UK Професійна подія у сфері кіноіндустрії змінює локацію та дати проведення. 10 2015

Зимовий кіноринок Одеського міжнародного кінофестивалю пройде 14 -15 грудня у кінотеатрі «Сінема Сіті» (Київ, ТРЦ Ocean Plaza, вул.Горького, 176). Всі попередньозаплановані заходи відбудуться в повному обсязі.

На Зимовому кіноринку ексклюзивні промо-матеріали найочікуваніших картин 2016 представлять дистриб'юторські компанії "Ukrainian Film Distribution "," Top Film Distribution "," Multi Media Distribution «, "Кіноманія", "Вольга Україна", "Артхаус Трафік".

У рамках традиційної освітньої секції відбудуться доповіді від компаній ОСРАМ, USHIO, "Кінопрокат-Україна", Asia Cinema, "Кіносвіт". Учасники зможуть ознайомитися з новинками обладнання, продегустувати нове меню для кінобарів від компаній "Київська Ділова Русь" і "Техніка Дніпро", а також відвідати лекції, майстер-класи, круглі столи та дискусії на важливі для індустрії теми.

Для всіх бажаючих учасників Кіноринку дирекція кінотеатру «Жовтень» проведе екскурсію по оновленому кінотеатру, який вже зарекомендував себе як цікавий кейс сучасного архітектурного планування та зонування.

Кіноринок - це єдиний в країні професійний майданчик для спілкування представників дистриб'юторських компаній і кінотеатрів, які працюють на території України, а також кіностудій та інших компаній, що надають послуги в галузі кіноіндустрії.  Зимовий кіноринок ОМКФ-2015 проводитиметься вже втретє.

Related