ОМКФ починає приймати заявки на Actor’s Workshop 2018

Заняття для учасників проведуть найкращі світові кінопрофесіонали, серед яких актор та режисер Іван Шведов

Actor's Workshop – це воркшоп для акторів від провідних спеціалістів в галузі кіномистецтва. Відбудеться з 15 до 18 липня в межах професійної секції Film Industry Office 9-го Одеського міжнародного кінофестивалю. 

Мета занять – відпрацювання необхідних кроків у професійній діяльності, спрямованих на те, щоб акторська кар’єра вийшла на новий, більш високий, рівень. 

На практичних заняттях розбиратимуться: 
  • Відмінності та специфіка роботи актора на сцені та перед камерою 
  • Навички читання сценарію та дієвого аналізу персонажа 
  • Процес підготовки до ролі 
  • Принцип фрагментарної гри 
  • Технічні прийоми, що підвищують ефективність акторської роботи в кіно 
  • Поведінка на знімальному майданчику та професійна етика 
Розбір кожної теми супроводжуватиметься практичними вправами, котрі будуть знімати на відео, передивлятися та аналізувати. Кількість місць обмежена. Учасниками можуть стати 14 людей, відібраних за результатами попереднього заочного кастингу після розгляду заявок від кандидатів. Серед педагогів - актор та режисер Іван Шведов. 

Іван Шведов зіграв більше 80-ти ролей в кіно- та телефільмах, серед яких великі міжнародні кінопроекти “Місія нездійсненна” (режисер Бред Берд), “Сталінград. Ворог біля воріт” (режисер Жан-Жак Анно). Працював з багатьма видатними кінодіячами – Майклом Кейном, Жан-Жаком Анно, Джудом Лоу, Рейчел Вайс, С’юзан Сарандон, Меттом Деймоном, Томом Крузом, Гері Олдменом та Стівеном Спілбергом. Був членом журі шести міжнародних кінофестивалів. Володар престижної німецької нагороди Grimme-Preis. З 2014 року займається викладанням та акторськими тренінгами. З 2015 року навчає кіноакторів у Міжнародній празькій школі (Prague Film School). 

Інші викладачі курсу будуть заявлені згодом. 

Заявки приймаютьсяз 25 квітня до 31 травня включно. Результати відбору будуть опубліковані на сайті 15 червня. Вартість участі у воркшопі - 3000 грн. Із деталями проведення Actor’s Workshop та вимогами до учасників можна ознайомитися у регламенті Film Industry Office за посиланням: https://bit.ly/2JjnyuR 

Нагадуємо, що 9-й Одеський міжнародний кінофестиваль відбудеться з 13 до 21 липня

Related