Під час ділової програми ОМКФ розкажуть про інвестиційні можливості та технології

20 липня в Il Decameron Clubhouse Odessa (вул. Качинського, 10) пройде закрита зустріч учасників першого в Україні клубу приватних інвесторів iClub, створеного фондом TA Ventures. Захід відбудеться в рамках бізнес-програми ОМКФ і збере на одному майданчику власників бізнесу, інвесторів, інноваторів та представників креативних індустрій.

Команда Одеського міжнародного кінофестивалю традиційно підготувала бізнес-програму для підприємців, інвесторів та інших учасників ринку. Цього року особливу увагу приділили темі технологій і технологічних бізнесів.

Спікери познайомлять учасників із сучасними технологічними трендами, ознайомлять із правовими питаннями інвестування, розкажуть про інвестиційні можливості в Україні та за кордоном, поділяться практичними кейсами успішних українських стартапів.

Експертизою поділяться представники TA Ventures, Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР), юридичного партнера iClub Grand Meetup - компанії EVRIS, інвестиційної компанії Freedom Finance Corp, успішних українських стартапів Genesis і Readdle, а також відбудеться виступ special star guest від Одеського міжнародного кінофестивалю, знаменитої британської актриси Жаклін Біссет. Відразу після закінчення ділової програми гостей чекає ексклюзивна вечірка від готелю Il Decameron Clubhouse Odessa. Пригощає гостей iClub знаменитий шеф-кухар Стефано Антоніоллі і ресторан Elissa.

Розклад:

17:30 - 18:00 - реєстрація, welcome drink від АРАРАТ, DJ set
18:00 - 18:15 - «Глобальні технологічні тренди 2018», спікер - президент ОМКФ і керуючий партнер TA Ventures Вікторія Тігіпко
18:15 - 18:30 - спеціальна презентація «Підтримка бізнесу від ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business», спікери - керуючий директор ЄБРР в країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж, регіональний директор (департамент фінансування і розвитку МСБ в Україні, Молдові, Республіці Білорусь і на Кавказі) ЄБРР Анатолій Аксентьєв і координатор проектів (департамент фінансування і розвитку МСБ в Україні) ЄБРР Денис Торхов
18:30 - 19: 00 - панельна дискусія «Юнікорни. Україна »за участю CEO Genesis Володимира Многолєтнєго і віце-президента Readdle Дениса Жаданова. Модератор - Вікторія Тігіпко.
19.00 - 19:05 - «9 питань до інвестора», спікер - керуючий партнер юридичної фірми EVRIS Ігор Кравцов
19:05 - 19:10 - «Інвестиційні можливості роботи з американським фондовим ринком для українського приватного інвестора», спікер - власник інвестиційної компанії Freedom Finance Corp Тимур Турлов
19:10 - 19:30 - перерва на каву
19:30 - 20:00 - OIFF special star guest, британська актриса Жаклін Біссет
20:00 - 23:00 - ексклюзивна вечірка для учасників iClub і гостей ОМКФ від Il Decameron в стилістиці «Декамерона» Боккаччо. Пригощає шеф Стефано Антоніоллі і ресторан Elissa. Спеціальний гість - Віра Кекелія.

Захід закритий, проводиться для учасників iClub.

Дата і час: 20 липня, 18:00 (реєстрація з 17:30)

Локація: Il Decameron (Одеса, вул. Качинського, 10, між Буніна і Грецькою)

Для довідок: lera@slova.agency, +38 067 405 6949 - Валерія Крутських