UK Пітер Веббер презентував показ свого фільму «Дівчина с жемчужной сережкой» 07 2014

13 липня у кінотеатрі Stella Artois на Ланжеронівському узвозі відбувся спеціальний показ кінострічки «Дівчина з перловою сережкою». Фільм представляв знаменитий британський режисер і глава журі Міжнародної конкурсної програми - Пітер Веббер.

Режисер подякував Одеському кінофестивалю за те, що йому в цьому році надали таку честь - очолити журі Міжнародного конкурсу, і окремо висловив вдячність за організацію показу його картини. Свого часу фільм був відзначений багатьма критиками і отримав три номінації на премію «Оскар», дві номінації на «Золотий глобус» і десять номінацій Британської академії. «Дівчина з перловою сережкою» оповідає історію художника Яна Вермеєра, який жив в Нідерландах в 17-му столітті, і його служниці, що надихнула його на створення найзнаменитішої роботи.

Представляючи свій фільм, Пітер Веббер вирішив розповісти про виконавицю головної ролі - Скарлетт Йоханссон. У 2003 році Скарлет стала зіркою завдяки фільмам «Труднощі перекладу» і «Дівчина з перловою сережкою», в якому вона постала на екрані молодою і сяючою. Насправді ж, коли режисер вперше побачив Йоханссон в аеропорту після зйомок «Труднощів перекладу», вона виглядала не кращим чином. Останні три тижні вона харчувалася виключно гамбургерами і все її обличчя обсипало висипом вугрів. Пітер організував для Скарлет зустріч з візажистом, який допоміг їй до початку знімального позбутися прищів. Але лоб все ще виглядав дуже погано, тому у фільмі можна помітити, що головний убір закриває частину обличчя. По мірі того, як стан шкіри поліпшувався, відкривали лоб, і саме по ньому можна визначити тиждень зйомок кожної сцени. «Мораль цієї історії в тому, що можна бути найкрасивішою голлівудською актрисою, але це не позбавить тебе від проблем зі шкірою» - зазначив Веббер.

Режисер звернув увагу глядачів на те, що його фільм дуже повільний і тихий, чим сильно відрізняється від інших сучасних картин. На прощання Пітер Веббер побажав всім приємного перегляду і повного занурення в атмосферу 17-го століття.

Із фото- та відеоматеріалами Ви можете ознайомитися за ссилкою.

 

Related