До кінця приймання заявок на участь в конкурсних програмах Одеського кінофестивалю 2019 залишився місяць

Одеський міжнародний кінофестиваль ще впродовж місяця прийматиме заявки на участь у конкурсних програмах 10-го ОМКФ

Приймання заявок до міжнародної, національної та документальної конкурсних програм відкрито з 17 грудня 2018. Для подачі заявки необхідно заповнити онлайн-форму, розміщену на офіційному сайті кінофестивалю, і надати всі зазначені в онлайн-формі матеріали до 24:00 (за Київським часом) 12 квітня 2019 року.

Учасниками Міжнародної конкурсної програми можуть стати ігрові повнометражні фільми високої художньої якості із глядацьким потенціалом (“арт-мейнстрім”) і завершені після 1 січня 2018, які не мали прем’єри на території України на момент початку кінофестивалю у 2019 році.

До Національної конкурсної програми відбираються ігрові та неігрові повнометражні та короткометражні фільми всіх жанрів українського виробництва або створені в копродукції з Україною, завершені після 1 січня 2018 року. Нагадуємо, кожен фільм, що пройшов селекцію відбірковою комісією Одеського кінофестивалю, може брати участь лише в одній конкурсній програмі ОМКФ. Цьогоріч на 10-ому ОМКФ “Приз глядацьких симпатій” вручатиметься як у Міжнародному, так і в Національному конкурсі.

До участі у Конкурсі європейських документальних фільмів приймаються повнометражні документальні стрічки, що були вироблені повністю або у межах міжнародної копродукції; список країн ви можете знайти на сайті ОМКФ у розділі “Регламент”. Також у цьому розділі ви можете ознайомитися з детальною інформацією щодо правил та процедури подачі заявок на 10-й Одеський кінофестиваль.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, за електронною адресою program@oiff.com.ua.

Related