Гостем ефіру OIFF Live стане режисер Віталій Манський

Цієї середи продовжимо серію прямих включень із представниками української та світової кіноіндустрії. На цей раз гостем ефіру стане режисер Віталій Манський, зокрема, відомий своєю останньою кінороботою - документальним фільмом “Свідки Путіна”. Глядачі мали змогу подивитись стрічку у позаконкурсній програмі “Спеціальні покази” на 10-му ювілейному Одеському міжнародному кінофестивалі

Прямий ефір відбудеться 29 квітня о 20:00 за київським часом на сторінці ОМКФ в Instagram: https://www.instagram.com/odesa_film_festival/.

Спілкуватись з гостем буде ведуча проекту OIFF Live – генеральна продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич.

Віталій Манський - режисер документального кіно, сценарист та продюсер. Народився у Львові, на даний час проживає у Латвії. Свою кар’єру розпочинав з авторських програм про кіно на телебаченні. Відомий такими стрічками, як “Собаки”, “Єврейське щастя”, “Рідні”, “Анатомія “Тату””, “У променях сонця”, “Свідки Путіна” та інші. Фільми режисера удостоєні більше сотні призів на різних міжнародних кінофестивалях, зокрема, у Карлових Варах, на Талліннському кінофестивалі “Темні ночі”, Міжнародному кінофестивалі у Локарно. У 2018 році відбулася прем’єра документального фільму Віталія Манського “Свідки Путіна”. Фільм заснований на документальних свідченнях операції “Наступник”, унаслідок якої Російська Федерація отримала президента, який править нею донині. Ця робота режисера у 2018-му стала “Найкращим документальним фільмом” Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах. А вже наступного року, у 2019-му Віталій Манський особисто представив фільм глядачам 10-го ювілейного Одеського Міжнародного фестивалю.

Гостями ефірів OIFF Live вже стали арт-директор Міжнародного кінофестивалю у Карлових Варах Карел Ох, британський режисер, продюсер, сценарист Пітер Веббер, український режисер та актор Ахтем Сеітаблаєв, директор Вільнюського міжнародного кінофестивалю Kino Pavasaris Альґірдас Рамашка та український режисер Наріман Алієв.

Нагадаємо, свої запитання Віталію Манському ви можете поставити в режимі онлайн під час ефіру, або на сторінках ОМКФ у соцмережах під постами-анонсами лайву.