринку ви можете знайти на сайті ОМКФ за посиланням https://oiff.com.ua/film-market/program.html.

Український Кіноринок – це найбільший у країні професійний майданчик для спілкування представників дистриб'юторських компаній та кінотеатрів, що працюють на території України, а також кіностудій та інших компаній, що надають послуги в галузі кіноіндустрії.

Зимовий Кіноринок проходить за підтримки Державного агентства України з питань кіно, а також партнерів ТРЦ Skymall та компанії Kinopark-Kinoplexx Theatres.

Related