ОМКФ - дітям: разом з «Чілдрен Кінофест»

На Одеському кінофестивалі традиційно покажуть дитячу програму «ОМКФ-дітям: разом з “Чілдрен Кінофест”

«Мірай» (Mirai no Mirai), режисер Мамору Хосода, Японія (2018). Одного дня мати Куна приводить додому нового члена сім’ї. Для чотирирічного хлопчика радість швидко перетворюється на розчарування, коли молодша сестра перебирає на себе увагу дорослих. Він не може змусити себе визнати її сестрою. Все змінюється магічним чином, коли Кун зустрічає в таємничому саду свою матір маленькою дівчинкою, а прапрадідуся – молодим парубком. Після низки дивовижних пригод зі «старшою» сестрою з майбутнього він зрештою змінюється і стає таким старшим братом, яким мав би бути.

Французький анімаційний фільм «Великий злий лис та інші історії» (Le grand méchant Renard et autres contes), режисери Патрік Імбер, Бенжамен Ренар, Франція, Бельгія (2017), розповідає про сільське життя сповнене неймовірних подій і пригод. Одного разу лелека підкидає кролику і поросяті дитинку – з проханням доставити його батькам. В іншій день лис стає квочкою для трьох курчат, які кличуть його мамою та потребують турботи. А вже ближче до Різдва веселощі охоплюють всю ферму та навколишні ліси. Найкращий французький анімаційний фільм року за версією премії “Сезар”.

Казкові пригоди розгортаються в фільмі «Сів заблукала уві сні» (Siv sover vilse), режисери Катті Едфельдт, Лена Ганно, Швеція, Нідерланди (2016) – семирічна Сів вперше приходить переночувати до нової подружки. Маленькі дива починаються ще з вечора – екзотична їжа, ручні звірята... Вночі квартира перетворюється на справжнє царство магії і чудес.

Пригодницький повнометражний мультипликаційно-ігровий телефільм «Острів скарбів» (Остров сокровищ), режисер Давид Черкаський, УРСР (1988) – це культова стрічка, яка має багато прихильників на сьогодення. Шхуна «Еспаньйола» борознить морські простори у пошуках острова, на якому заховані легендарні скарби капітана піратів Флінта. На кораблі зріє змова. Розбійники на чолі з одноногим Джоном Сільвером, здається, близькі до перемоги. До речі, в цьому році картині виповнюється 30 років.

Крім того, на фестивалі будуть показані 10 короткометражних фільмів, знятих дітьми 7-14 років в рамках Конкурсу дитячих фільмів на фестивалі “Чілдрен Кінофест”, який цього року відбувся з 25 травня по 3 червня у 22 містах України. До підбірки увійдуть фільми-фіналісти та головні призери конкурсу.

Вхід вільний за безкоштовними квитками через ticket.oiff.com.ua або у касах.

“Чілдрен Кінофест” - щорічний фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків  «Чілдрен Кінофест» проходить наприкінці травня та знайомить молоду українську аудиторію як з найновішими європейськими стрічками, так і зі світовою кінокласикою. Фестиваль проходить у більш ніж двадцяти містах України – від міст-мільйонників до регіональних центрів. Усі покази фестивалю – безкоштовні, організатори віддають половину квитків на сеанси групам дітей з соціально незахищених верств населення: постраждалим від конфлікту на сході України, дітям з особливими потребами, сиротам. 

Related