ОМКФ, DzygaMDB та Державний Центр підтримки національного кіно Казахстану проведуть круглий стіл “Україна - Казахстан: можливості для співпраці”

26 листопада в онлайн-форматі відбудеться круглий стіл “Україна - Казахстан: можливості для співпраці”, організаторами якого виступили Одеський міжнародний кінофестиваль, онлайн-платформа DzygaMDB, Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України” та Державний Центр підтримки національного кіно Казахстану.

У круглому столі візьмуть участь генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю та членкиня наглядової ради Української кіноакадемії Юлія Сінькевич та Анна Качко, радниця голови правління Державного центру підтримки національного кіно Казахстану і кураторка міжнародної стратегії. Вони презентують можливості кожної з країн та їхній індустрій для міжнародного партнерства. Також у роботі круглого столу візьмуть участь провідні продюсери та кінодіячі України і Казахстану.

Крім того, в межах круглого столу автори 6 проєктів (3 з України та 3 з Казахстану) зможуть презентувати свої ідеї для копродукції між цими країнами. Заявки на участь приймаються до 16 листопада. Для цього необхідно заповнити форму за посиланням.

Проєкти будуть відібрані оргкомітетом, а результати оголосять 20 листопада. Після круглого столу усі проєкти будуть зібрані у каталог та розіслані всім учасникам, а також опубліковані на платформі DzygaMDB та на сайті ДЦПНК.

Круглий стіл відбудеться 26 листопада з 12:00 до 13:30 (за київським часом). Трансляція заходу буде проходити на сторінці DzygaMDB у Facebook.

Юлія Сінькевич є генеральною продюсеркою Одеського міжнародного кінофестивалю, а також членкинею наглядової ради та співзасновницею Української кіноакадемії, членкинею Європейської кіноакадемії, членкинею Національної спілки кінематографістів України та членкинею Українського оскарівського комітету.

Анна Качко — радниця голови правління Державного центру підтримки національного кіно Казахстану, кураторка міжнародної стратегії, кінопродюсерка, членкиня Європейської кіноакадемії.

Захід відбувається за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Related