UK ОМКФ на КіноКухні 10 2015

10 - 11 жовтня в Києві пройде КіноКухня - фестиваль про те, як готується кіно і що відбувається за кадром. На стенді Одеського міжнародного кінофестивалю можна буде побувати в режисерському кріслі і взяти участь у розіграші фестивальних абонементів на ОМКФ- 2016.

На два дні простір арт- заводу Платформа перетвориться на величезний «знімальний майданчик», на якому зберуться представники української кіно- й телеіндустрії.

Любителі кіно дізнаються, як створюються їхні улюблені фільми, програми, серіали й навіть мультфільми. На території фестивалю можна буде розглянути наживо знайомі декорації, взяти участь у кастингах для ТБ і кіно, послухати майстер-класи від професіоналів теле- і кіноекрану. І, звичайно ж, подивитися кіно - у двох кінотеатрах будуть показувати кращі українські фільми і національні прем'єри. Окрема програма створена для найменших відвідувачів - діти зможуть створити кіно або анімацію, а також спробувати себе в ролі репортерів в студії Kids News.

Також, під час фестивалю відбудеться конкурс експрес -короткометражок «Життя за кадром» - команди учасників знімуть фільми від 30 секунд до 3 хвилин, присвячені таємничій внутрішній кухні кінематографа. Умови конкурсу - зйомки повинні проходити протягом одного дня на території фестивалю. Переможців визначить професійне журі, членом якого став програмний директор Одеського міжнародного кінофестивалю Антельм Відо.

На стенді Одеського кінофестивалю на КіноКухні працюватиме фотозона - кожен зможе відчути себе режисером у професійному кріслі або кінозіркою зі статуеткою Золотого Дюка в руках. Фотолюбителі зможуть взяти участь у розіграші пари абонементів на 7-ий Одеський міжнародний кінофестиваль, який пройде з 15 по 23 липня 2016 року. Також, на стенді буде проводитися лотерея - серед усіх, хто залишить свою візитку в кінокаструлі, будуть розіграні абонементи та сувеніри ОМКФ. Шукайте стенд Одеського кінофестивалю на червоній доріжці КіноКухні.

КіноКухня
10-11 жовтня 3 11.00

Вхід: 80 гривень, професійна акредитація на 2 дні – 200 гривень, для студентів-кінематографистів – 100 гривень

Арт-завод Платформа, вул. Біломорська, 1а

Related